Bahar Dizisi Nerede Çekiliyor? Çekim Yerleri ve Mekanları

01.02.2024
2.712

Bahar dizisi nerede çekiliyor? Çekim yerleri ve mekanlarını sizlerle paylaşacağız. Başrolünü Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak’ın paylaştığı Bahar dizisinin senaryosunu Ayça Üzüm kaleme almaktadır. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Bahar dizisinin çekim yerleri de merak konusu olmuştur. Merak eden okuyucularımız için Bahar dizisinin nerede, hangi il ve ilçede çekildiğini, çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Bahar Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu Bahar dizisinin nerede çekildiği merak edilmektedir. Sosyal medyada büyük ilgi gören dizinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, ekipteki oyuncuların İstanbul’da yaşaması gibi sebeplerden ötürü Bahar dizisinin çekimleri için burası tercih edilmiştir. Yani, Bahar dizisinin çekimleri İstanbul ilimizde devam etmektedir. Bahar Dizisinde Çalan Müzikler ve Şarkıların Sözleri:

Bahar Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

istanbul medical park bahar dizisindeki hastane Bahar dizisi çekimleri çoğunlukla Peran Hastanesinde yapılıyor. Peran Hastanesi’nin gerçek adı ne? Pervan Hastanesi İstanbul’da nerede? Peran Hastanesi İstanbul Pendik’te bulunan özel bir hastane. Gerçek adı İstanbul Medical Park Hastanesi. İstanbul’da Pendik’te bulunan Madical Park özel hastanesinin resmini paylaşıyor.

Bahar Dizisi Pariste mi çekildiShow TV’nin yeni dizisi Bahar’ın çekimleri İstanbul’da başlamıştır. İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi sebeplerden dolayı çekimler burada devam etmektedir. Çekimlerde İstanbul’un farklı farklı ilçeleri tercih edilecektir. Yani Bahar dizisinin çekimlerinde belirli bir yere bağlı kalınmayacaktır. Bahar dizisinin çekimlerinde özellikle İstanbul’un Beşiktaş, Galata, Beykoz gibi semtler tercih edilmiştir.

Bahar Dizisi Çekim Yerleri Neresi?

Başrolünde Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak’ın yer aldığı Bahar dizisi yukarıda da belirttiğimiz gibi İstanbul’da çekilmektedir. Çekimlerde İstanbul’un bir çok farklı ilçesi dolayısıyla da bir çok farklı yeri kullanacaktır. Bahar dizisinde özellikle tercih edilen yerler ise İstanbul’un Beşiktaş, Galata gibi semtlerinde bulunmaktadır. Bizler ilerleyen günlerde Bahar dizisinin çekim yerleri detaylı şekilde sizlerle paylaşıyor olacağız.Bahar Dizisi Nerede Çekiliyor Çekim Yerleri

Bahar Dizisi Çekim Mekanları

MF Yapım imzalı Bahar dizisi özellikle İstanbul’un Beşiktaş, Galata, Beykoz, Nişantaşı gibi ilçelerinde çekilmektedir. Bu nedenle de çekim yerleri bu semtlerde bulunmaktadır. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi sebeplerden dolayı Bahar dizisinin çekimlerinde İstanbul tercih edilmiştir. Önümüzdeki günlerde Bahar dizisi çekim mekanlarının detaylı adreslerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Bahar dizisi nerede çekiliyor? Çekim yerleri ve mekanlarını sizlerle paylaştık. Sizlerde konumuz hakkında ki düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Ayse dedi ki:

    Meyhane cekimi nerede yapildi