Yasak Elma Doktor Selim Avcıoğlu Kimdir? Kumru’nun Sevgilisi

09.11.2022
40

Yasak Elma Doktor Selim Avcıoğlu Kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği Yasak Elma dizisi Pazartesi günleri yayınlanmaktadır. Yıllar geçmesine rağmen en çok izlenen diziler arasına giren Yasak Elma’nın sevenleri Doktor Selim karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Doktor Selim Avcıoğlu karakterini Emre Kızılırmak canlandıracaktır. Bizlerde, Yasak Elma Doktor Selim Avcıoğlu Kimdir? Oyuncumuz Emre Kızılırmak’ı yakından tanıtacağız.

Yasak Elma Doktor Selim Avcıoğlu Karakteri Kimdir?

Dizi Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Reyting rekortmeni Yasak Elma dizisine yeni katılan Doktor Selim Avcıoğlu karakteri, dizinin ilerleyen bölümlerinde, dizinin başrolünde yer alan Biran Damla Yılmaz’ın canlandırdığı Kumru karakteriyle yakınlaşacaktır. Kısacası, Doktor Selim Avcıoğlu karakteri diziye Kumru’nun sevgilisi olarak katılmıştır.Yasak Elma Doktor Selim Avcıoğlu Kimdir

Yasak Elma Doktor Selim Avcıoğlu Kimdir?

Diziye Kumru’nun sevgilisi olarak katılan Doktor Selim Avcıoğlu karakterini Emre Kızılırmak canlandıracaktır. Yasak Elma dizisi yıllar geçmesine rağmen en çok izlenen dizilerden biridir. Dizinin sevenleri diziye yeni katılan Doktor Selim Avcıoğlu karakterini canlandıran oyuncumuz Emre Kızılırmak’ı da merak etti. Bizlerde bu sebeple oyuncumuzu araştırdık. Bu konumuzda da oyuncumuz Emre Kızılırmak’ı yakından tanıtacağız.

Emre Kızılırmak

9 Mart 1983 yılında Ankara’da dünyaya gelen Emre Kızılırmak, Anadolu Üniversitesi Spor Akademisi Rekreasyon Bölümü’nden mezun olmuştur. olan Emre Kızılırmak, Best Model of Turkey 2007’e katılmış ve ikinci olmuştır. 2008’de Güney Kore’de düzenlenen Manhunt International erkek güzellik yarışmasında Dünya’nın En İyi Podyum Mankeni seçilmiştir. Kamera karşısına ilk defa 2009 yılında Aşk Bir Hayal dizisiyle geçen oyuncumuz en son Alparslan Selçuklu dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştır.Emre Kızılırmak Yasak Elma dizisinde Selim Avcıoğlu rolünde

Emre Kızılırmak Yer Aldığı Diziler

2009-2011 Aşk Bir Hayal – Teğmen Altay Batıgün
2011 Dedektif Memoli – Memoli
2012 Atlılar
2014 Kara Para Aşk – Levent İnanç
2015 Bir Deniz Hikayesi – Hakan
2020 Hekimoğlu – Hamza Ertürk
2022 Alparslan Selçuklu – Gürcü Prens Rati
2022 Yasak Elma – Doktor Selim Avcıoğlu

Emre Kızılırmak Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncumuz Sosyal medyayı aktif kullanmaktadır. Resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 342 gönderisi ve yaklaşık 100 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Emre Kızılırmak’ın resmi İnstagram hesabı: @emrekzlrmk

Emre Kızılırmak Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri Emre Kızılırmak’ın hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Emre Kızılırmak özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Oyuncumu Emre Kızılırmak, 2012 yılında Efes Kızları’ndan profesyonel dansçı Sevda Bayraktar ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evlilikleri olan ünlü çiftin Murat isminde bir doğruları vardır.

Yasak Elma Selim Avcıoğlu – Emre Kızılırmak Kıyafetleri

2007 yılında Best Model of Turkey’e katılan ve 2. olan Emre Kızılırmak yakışıklılığını herkese kanıtlamıştır. Yakışıklı oyuncumuzun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak etti. Bizlerde bu nedenle Emre Kızılırmak’ın kıyafetlerini araştırdık. Önümüzdeki günlerde oyuncumuzun Yasak Elma dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Yasak Elma Doktor Selim Avcıoğlu Kimdir? Bununla birlikte Emre Kızılırmak’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Selim Avcıoğlu dedi ki:

    Ok, true teiw tried fteor oen triok ntieo teiye mouse titeug urooe