Yasak Elma Dizisine Yeni Katılan Oyuncular Kimler? (2019-2020 Sezonu)

Yorum Yap 748 kez izlendi

Fox tv ekranlarında devam eden Yasak Elma Dizisine Yeni Sezonda Katılan Oyuncular Kimler? (2019-2020) yıllarında 3. sezonuyla ekrana gelmeye devam edecek olan Yasak Elma dizisi kadrosunu güçlendirmek için yeni transferlerine devam ediyor. Yasak Elma dizisinin kadrosu sürekli yenilenirken diziye gelen oyuncuların kim olduğunu ve karakterlerini kısa kısa sizlere yazacağız bu konumuzda. İşte Yasak Elma Dizisine Yeni Katılan Oyuncular hakkında bilgiler:

Yasak Elma Dizisine Yeni Katılan Oyuncular Kimler?

6- Yasak Elma Dizisi Yeni Lila Karakteri (Buçe Buse Kahraman)

Yasak Elma dizisinin Lila’sı Ayşegül Çınar diziden ayrıldığını duyurunca yerine yeni bir isim ile anlaşıldı. Senaryo gereği hala dizide oynaması gereken Lila karakterinin yerine yeni bir isim geliyor. Yeni isim Buçe Buse Kahraman oldu. Yasak Elma dizisinin yeni Lila’sı Buçe Buse Kahraman hakkında detaylı bir sayfa hazırladık. Tıklayın >> Yasak Elma Dizisi Yeni Lila Kimdir?

Yasak Elma Yeni Lila Karakteri Buçe Buse Kahraman

5- Yasak Elma Dizisi Yeni Oyuncu TÜLİN ? (Işıl Dayıoğlu)

Işıl Dayıoğlu Yasak Elma dizisine giren son oyuncu oldu. (13 Mayıs 2019) Dizide Tülin karakterine hayat veren Işıl Dayıoğlu kimdir kısaca yazalım sizlere: 22 Aralık 1963 tarihinde doğan Işıl Dayıoğlu İstanbul’da Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarından mezun olmuştur. Işıl Dayıoğlu oyunculuk kariyerinde bir çok dizi ve film sığdırmış, baş rollerde oynamasa da dizilerde sürekli gördüğümüz isimlerden birisidir.

Yasak Elma Dizisi TÜLİN kimdirDaha önce Kavak Yelleri, Aliye, Aşk ve Ceza gibi önemli dizilerde çeşitli rollerde oynayan Işıl Dayıoğlu’nun son dizisi pazartesi günleri Fox Tv de izlediğimiz Yasak Elma dizisindeki Tülin karakteri olmuştur. Işıl Dayıoğlu Yasak Elma dizisine son giren oyuncudur ve dizide Tülin karakterini oynamaktadır.

Ege Kökenli Yasak Elma dizisinde4- Yasak Elma Dizisi Yeni Oyuncu YAĞMUR ? (Ege Kökenli)

Yasak Elma dizisinin kadrosuna en son Yağmur karakteri olarak Ege Kökenli katıldı. Daha önce bir çok dizi ve filmde rol alan Ege Kökenli özellikle Kalp Atışı dizisindeki performansıyla oldukça adından söz ettirmiş ve yıldızı parlamıştı. Ege Kökenli Yasak Elma dizisine Sezon finali öncesinde katılan son isim oldu. Ege Kökenli’nin Yasal Elmada Yağmur rolünde oynayacağı belli oldu.

Yasak Elma Yağmur kimdirYağmur karakterine hayat verecek Ege Kökenli’nin canlandıracağı karakter şöyle. Yağmur, Yiğit (Doğaç Yıldız) ile gece kulübünde tanışırlar, daha sonra üniversite hayatında da karşısına çıkacak. Ege Kökenli, Yasak Elma dizisinin 45. bölümü itibarıyla diziye dahil olacak.

Ege Kökenli Kimdir? 20 Mart 1993 tarihinde Kırklareli’de doğmuştur. Daha çocuk yaşlarda oyunculuğa başlayan Ege Kökenli 11 yaşında “En İyi Arkadaşım” dizisinde oynamıştır. Haliç Üniversitesi’nde Konservatuar eğitimi alan güzel oyuncunun yer aldığı diziler şöyle:
– En İyi Arkadaşım
– Yahşi Cazibe
– Güneşin Kızları
– Kalp Atışı

3- Yasak Elma Dizisi Şahika Kimdir? (Nesrin Cavadzade)

