Yasak Elma Dizisi Leyla Çelebi Kimdir? (Tuvana Türkay)

30.08.2019
129

Tuvana Türkay Yasak Elma’nın kadrosuna Leyla karakteriyle dahil oldu. Daha önce farklı bir isim Leyla karakteri için geçiyordu ancak Tuvana Türkay yeni sezonda Yasak Elma kadrosuna dahil olunca belirsizlik ortadan kalktı. Yasak Elma Dizisi Leyla Kimdir? sorusuna gazeteci Birsen Altuntaş (Tuvana Türkay) cevabını net şekilde verince bizde sayfamızda doğruları yeniden yazalım istedik.

Yasak Elma Leyla (Tuvana Türkay) Diziden Ayrılıyor >> Tıklayın

Yasak Elma Leyla Çelebi yeni gelen oyuncuYasak Elma Dizisi Leyla Çelebi Kimdir? (Tuvana Türkay)

Yasak Elma Dizisine yeni gelen oyuncu Leyla Çelebi Kimdir hakkında bilgilere neler? diye merak edenlere burada detaylı bilgiler yazacağız. Yasak Elma Dizisi Leyla Çelebi karakterini Tuvana Türkay canlandırıyor. Leyla Çelebi güzelliği ve duruşuyla YAsak Elmaya renk katacak ve herkes Leyla Çelebi kimdir Yasak Elmaya yeni gelen güzel kız oyuncu hakkında işte bilgilerimiz:

Yasak Elma dizisi Leyla karakteri Tuvana TürkayYasak Elma Dizisi Leyla Kimdir? (Tuvana Türkay)

Tuvana Türkay 3 Ekim 1990 yılında Üsküdar ilçemizde dünyaya gelmiş İstanbul’da eğitimini devam ettirip son olarak Beykent Üniversitesinde Radyo TV-Sinema Bölümü’nden mezun olmuştur. 9 yaşında reklam filmlerinde rol almaya başlayan Tuvana Türkay TRT1’de yayınlanan Ayrılık dizisiyle dizi oyunculuğuna başlamıştır.

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yer Gök Aşkta oynayınca herkes tarafından tanınmaya başlayan Tuvana Türkay Kara Para Aşk dizisinde Bahar Çınar rolüyle, Deli Gönülde Fatmanur ve son olarak da Yasak Elma dizisinde Leyla karakteri olarak karşımıza çıkacak. Not: Buradan aşağısı daha önce Leyla rolünü oynayacak olan Faz güzeline aittir.

Tuvana Türkay Yasak Elma dizisinde Leyla rolündeYeni Sezonda Yasak Elma Dizisine gelen oyunculardan birisi olan Leyla Kimdir? Fas Güzeli olan yeni kız hangi rolde karakterde olacak, Yasak Elmada Leyla rolüyle giren Faslı güzellik kraliçesi olan kim gerçek adı soyadı nedir, daha önce Türkiye’de hangi dizi veya filmlerde oynadı, hangi okullara gitti, Yasak Elma Dizisi Leyla yaşı boyu kilosu göz rengi saçları burcu nedir gibi özel bilgileri ve sosyal medya instagram hesaplarını sizlere sunacağız burada.

YAsak Elma Leyla Çelebi kimdirYasak Elma Dizisi Leyla Kimdir?

Medyapım imzası taşıyan Yasak Elma dizisinin başrollerinde Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Şafak Pekdemir, Nesrin Cavadzade ve Barış Kılıç gibi isimler yer alıyordu. Yasak Ela dizisi sezon finalinden başrol oyuncuları Alihan ve Zeynep diziden ayrılınca yeni sezonda hikayenin de genişlemesi açısından yeni oyuncuları diziye dahil ettiler. Yasak Elma dizisi yeni sezonunda diziye katılan yeni oyuncu Faslı model Iman Casablanca. Iman Casablanca Yasak Elma dizisinde Leyla karakterini canlandıracak. Yasak Elma dizisinin Leyla kimdir? Bilgileri konumuzun devamında sizlerle.

Yasak Elma Dizisi Leyla Nasıl Bir Karakter olacak?

Yasak Elma dizisine yeni sezonda dahil olan Leyla kimdir? Leyla Yasak Elma dizisinde nasıl bir rolde olacak? Leyla Yasak Elma dizisinde istemediği biriyle zorla evlendirilmiş biridir. İstemediği biri ile evlendirildiği içinde kendi imkanları ile eşinden kaçar ve hayata tutunmak için mücadele eder. Leyla’nın bu zor zamanlarında karşısına Kaya çıkar. Kaya Leyla’yı görünce ondan etkilenir ve bu dakikadan sonra ikisinin hayatı da çok farklı bir yön alır.

İman Casablanca Kimdir? Yasak Elma Dizisi Leyla

Yasak Elma dizisine katılan Leyla karakterini canlandıran oyuncu Faslı Model Iman Casablanca. Iman Casablanca
Türkiye’de yaşayan Arap kökenli model ve oyuncudur. Iman Casablanca 1999 Fas doğumlu. Fas’ta matematik mühendisliği eğitimi alan güzel model Arapça, Fransızca, Türkçe ve Farsça bilmektedir. Erkan Özerman ile tanışan ve sonrasında hayatı değişen Iman Casablanca onun tavsiyesi üzerine 31.Best Model Of The World yarışmasına katılmıştır. Best Model Of The World yarışmasında 1. olmuştur.

Kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. 2018 yılında Türk Hava Yollarında Kabin Memuru olarak yani Hostes olarak da çalıştı. Üstelik katıldığı 2. Sayfa magazin programında da Türk erkeklerine övgüler yağdırdı.  Iman Casablanca Türkiye’de en çok Kadın dizisini sevdiğini söylemiş bir röportajında. Kadın dizisindeki gibi bir rode yer almak istediğini söylemiş. Son olarak 2019 yılında Atlas Global hostesleri ile defileye katılmıştır. Şimdi ise Iman Casablanca Yasak Elma dizisinde Leyla karakterini canlandıracak. Yeni gelen tüm oyuncular için Tıklayın >> Yasak Elma Dizisine Yeni Katılan Oyuncular 

Yasak Elma Leyla Çelebi kim için geldiYeni sezonun ilk bölümünden itibaren yer alacak olan Leyla yani Iman Casablanca güzelliği ile göz dolduracak ve kim diye aratılacaktır. Sizlere Iman Casablanca ile ilgili tüm bilgileri sunduk. Yorumlarınızı ve beğenilerinizi de aşağı yazabilirsiniz. Bu konumuzda Yasak Elma Dizisi Leyla Kimdir? Fas Güzeli (İman Casablanca) hakkında bilgiler vermeye çalıştık sizlere..

İman Casablanca Sosyal Medya İnstagram hesabı (Yasak Elma Leyla)

Faslı Model ve Best Model Of The World yarışması birinci olan Iman Casablanca Türkiye de bir dizi de rol alıyor. Böylelikle Türk seyircisi onu tanıyacak ve çok sevecek. İman Casablanca intagram hikayesine bol bol set resimleri atıyor şimdilerde. Güzelliği ile herkesin beğenisini kazanacak olan Iman Casablanca’nın sosyal medya hesapların takip etmek isteyemşerin sayısı elbette artacaktır. Biz sizlere Iman Casablanca’ya ait fotoğrafları paylaşırken sosyal medya hesaplarını da takip etmek isteyenler için paylaşıyoruz. Güzel oyuncu Yasak Elma dizisinde rol aldıktan sonra 139.000 olan takipçi sayısı her gün artacaktır.

Iman Casablanca İnstagram Hesabı; https://www.instagram.com/imancasablanca/ Yasak Elma Dizisi Leyla Kimdir? Fas Güzeli (İman Casablanca) hakkında sizlerle yorum ve görüşünüzü aşağı yazın lütfen.

Yasak Elma Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular (TIKLAYIN)

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..