Yürek Çıkmazı Dizisi Nerede Çekiliyor? Mekanları Çekim Yerleri

17.10.2022
11.892

Yürek Çıkmazı dizisi nerede çekiliyor? Mekanlar ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Serdar Gözerekli’nin yönetmenliğini üstlendiği Yürek Çıkmazı dizisinin başrolünde İrem Helvacıoğlu, Alp Navruz ve Ayça Bingöl yer almaktadır. Yürek Çıkmazı dizisinin nerede çekildiği de merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Gold Film imzalı Yürek Çıkmazı dizisi nerede çekiliyor? Mekanlar ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.

Yürek Çıkmazı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yürek Çıkmazı Dizisi Nerede ÇekiliyorSenaryosunu Ayla Hacıoğulları ve Vilmer Özçınar’ın kaleme aldığı Yürek Çıkmazı dizisi Konya’da çekilmektedir. İsmi önce Cennet’in Çocukları daha sonra ise Yürek Çıkmazı olarak değişti. Dizinin çekimleri Konya ilimizde başlamıştır ve burada devam edecektir. Yürek Çıkmazı dizisinin fragmanında, Ayça Bingöl, ‘’Ben Cennet Tekin diyor. Cennet ” Derbet Köyü’nden Musa Alyaş’ın kızı’’ diyor. Yürek Çıkmazı dizisi de Konya’nın Derbet köyünde çekiliyor. Dizide ki köprünün adı da Konya Meram Dere Köprüsü’dür.

Yürek Çıkmazı Dizisi Hangi İl ve İlçede Çekiliyor?

Yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Yürek Çıkmazı dizisi TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Yürek Çıkmazı dizisinin çekimlerinde Konya ilimiz tercih edilmiştir.

yurek cikmazi cekildigi camii nerede

Yürek Çıkmazı dizisinde kocası tarafından öldürülen Cennet’in cenazesi aşağı resmi görülen camiide yaptılar. Cennet kocası tarafından öldü. Kadına Şiddet konusunu işleyen Yürek Çıkmazı dizisinin çekim yerlerinden birisi de camii oldu .yurek cikmazi cekildigi camii bilgileri Yürek Çıkmazı dizisinde Konya’nın bir çok farklı yere kullanılacak olsa da dizide anlatılan ona hikaye Konya’nın Derbet köyünde geçmektedir ve dizinin fragmanın başında yer alan köprü de, Konya Meram Dere Köprüsü’dür.

Yürek Çıkmazı Dizisinde Kullanılan Mekanlar

Yürek Çıkmazı Dizisi çekimleri nerede hangi meknalarda yapıldıAtike Hınçlıer’in ‘Yürek Çıkmazı’ kitabından uyarlanan ve kitabın adını alan dizi Konya’da çekilmeye başlanmıştır. Yürek Çıkmazı dizisininde Konya ilimizin bir çok farklı mekanı kullanılacaktır. Dizinin başrolünde yer alan Cennet Tekin karakteri yer alıyor. Konya’nın Derbet köyündendir ve Yürek Çıkmadı dizisinin çekimleri bir çoğuda burada gerçekleşecektir. Dizinin fragmanı da gördüğümüz mezarlık ise Konya Üçler mezarlığıdır.

Yürek Çıkmazı Dizisi Çekim Yerleri

Yürek Çıkmazı Dizisinin çekildiği mezar hangi mahalledeYürek Çıkmazı dizisinin çekim yerleri de merak edildi. Bizde sizler için araştırdık. Başrolünü İrem Helvacıoğlu, Alp Navruz ve Ayça Bingöl’ün paylaştığı Yürek Çıkmazı dizisi İç Anadolu Bölgesinin önemli yerlerinden biri olan Konya’da çekilmektedir. Dizide Konya’nın bir çok farklı sokağı, ilçesi ve yerleri kullanılacaktır. Yürek Çıkmazı dizisinin ilk bölüm fragmanında gördüğümüz köprü Konya Meram Dere Köprüsü’dür ve dizide ki cenaze sahnesi ise Konya Üçler mezarlığında çekilmektedir.

TRT Yürek Çıkmazı Nerede ÇekildiYürek Çıkmazı dizisi çekimleri hangi il ilçede yapılıyor? Mekanlar ve çekim yerlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?