Kül Masalı Dizisi Nerede Hangi Konakta Çekiliyor?

11.01.2024
1.568

Kül Masalı dizisi nerede, hangi konakta çekiliyor? Sizler için paylaşacağız. TRT birde yayınlanacak olan Kül Masalı dizisinin senaryosunu Sılan Aras Erdem ve Filiz Küçük Yücel ikilisi birlikte kaleme almaktadır. Başrolünde Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu’nun yer aldığı Kül Masalı dizisinin çekim yerleri de bırak edilmiştir. Bizlerde Kül Masalı dizisinin nerede ve hangi konakta çekildiğini sizlerle paylaşacağız.

Kül Masalı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kül Masalı Dizisi iç ekimleri nerede yapılıyorYönetmen koltuğunda Metin Belekoğlu’nun oturduğu Kül Masalı dizisinin nerede çekildiği de merak edilmiştir. Kül Masalı dizisinin çekimleri Kapadokya ve Antalya’da başlamıştır. Ancak burada yapılan çekimler kısa sürecektir. Ekip Kapadokya ile Antalya çekimleri tamamladıktan sonra İstanbul’a gidecek ve çekimlere burada devam edecektir. Yani Kül Masalı, Antalya, Kapadokya ve İstanbul’da çekilmektedir. Kül Masalı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu:

Kül Masalı Dizisinde Ki Konak Nerede?

Kül Masalı Dizisi Nerede Hangi Konakta ÇekiliyorYapımcılığını Vernant Dp’nin üstlendiği Kül Masalı dizisinin çekimleri yukarıda belirttiğimiz gibi Kapadokya ile Antalya’da başlamıştır. Seyirciler Kül Masalı dizisinde bulunan konağın nerede olduğunu da araştırmıştır. Bizlerde merak eden okuyucularımız için açıklayacağız. Dizinin çekimleri Kapadokya ve Antalya’da başlamış olsa da fragmanda bulunan konak burada yer almamaktadır. Kül Masalı dizisinde ki konak İstanbul’dadır. Konağın detaylı adresini ulaşınca sizlerle paylaşacağız.

Kül Masalı Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Kül Masalı Dizisinin çekildiği ev köşk neresiBaşrolünde Gökhan Alkan, Sevda Erginci ve Başak Gümülcinelioğlu’nun yer aldığı Kül Masalı dizisinin Kapadokya ve Antalya çekimleri kısa sürecektir. Kapadokya ile Antalya da birkaç bölümü çekildikten sonra ekip İstanbul’a gelecektir. Kısacası dizinin çekimlerinin çoğu İstanbul’da yapılmaktadır. Fakat, anlatılan ana hikayenin İstanbul’un hangi semtinde geçtiği belli değildir. Çekimlerde İstanbul’a bir çok farklı ilçesi kullanacaktır.

Kül Masalı Dizisi Çekim Yerleri ve Mekanları

Kül Masalı Hangi Konakta ÇekiliyorTRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kül Masalı dizisinin çekim yerleri ve mekanlarının çoğu İstanbul’dadır. Çekimlerde İstanbul’un bir çok farklı semti, mekanı ve yeri kullanılacaktır. Bizler Kül Masalı, başladığı zaman Antalya ve Kapadokya’daki mekanlarla beraber, İstanbul’da özellikle tercih edilen yer ve mekanların detaylı adresini sizlerle paylaşacağız. Kısacası Kül Masalı dizisinde kullanılan mekanların birçoğu İstanbul’dadır.

Kül Masalı dizisinin nerede, hangi konakta çekiliyor? Sizler için paylaştık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Not: ilerleyen günlerde konumuzu güncelleyeceğiz.

YORUMLAR

  1. Selda dedi ki:

    Reşat paşa konağı bu konak.