Yasak Elma Yeni Halitcan Kimdir? Neden Değişti?

19.09.2022
3.319

Yasak Elma dizisi yeni Halitcan’ı yakından tanıtacağız. Senaryosunu Melis Civelek ile Zeynep Gür’ün kaleme aldığı Yasak Elma dizisi yeni Halitcan’da merak edildi. Bizlerde, yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu’nun oturduğu Yasak Elma dizisi yeni Halitcan’ı yakından tanıtacağız ve Yasak Elma dizisi yeni Halitcan kimdir? Yasak Elma dizisi yeni Halitcan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Yasak Elma Dizisi Yeni Halitcan Kimdir?

Yasak Elma Yeni Halitcan Kimdir? Neden DeğiştiFox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisine yeni katılan Halitcan, 6. sezonda karşımıza çıkacaktır. Yeni Halitcan’a ise en son Oğlum dizisinde yer alan çocuk oyuncumuz Emir Kaan Özkan hayat verecektir.

Yasak Elma Dizisi Halitcan Neden Değişti?

Medyapım imzalı Yasak Elma dizisinde yer alan Halitcan karakterine çocuk oyuncumuz Kuzey Gezer hayat vermekteydi. Ancak daha sonra Yasak Elma dizisinin senaristleri dizinin altıncı sezonun da iki yıllık bir zaman atlamasına gitmiş ve bundan dolayı da Halitcan değişmiştir.

Yasak Elma Dizisi Yeni Halitcan’ı Kim Canlandırıyor?

Yasak Elma dizisi yeni Halitcan’a çocuk oyuncumuz Emir Kaan Özkan hayat verecektir. İzleyiciler tarafından Emir Kaan Özkan da merak edildi. Bizlerde çocuk oyuncumuz Emir Kaan Özkan’ı yakından tanıtacağız ve Emir Kaan Özkan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Emir Kaan Özkan Kimdir?

7 yaşının içinde olan çocuk oyuncumuz Emir Kaan Özkan, 2015 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Microp Production Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan Emir Kaan Özkan, kamera karşısına ilk defa 2021 yılında Oğlum dizisiyle geçmiştir. Oğlum dizisinde hayat verdiği Toprak karakteri ile büyük beğeni toplayan çocuk oyuncumuz ertesi yıl Oğlum dizisinde yer almış ve özellikle bu dizide canlandırdığı Kaan karakteriyle tanınmıştır.

Emir Kaan Özkan Yer Aldığı Diziler

Yasak Elma (Yeni Halitcan, 2022)
Oğlum (Kaan, 2022)
Misafir (Toprak, 2021)

Emir Kaan Özkan Resmi İnstagram Hesabı

Yasak Elma dizisinde Yeni Halitcan’ı canlandıran oyuncumuz Emir Kaan Özkan resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 52 gönderisi ve yaklaşık olarak 5 bin takipçisi bulunan çocuk oyuncumuz Emir Kaan Özkan’ın resmi İnstagram hesabı: @emirkaanozkann

Yasak Elma dizisi yeni Halitcan’ı ve yeni Halitcan’ı canlandıran oyuncumuz Emir Kaan Özkan’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. çiçek dedi ki:

    bu yasak elmadan o kadar bıktık artık bitsin artık