Aşka Düşman Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbise Markaları

20.10.2023
1.825

Aşka Düşman dizisi oyuncu kıyafetleri ve elbise markalarını sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Ozan Aksungur ve Eylem Canpot’ın kaleme aldığı Aşka Düşman dizisi TV 8’de yayınlanacaktır. Yönetmen koltuğunda Mesude Eraslan’ın oturduğu Aşka Düşman dizisinin oyuncularının giydiği kıyafet ve elbiselerin markaları da merak edilmiştir. Bizlerde Aşka Düşman dizisinin oyuncularının tüm kıyafetlerini, elbise ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız.Aşka Düşman Dizisi Kıyafetleri

Aşka Düşman Dizisi Oyuncu Kıyafetleri ve Elbise Markaları

Başrolünde Kaan Yıldırım, Nazan Kesal ve Buse Meral yer almaktadır. Aşka Düşman dizisi önümüzdeki günlerde Tv 8 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bizler merak eden izleyiciler için Aşka Düşman dizisinin tüm oyuncularının giydiği kıyafetleri, elbise ve aksesuarlar markalarını sayfamıza ekleyeceğiz. Aşka Düşman Dizisi Oyuncuları ve Konusu:

Aşka Düşman Dizisi İnci Neva (Buse Meral) Kıyafetleri

Tv8 Aşka Düşman Dizisi kombinleriBuse Meral Aşka Düşman dizisinin kadın başrol oyuncusudur. Güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz trendleri yakından takip etmektedir. Popüler oyuncumuz Buse Meral’in giydiği kıyafetlerde merak edilmektedir. Bizlerde oldukça şık parçalar seçen Buse Meral’in Aşka Düşman dizisinde giydiği tüm kıyafet ve elbise markalarını sayfamıza ekleyeceğiz.

Aşka Düşman Dizisi Uygar (Kaan Yıldırım) Kıyafetleri

Tv8 Aşka Düşman Dizi kıyafetiYakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncumuz Kaan Yıldırım, ülkemizin en beğenilen erkek oyuncuları arasındadır. Kaan Yıldırım, Aşka Düşman dizisinin erkek başrol oyuncusu olmuştur. Yakışıklı oyuncumuz Kaan Yıldırım, tarzıyla da dikkat çekmektedir. Önümüzdeki günlerde Kaan Yıldırım’ın Aşka Düşman dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini sayfamızdan paylaşacağız.

Aşka Düşman Dizisi Mahur (Merve Nur Bengi) Kıyafetleri

Aşka Düşman Dizisinin elbise markalarıSon dönemin popüler isimlerinden olan oyuncumuz Merve Nur Bengi, sektörde kısa sürede tanınmıştır. Yıldızı parlayan oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Aşka Düşman dizisi başladığı zaman ana karakterlerden olan Mahur’u canlandıran güzel oyuncumuz Merve Nur Bengi’nin tüm elbise ve kombinlerini sizlerle paylaşacağız.

Aşka Düşman Dizisi Fesaret (Esra Rüşan) Kıyafetleri

Aşka Düşman Dizisi Oyuncu KıyafetleriGüzel oyuncumuz Esra Rüşan, Aşka Düşman dizisi ile anlaşma sağlanmıştır. Dizide ise Fesaret karakterini canlandıracaktır. Esra Rüşan’ın sevenleri oyuncumuzun kıyafetlerini merak edip araştırmaktadır. İlerleyen günlerde güzel oyuncumuz Eşra Rüşan’ın Aşka Düşman dizisinde giydiği elbiselerini ve kullandığı aksesuarlarını markaları ile birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Aşka Düşman dizisi oyuncu kıyafetleri ile elbise markalarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Not: Aşka Düşman dizisinin yeni bölümleri yayınlanmaya devam ettikçe konumuzu güncelleyeceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..