Senden Önce Dizisi Nerede Çekiliyor, Villa Nerede? Çekim Mekanları

Senden Önce dizisi nerede çekiliyor? Villanın yerini ve çekim mekanlarını sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın oturduğu Senden Önce dizisi Till Death isimli yabancı diziden uyarlanmıştır. Yapımcılığını D Media’nin üstlendiği Senden Önce dizisinin nerede çekildiği de merak edilmektedir. Bizlerde merak eden okuyucularımız için Senden Önce dizisinin nerede çekildiğini ve çekim mekanlarını sayfamıza ekleyeceğiz.

Senden Önce Dizisi Nerede Çekiliyor?

Senaryosunu Başak Angigün’ün kaleme aldığı Senden Önce dizisinin çekimleri İstanbul’da devam etmedir. İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginlikleri, burada yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı çekimlerde İstanbul tercih edilmiştir. Senden Önce dizisinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı ilçesi kullanacaktır. Fakat çekimlerin çoğu Galata, Beykoz, Şile, Balat ve Tuzla gibi semtlerde yapılmaktadır. Senden Önce Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbiseleri:

Senden Önce Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Erhan Özkan’ın uygulayıcı yapımcı olduğu Senden Önce dizisi oyuncuları ve kadrosu sayesinde büyük ilgi görmüştür. Senden Önce’nin çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul ilimizde başlamıştır. Çekimlerde İstanbul’un bir çok farklı ilçesi kullanılacaktır. Yani çekimler için belirli bir yere bağlı kalmayacaktır. D Media imzalı Senden Önce dizisinde anlatılan hikayenin geneli ise İstanbul’un Beykoz, Şile, Balat ve Tuzla gibi semtlerinde geçmektedir.

Senden Önce Dizisi Villa Nerede, Hangi Semtte?

Başrollerini Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın paylaştığı Senden Önce dizisinde ki villanın yeri de merak edilmektedir. Ancak çekimleri İstanbul’da devam eden Senden Önce dizisindeki vildanın yeri net olarak belli değildir. Bizler Feride Kaytan yönetmenliğinde çekilen Senden Önce dizisindeki villanın İstanbul’un Şile ilçesinde yer aldığını düşünüyoruz. Villanın detaylı adresine ulaştığımız zaman konumuzu güncelleyeceğiz.

Senden Önce Dizisi Çekim Yerleri ve Mekanları

Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkan Senden Önce oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezde olması gibi sebeplerden dolayı İstanbul’da çekilmektedir. Dizinin çekimlerine İstanbul’un bir çok farklı mekanı kullanılacaktır. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi çekimler için bir yere bağlı kalmayacaktır. Yani, Senden Önce dizisinde tercih edilen çekim yerleri ve mekanlarının birçoğu Beykoz, Şile, Balat, Tuzla, Galata gibi yerlerde yer almaktadır.

Senden Önce dizisi nerede çekiliyor? Villanın yerini ve çekim mekanlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..