Yasak Elma Dizisi Şahika KimdirFox TV ekranlarında pazartesi akşamları yayınlanan Yasak Elma dizisinin 44. bölümünde yeni bir oyuncu diziye dahil oldu. Yasak elma dizisine Şahika rolüyle giriş yapan oyuncunun gerçek adını bilgilerini burada sizlere sunmak istiyorum. Nesrin Cavadzade yasak elma dizisine Şahika rolünde dahil olan yeni oyuncunun adıdır. Yasak Elma dizisinin 6 Mayıs 2019 Pazartesi günü yayınlanacak olan 44. bölümünde diziye giriş yapan ve Şahika karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade daha önce bizim hikaye dizisinde Tülay karakteriyle ekrana gelmekteydi. Bizim hikaye dizisinin final kararı almasının ardından Nesrin Cavadzade yine aynı kanalda ekrana gelen yasak elma dizisine dahil oldu ve dizide Şahika isimli rolüyle ortalığı karıştıracak bir karakter olarak diziye dahil oldu. Şahika Yasak elma dizisinde Kaya Ekinci’nin kardeşi rolüyle dahil olduktan sonra Ender ve Yıldız karakterlerinin hayatını değiştirecek ve onların hayatlarını karıştırmaya başlayan bir karakteri canlandıracak.

Yasak Elma dizisi Şahika kimdir: Başrollerini Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Sevda Erginci ve Onur Tuna gibi ünlü oyuncuların paylaşmış olduğu Yasak Elma dizisinin 44. bölümü 6 Mayıs 2019 Pazartesi akşamı Fox TV’de yayınlanırken diziye dahil olan Kaya Ekinci’nin kardeşi rolündeki Şahika oldukça merak konusu oldu. Şahika karakterini canlandıracak olan Nesrin Cavadzade hakkında kısa bilgileri sizlere sunmak istiyoruz: Nesrin Cavadzade 10 Temmuz 1982 tarihinde Azerbaycan’ın başkenti olan Bakü’de dünyaya gelmiştir. 11 yaşında İstanbul’a taşınan ve 2 sene kadar çeşitli oyunculuk eğitimleri alan ünlü oyuncu birçok dili anadili gibi konuşmaktadır. Ağır Roman Yeni Dünya, Küçük Ağa, Kış güneşi gibi birçok dizide rol alan Nesrin Cevadzade geçtiğimiz sezon Fi dizisine konuk oyuncu olmuş ve 2 sezondur devam etmekte olan bizim hikaye dizisinde Tülay karakterini oynamaktaydı. Bizim hikayeden sonra yasak Elma dizisinin kadrosuna katılan ve Şahika rolünü oynayacak olan Nesrin Cavadzade Yasak Elma dizisindeki yeni rolü olan Şahika ile oldukça dikkat çekecek ve izleyiciyi ekrana kilitleyecek görünüyor.Yasak Elma Dizisine yeni gelen oyuncular

2- Yasak Elma Dizisi Kaya Ekinci Kimdir? (Barış Kılıç)

Fox TV ekranlarında Pazartesi akşamları yayınlanan yasak elma dizisine Kaya Ekinci karakteri ile canlandıran ve Halit’in şirketinin eski genel müdürü olan oyuncuyu kısaca sizlere tanıtmak istiyoruz. Yasak Elma Kaya Ekinci kimdir? Kaya Ekinci, Halit’in Kemal’den sonra şirketin başına geçirmek istediği Ceo’dur. Halit Kaya’yı şirketin başına geçmesi şirketi yönetmesi için davet etmiş ve Kaya’da bu tekliften sonra gelmiştir. Ancak Kaya Ekinci’nin diziye gelmesiyle Ender oldukça kötü günler yaşamaya başlayacak ve adeta korkulu rüyası olacaktır. Yasak Elma dizisinde Kaya Ekinci karakterini Barış Kılıç canlandırıyor.Yasak Elma Dizisi Kaya Ekinci kimdir

