Aşka Düşman Dizisi Nerede, Hangi İl ve İlçede Çekiliyor? Çekim Mekanları

28.10.2023
1.370

Aşka Düşman dizisi nerede, hangi il ve ilçede çekiliyor? Çekim mekanlarını sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Kaan Yıldırım, Nazan Kesal ve Buse Meral’in yer aldığı Aşka Düşman dizisinin yapımcılığını Acun Medya üstlenmiştir. Aşka Düşman dizisi Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8 ekranlarında karşımıza çıkacaktır. Bu haberimizde Aşka Düşman dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiğini detaylı şekilde sayfamıza ekleyeceğiz. Aşka Düşman Dizisi Oyuncu Kıyafetleri, Elbise ve Kombinlerinin Markası:

aşka düşman dizisi çekilen ev neresi

Aşka Düşman Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yönetmen koltuğunda Mesude Eraslan’ın oturduğu Aşka Düşman dizisi etkili hikayesi ve güçlü kadrosu sayesinde büyük ilgi görmüştür. Tanıtım fragmanı geçtiğimiz günler yayınlanmış ve dikkat toplamıştır. Aşka Düşman dizisinin nerede çekildiği de merak edilen konular arasına girmiştir. Aşka Düşman dizisinin çekimleri Ekim ayında İstanbul’da başlamıştır. Çekimleri İstanbul’da devam eden Aşka Düşman dizisinde özellikle Sarıyer, Beşiktaş, Galata, Beykoz gibi semtler tercih edilmiştir. aşka düşman dizisi çekim yerleri

Aşka Düşman Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Aşka Düşman Dizisi Çekimleri Nerede yapılıyorSenaryosunu Ozan Aksungur ve Eylem Canpot’ın kaleme aldığı Aşka Düşman dizisi, oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği, İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı burada çekilmektedir. Dizinin çekimlerinde özellikle Sarıyer, Galata, Beşiktaş, Beyoğlu, Üsküdar, Beykoz gibi semtler tercih edilmiştir. Ancak çekimlerin bir kısmı özel kurulan platoda gerçekleşecektir.

Aşka Düşman Dizisi Çekim Mekanları

Aşka Düşman Dizisi Nerede çekiliyorTv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Aşka Düşman dizisinin tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştır. Fragmanda da göründüğü gibi Aşka Düşman dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Aşka Düşman dizisinin çekimleri için mekan araştırılması yapılmıştır. Özellikle Sarıyer, Galata, Beşiktaş, Üsküdar, Beykoz gibi semtlerdeki mekanlar tercih edilecektir. Bizler Aşka Düşman dizisi başladığında çekim mekanlarının detaylı adres bilgisini sayfamıza ekleyeceğiz.

Aşka Düşman Dizisi Çekim Yerleri

Tv8 Aşka Düşman dizisi çekim seti neredeDram ve aşk durumda olan Aşka Düşman dizisinin çekimleri yukarıda da belirttiğimiz gibi İstanbul’da devam etmektedir. Ancak çekimlerde İstanbul’un bir çok farklı yeri kullanılacak olsa da, Sarıyer, Galata, Beşiktaş, Üsküdar, Beyoğlu, Beykoz gibi semtler daha çok tercih edilmiştir. Çekimler sadece burada gerçekleşmeyecektir. Yapım şirketi özel bir plato kuracaktır. Fakat bu Platon’un İstanbul’un hangi semtine kurulacağı henüz belli değildir. Kısacası, Aşka Düşman dizisinin çekim yerleri ve mekanları İstanbul’dadır. aşka düşman dizisi nerede çekildi

Aşka Düşman dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiğini sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.