Yasak Elma Selen Kimdir? Sedai’nin kuzeni (Pelin Orhuner)

26.12.2022
3.042

Yasak Elma Selen kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Senaryosunu Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün kaleme aldığı Yasak Elma dizisi Fox Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. İzleyiciler Selen karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Selen karakterini oyuncumuz Pelin Orhuner canlandıracaktır. Bundan dolayı da Yasak Elma Selen kimdir? Selen karakterine hayat veren oyuncumuz Pelin Orhuner’i yakından tanıtacağız.

Yasak Elma Selen Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği Yasak Elma dizisi Selen karakteri, Sedai’nin kuzenidir. Selen, Sedai’nin amcasının kızıdır. Adana’dan İstanbul’a gelerek Yasak Elma’ya dahil olan Selen, Sedai’den yardım istemek için gelmiştir. Sedai’de kuzenine yardım edecektir ve başına da beklemediği birçok olay gelecektir.Pelin Orhuner Yasak Elma dizisinde Selen rolü

Yasak Elma Selen Kimdir?

Yasak Elma Dizisine yeni katılan Selen karakterini oyuncumuz Pelin Orhuner canlandıracaktır. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı da Pelin Orhuner kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Hangi bölümden mezun olmuştur? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Pelin Orhuner Kimdir?

Yasak Elma Selen Kimdir Sedai'nin kuzeni (Pelin Orhuner)29 Ocak 1988 yılında Manisa’da dünyaya gelen Pelin Orhuner, Doğuş Üniversitesi İletişim Bilimleri Bölümü’nde burslu olarak eğitim almıştır. Kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Kavak Yelleri dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Alın Yazım dizisinde canlandırdığı Melek Gürel karakteri ile tanınır hale gelmiştir. Ey İletişim Menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan Pelin Orhuner kariyerinde ki yükselişi Şevkat Yerimdar dizisi ile devam ettirmiştir. Oyuncumuz en son 2019 yılında Aşk Rüyası filminde yer almıştır.

Pelin Orhuner Yer Aldığı Diziler

2010 Kavak Yelleri – Hayal
2013 Bir Hikayem Var
2014-2015 Alın Yazım – Melek Gürel
2016 Yunus Emre – Bacım Sultan
2017-2018 Şevkat Yerimdar – Tezene
2019 Bir Aile Hikayesi – Gülden
2023 Yasak Elma – Selen

Pelin Orhuner Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan isimlerden biridir. İnstagram da 287 gönderisi ve yaklaşık olarak 65 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Pelin Orhuner’in resmi İnstagram hesabı: @pelin.orhuner

Pelin Orhuner Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Pelin Orhuner evli değildir. Oyuncumuz özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmadığı için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da Pelin Orhuner’in hayatında bilinen biri yoktur.

Yasak Elma Selen – Pelin Orhuner Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Pelin Orhuner tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde bu nedenle Pelin Orhuner’in canlandıracağı Selen karakterinin dizide ki tüm kıyafetlerini, elbiselerini, kombinlerini ve kullandığı aksesuarlarını marka – fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Yasak Elma Selen kimdir? Selen karakterine hayat veren oyuncumuz Pelin Orhuner’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..