Kızılcık Şerbeti Dizisi Nerede Çekiliyor, Mahalle Mekanlar Konak Neresi?

27.09.2022
6.345

Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor? Mekanlar, mahalle ve konak neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Gold Film imzalı Kızılcık Şerbeti dizisi Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Kızılcık Şerbeti dizisinin çekildiği mekan, mahalle ve konağın yeri de merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor? Mekanlar, mahalle ve konak neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.kızılcık şerbeti kivilcimin giyyigi restoran Kızılcık Şerbeti dizisinde Kıvılcım ve kardeşi de buluşurken aynı restorana gidiyorlar. Ferah geniş bir mekanda cam kıyısında oturuyorlar. Bu restoranın adını bilen yoruma yazabilir.

kizilcik serbeti nursimanin gittigi lokanta Fatih’in kardeşi Nursema ve Umut’un buluşup sohbet ettiği yer bir çay bahçesi.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Yeni Sezon Nerede Çekiliyor?

2023-2024 sezonu ile yeniden başlayan Kızılcık Şerbeti dizisi çekimlerinde de farklı mekanlar kullanıldı. Kızılcık Şerbeti dizisi yeni sezonunun çekimleri nerede yapılıyor? Dizinin mekanları resimleri konumuzdadır.

kizilcik serbeti dizisi cekimlerinin yapildigi ev nerede Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih ve ailesinin yaşadığı ev çok lüks bir yer. Etrafı ağaçla çevrili bir villada çekimler yapılıyor. kizilcik serbeti dizisinde doga ve fatihin yurudugu sokak Doğa bebeği ile birlikte İstanbul sokaklarında giderken Fatih karşısına çıkıyor. Fatih ve Doğa’nın karşılaştığı sokakta İstanbul’un en lüks semtlerinden birisi.

 

doganin alisverise gittigi yer Doğa bir kırtasiyeye uğruyor. Bu kırtasiyede sadece okul malzemeleri değil oyuncakta bulunuyor. Doğa’nın gittiği bu kırtasiye alışverişi sahnesi Ataşehir civarında bir kırtasiyede çekildi.

Kızılcık Şerbeti Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yönetmen koltuğunda Ketche’nin oturduğu Kızılcık Şerbeti dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam edecektir. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi sebeplerden dolayı diğer dizilerde olduğu gibi Kızılcık Şerbeti dizisinin çekimlerinde İstanbul ilimiz tercih edilmiştir. Kızılcık Şerbeti Dizisi Oyuncuları kimler?

Kızılcık Şerbeti Dizisinin Çekildiği Okul Neresi?

Kızılcık Şerbeti dizisi bir özel okul kampüsünde çekiliyor. İstanbul Ataşehir Doğa Koleji Kampüsünde çekimleri yapılan Kızılcık Şerbeti dizisinin çekildiği kampüs özel okul binası. kizilcik serbeti dizisi milenyum koleji

Kızılcık Şerbeti Dizisi Hangi İlçe ve Mahallede Çekiliyor?

Kızılcık Şerbeti dizisi İstanbul ilimizde çekilmektedir. Kızılcık Şerbeti dizisinin çekimlerinde İstanbul’un birçok farklı ilçe ve mahallesi kullanılacaktır. Kızılcık Şerbeti dizisinde kullanılan restoran ile cafeler deniz kenarında yer almaktadır ve Boğaz manzaralıdır. Bizler Kızılcık Şerbeti dizisi başladığında dizide anlatılan ana hikayenin İstanbul’un hangi mahallesinde geçtiğini sizlerle paylaşacağız.

kizilcik serbeti dizisi bogazdaki kafe nerede Kızılık Şerbeti dizisi İstanbul Boğazı manzaralı kafelerden birinde çekildi. İstanbul Boğazı manzaralı bir çok kafe bulunuyor. Bu kafelerin birinde Kızılcık Şerbeti dizisi çekimleri yapıldı.  Kızılcık Şerbeti Dizisi Nerede Çekiliyor

Kızılcık Şerbeti Dizisi Konak Neresi?

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Kızılcık Şerbeti dizisinde yer alan konağın yeri de merakla edildi. Kızılcık Şerbeti dizisi İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi sebeplerden dolayı İstanbul’da çekilmektedir ve konakta İstanbul’dadır. Kızılcık Şerbeti dizisi henüz başlamadığı için deniz manzaralı konağın İstanbul’un neresinde olduğu belli değildir. Bizler önümüzdeki günlerde detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız.Kızılcık Şerbeti Dizi çekimleri nerede yapılıyor

Kızılcık Şerbeti Dizisi Çekim Mekanları

Show Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi sebeplerden dolayı burada çekilmektedir. Büyük ilgi görmesi beklenilen Kızılcık Şerbeti dizisi başlamadığı için dizide özellikle İstanbul’un hangi mekanının kullanıldığı bilinmesede dizide İstanbul’un birçok farklı mekanı kullanılacaktır.

Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor? Mekanlar, mahalle ve konak neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Mavikelebek dedi ki:

  Son bölumde ruzgar ile nursemanin kahvalti yaptigi yer neresi bilen var mi

 2. Anonim dedi ki:

  Yani ne kadar boş bir yazı haber bu toplumda kör degil yamaçtaki kafe istanbuldamış fatih. Ailesi evi istanbuldaymış iyikii yazmışsınız içimiz rahatladı , habercilikte degişti google bi şey aratıyorsun şu an oldugu gibi , işte disi ile ilgili gelişmeler öyle oldu böyle olduda merak ettiginiiz detay sonraki sayfada sonraki sayfada aynı şeyleri yazıp yazıp duruyorsunuz gerçek netice nedir konun cevabı yok , kıvılcım oraya gitti bakın ne oldu haberin devamı bilmem kimle konuştu öyle oldu böyle oldu hanerin devamı neticeyi yasın kardeşim konun özü sorunun cevabı , dizide evi arattım neyice ne istanbul e bunu bende biliyorum körmüyüm dizide koca istanbulu görmüyormuyuz, çalışıp mahalle semt yazın yok istanbuldaymış bütün evler çok merci ya teşekkürler

 3. Anonim dedi ki:

  Kartal Dragos sitesinde dış çekimler oluyor. Kesin bilgi, kendi gözümle gördüm. İç çekimler heralde çoğunun yazdığı gibi Üsküdar da olsa gerek.

 4. Anonim dedi ki:

  Kıvılcımların evi Üsküdar’da salacağa giderken

  1. Ben dedi ki:

   Tam olarak neresi acaba

 5. Anonim dedi ki:

  Doğanın annesinin evini bulan varmı

  1. Anonim dedi ki:

   Üsküdar aziz mahmut hüdayi mahallesi tulumbacılar sokak no:25 sefa apartmanı

 6. Mila sahin dedi ki:

  Maltepede karavanlar gorulmus kizilcuk serbetinin.hangi sahneler orda cekiliyor bilen varmi

 7. İlknur dedi ki:

  Dizideki çay bahçeleri nerde bilen varmı

 8. noname dedi ki:

  Fatihin evi bebek semtinde beyaz köşk adı

 9. Anonim dedi ki:

  Kızılcık Şerbeti çok çok güzel.Sırf oyuncu kadrosu için izlenmeye değer heleki Sıla Türkoğlu gibi genç güzel ve yetenekli bi oyuncu varsa tadından yenilmez dizi.Yolun açık olsun sevgili SılaTürkoğlu

 10. Anonim dedi ki:

  Kızılcık şerbeti ve Hayat şarkısının çekildiği Konak aynı Konak değil mi? Beyaz Köşk bebek

  1. Malike dedi ki:

   Evet aynı konak

 11. Mine dedi ki:

  Fatih’in evi hangi semtte?

  1. Noname dedi ki:

   Bebek beyazköşk

 12. Sibel dedi ki:

  Dizinin çekildiği evler kimlere ait

 13. Anonim dedi ki:

  Dizi yi çok begendim devamını bekleriz

 14. Eva dedi ki:

  The restaurant from the first episode is Ruby, Yıldız, Ortaköy Salhanesi Sk. No:5, 34349 Beşiktaş/İstanbul, Türkei

  1. Anonim dedi ki:

   neresi anlamadım

  2. Anonim dedi ki:

   Where is kivilcim house located

   1. No Name dedi ki:

    In Uskudar Area

    aziz mahmut hüdayi mahallesi tulumbacılar sokak no:25 sefa apartmanı

 15. Anonim dedi ki:

  Evrim Alasya’nın karakterine öyle gıcık öyle sinir oldum ki berbat ötesi iğrenç bir dizi bir insanı türbanlı diye küçümsemek, hor ancak egoist ve aptalların işidir saçma sapan çok kötü bir dizi inşallah başlamadan biter ve Sıla Türkoğlu iyi ki Emaneti yarı yolda bırakmış sayesinde hem ezik Seher karakteri gitti hem de diziye Nana gibi bir gök kuşağı geldi Kızılcık şerbeti çoook çirkin bir dizi Emanetin rakibi bile olamaz 👎🤮🤢

  1. Anonim dedi ki:

   Dingil sen öyle zannet,Onun için bütün dizileri geçip reyting rekorları kırıyor.