Arak Dizisi Nerede Çekiliyor, Çekim Mekanları Hangi Semtte?

Arak dizisi nerede çekiliyor? Çekim mekanları hangi semtte? Sizlerle paylaşacağız. Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Arak dizisinin yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar oturmaktadır. Arak dizisinin yapımcılığını ise Most Production üstlenmiştir. İzleyiciler Arak dizisinin nerede çekildiğini de merak etti. Bizlerde Arak dizisinin nerede, hangi ilde çekildiğini ve çekim mekanlarının yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Arak Dizisi Nerede Çekiliyor?

Arak dizisinin senaryosunu Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay kaleme almaktadır. Most Production imzalı Arak dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul’da yaşaması gibi sebeplerden dolayı çekimler burada devam etmektedir. Çekimlerde İstanbul’un Beyoğlu, Fatih, Beşiktaş, Galata gibi bir çok farklı ilçesi kullanacaktır. Bizler, Arak dizisi başladığında çekimlerde özellikle tercih edilen yerleri sayfamıza ekleyeceğiz.  arak dizisi nerede çekiliyor

Arak Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Başrolünde İlker Kaleli ve Öykü Karayel’in yer aldığı Arak dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Arak dizisinin tanıtım fragmanında İlker Kaleli’nin önünde durduğu köprü, Haliç Metro Köprüsü’dür. Haliç Metro Köprüsü ise İstanbul’un Beyoğlu ve Fatih semtlerinde yer almaktadır. Arak dizisinin çekimlerinde İstanbul’un birçok farklı ilçesi kullanacaktır. Bizler Arak dizisi başladığı zaman özellikle tercih edilen ilçe ve mahalleleri sayfamızdan paylaşacağız.

Arak Dizisinin Çekim Mekanları Hangi Semtte?

Senaryosunu Ayberk Çınar, Murat Can Oğuz ve Aslı Gönülay’ın kaleme aldığı Arak dizisinin çekim mekanlarının hangi semtte yer aldığı da merak edilmektedir. Most Production imzalı Arak dizisinin çekim mekanlarının çoğu İstanbul’un önemli yerlerinden olan Galata, Beşiktaş, Beykoz, Fatih, Beyoğlu gibi semtlerdedir. Fakat Arak dizisi henüz yayın hayatına başlamadığı için çekim mekanlarının detaylı adresi bilinmemektedir. arak dizisi haliç kimdir

Arak Dizisi Çekim Yerleri

Ender Mıhlar yönetmenliğinde çekilen Arak dizisi İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi sebeplerden dolayı burada çekilmektedir. Arak dizisinin çekimleri; dizi ve filmlerin en çok çekildiği il olan İstanbul’da devam etmektedir. Bizler çekimler İstanbul’da devam eden Arak dizisi yayın hayatına başladığı zaman çekim yerlerininin adresini, nasıl gidileceğini detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Arak dizisi nerede çekiliyor? Çekim mekanları hangi semtte? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, tüm görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..