Barış Kılıç kimdir? Barış Kılıç yüzünü birçok diziden tanıdığımız oldukça yakışıklı karizmatik bir oyuncudur. 1 şubat 1978 tarihinde Malatya’da doğmuş olan ve daha küçük yaşlarda iken İstanbul’a taşınan oyuncu İstanbul’da Üniversite hayatına başlamış ve İktisat Fakültesinden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Amerika’ya giden ve burada yabancı dil eğitimi alan Barış Kılıç Türkiye’ye döndükten sonra Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. üniversite yıllarından itibaren birçok reklam filminde oyunculuk yapmaya başlayan 1999 yılında ise ilk kez bir cips reklamında oynayan Barış Kılıç oyuncu firmasının da isteğiyle çeşitli oyunculuk faaliyetlerine başlamış ve dizilerde roller almaya başlamıştır. 2004 yılında Bütün Çocuklarım dizisinde oldukça başarılı bir iş çıkarmış 2011 yılında ise Adını Feriha Koydum dizisiyle oyunculuk kariyeri için oldukça önemli bir adım atmıştır. Barış Kılıç oyunculuk kariyerinin en önemli baş rolünü 2014 yılındaki Güllerin Savaşı dizisiyle ortaya koymuştur. Evlat kokusu dizisindeki baş rolü de oldukça başarılı olan Barış Kılıç son olarak yasak elma dizisine dahil olmuş ve şirketin CEO’su Kaya Ekinci rolüyle dizideki rolüne devam etmektedir.

1- Yasak Elma Dizisi Yiğit rolü Kimdir? (Doğaç Yıldız)

Yasak Elma dizisinde Yiğit kimdir sorusu son haftaların en merak edilen oyuncularının başında ter alıyor. Yasak Elma dizisindeki Yiğit karakteri hakkında bilgileri burada sizlere sunmak istiyoruz. yasak elma dizisinde Yiğit karakteri Ender ile Kaya’nın oğludur. Ender oğluna bakmak istememiş bu yüzden de başkasına vermiştir. Yıllarca gerçek annesinin olup olmadığından habersiz büyüyen Yiğit en sonunda gerçekleri bir mektupla öğrenmiştir. Yasak elma dizisinde Yiğit karakterini canlandıran ve Ender’in oğlu olan oyuncunun gerçek adı Doğaç Yıldız.Yasak Elma Dizisi Yiğit kimdir

Doğaç Yıldız kimdir: Yasak elma dizisine Yiğit rolüyle katılan Doğaç Yıldız 16 Eylül 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan güzel sanatlar Üniversitesinde tiyatro bölümü okuyan ve kendisini oyunculuk konusunda geliştiren oyuncu geçtiğimiz yıllarda ekrana gelen iki aile dizisinde canlandırmış olduğu karakter ile izleyici ile buluşmuş ve çok fark etmesek de birçok dizide rol almıştır. Gece gündüz, Muhteşem Yüzyıl Kösem, iki aile, Eyvah halam, yuvamdaki düşman, Tatlı Hayat, Aşkına Eşkiya ve Sırlar Dünyası gibi dizilerde roller alan Doğaç Yıldız rollerini oldukça başarılı bir şekilde oynadığı için en son Yasak elma dizisine Yiğit karakteri olarak katılmış Ender ve Kaya’nın oğlu rolüyle yasak elma dizisinde yer almaktadır.

Yasak Elma Dizisine 3. Sezonda Yeni Katılan Oyuncular:

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi olan Yasak elma 3. sezon onayını Fox TV’den aldı. 2019-2020 sezonunda kaldığı yerden 3. yeni sezonuyla devam edecek olan Yasak Elma dizisinde mayıs ayının sonunda 2. sezon finali yaşanacak. 2019 yılında haziran temmuz aylarını tatilde geçirecek olan Yasak Elma dizisinin oyuncuları ağustos ayında yeniden bir araya gelecek ve dizinin 3. sezon çekimleri başlayacak. Yasak elma dizisine 3. sezon katılan tüm oyuncuları yeni gelenleri ve giden oyuncular burada sizlere detaylarıyla yazacağız ve yasak elma dizisine yeni gelen oyuncular başlığında sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Yasak Elma Dizisine 3. sezon yeni gelen oyuncularYasak Elma Yeni Gelen Katılan Oyuncu Bilgileri:

Almış olduğu yüksek reyting oranlarının ardından 2019-2020 sezonunda devam etme kararı alan Yasak elma dizisine yeni katılan oyuncuları ve bilgilerini bu sayfada sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Dizi oldukça popüler ve çok izlenen bir dizi olduğu için bu reytinglerini korumak ve daha da artırmak için yasak elma dizisine sürekli yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Yasak elma dizisine yeni gelen ve katılan oyuncuların tüm bilgilerini bu sayfada sizler için detaylarıyla yazmaya ve 2019-2020 sezonunda Yasak elmaya katılmış olan, 3. sezonda diziye gelen bütün oyuncuları sizlere detaylı olarak bilgilendirmeye bu sayfada devam edeceğiz. Lütfen siz de Yasak elma dizisine yeni katılan oyuncuları ve bilgilerini okuduktan sonra aşağıya yorumlarınızı yazınız.

Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular (3. Sezon)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba