Yasak Elma Ata Kimdir, Yıldız ile sevgili olacak mı? (Utku Ateş)

01.02.2023
2.588

Yasak Elma Ata kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Başrollerini Eda Ece, Şevval Sam, Sevda Erginci, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Nehir Erdoğan, Şebnem Dönmez ve Bekir Aksoy’un paylaştığı Yasak Elma dizisi Med Yapım imzalıdır. İzleyiciler Ata karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ata karakterine oyuncumuz Utku Ateş hayat verecektir. Yasak Elma Ata kimdir? Ata karakterini canlandıran oyuncumuz Utku Ateş’i yakından tanıtacağız.

Yasak Elma Ata Karakteri Kimdir?

Yasak Elma Ata Kimdir Yıldız ile sevgili olacak mı (Utku Ateş)Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yasak Elma dizisi, Ata karakteri bir gece klübünün sahibdir. Yasak elma dizisinde 166. bölümde katılan Ata karakteri, dizinin ilerleyen bölümlerinde Yıldız ile yakınlaşacaktır. Ata karakterini ise oyuncumuz Utku Ateş canlandıracaktır.

Yasak Elma Ata Kimdir?

Diziye sonradan katılan Ata karakterini oyuncumuz Utku Ateş canlandıracaktır. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Yasak Elma’nın sevenleri Ata karakterine hayat veren oyuncumuz Utku Ateş’i de merak etti. Bizlerde bu sebeple oyuncumuz Utku Ateş’i araştırdık. Bundan dolayı da Yasak Elma dizisinin oyuncu kadrosuna yeni katılan Utku Ateş’i yakından tanıtacağız ve oyuncumuz hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Utku Ateş

2 Nisan 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Utku Ateş, Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. İleri seviyede İngilizce, Korece ve İspanyolca bilen Utku Ateş çeşitli reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atmıştır. 2014 yılında Kurt Seyit ve Sura dizisiyle profesyonel oyunculukla tanışan Utku Ateş kariyerindeki ilk çıkışı Çilek Kokusu dizisiyle yakalamıştır. Oyuncumuz en son 2022 yılında Hayat Bugün dizisinde rol almıştır.

Utku Ateş Yer Aldığı Diziler

2014 Kurt Seyit ve Şura
2015 Çilek Kokusu – Barış
2016 Aile İşi – Kaan
2016-2017 Poyraz Karayel – Fatih
2017-2018 Hayat Sırları – Murat Başar
2018 Ege’nin Hamsisi – Rehber Sinan
2019 Erkenci Kuş – Yiğit
2019 Kuzgun – Selim
2020-2021 Gönül Dağı – Serdar
2021 Cam Tavanlar – İskender
2022 Hayat Bugün – Mert Biçer
2023 Yasak Elma – Ata

Utku Ateş Resmi Instagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 173 gönderisi ve 362 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Utku Ateş’in resmi Instagram hesabı: @utkuates

Utku Ateş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncunun hayranları onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Oyuncumuz Utku Ateş henüz evli değil. Utku Ateş, özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmadığı için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da oyuncumuzun hayatında bilinen biri yoktur.

Yasak Elma Ata – Utku Ateş Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Utku Ateş, yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Tarzıyla da büyük beğeni toplayan oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak ediyor. Bizlerde bu sebeple yakışıklı oyuncumuz Utku Ateş’in Yasak Elma dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Yasak Elma Ata kimdir? Ata karakterini canlandıran oyuncumuz Utku Ateş’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..