Yasak Elma Selin Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri (Aylin Veziroğlu)

16.09.2019
919

Pazartesi akşamları Fox tv de yayınlanan Yasak Elma dizisine yeni gelen oyuncu Selin Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri nedir daha önce hangi dizilerde oynadı? İşte yeni oyuncu hakkında bilgiler. Aylin Veziroğlu Selin karakteriyle Yasak Elma dizisine dahil oldu. Yasak Elma Selin Kimdir? sorusu da böylelikle yanıt buldu. Yasak Elma Selin gerçek Adı soyadı Bilgileri nedir sorusuna cevap : Aylin Veziroğlu

Yasak Elma dizisine Yiğit’in sevgilisi Selin karakteri ile dahil olan ve dizide oldukça güzel sahnelerde yer alacak olan oyuncumuzun gerçek adı Aylin Veziroğlu. Yasak Elmada Yiğit’in sevgilisi kimdir diye merak edenler için bir kez daha Yiğit ile sevgili olan Selin karakterini oynayan oyuncumuzun Aylin Veziroğlu olduğunu hatırlatalım.

Yasak Elma Selin Kimdir? Gerçek Adı BilgileriYasak Elma Selin Kimdir (Aylin Veziroğlu)

Yasak elma dizisinde Selin karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı nedir Yasak Elma dizisine Selin neden niçin kim için geldi ve hangi karakter olarak dizide oynayacak oldukça merak ediliyor. Yasak elma dizisine yeni gelen oyuncu Selin karakterini canlandıran dizi oyuncusunun gerçek adı Aylin Veziroğlu’dur.

Yasak Elma Selin resimleri sevgilisiAylin Veziroğlu yasak elma dizisinde Selin rolünde oynayacak. Hakkında çok fazla detaylı bilgi olmadığı için ancak kısıtlı bilgiler verebiliyoruz. Aylin Veziroğlu üniversite eğitiminin yanı sıra almış olduğu tiyatro eğitimi ile oyunculuğa olan merakını sahnede göstermeye başladı. Tiyatro kasabası oyunculuk merkezinde almış olduğu eğitimler sonrasında sahne sanatlarına olan düşkünlüğü onu dizi oyunculuğuna kadar getirmiş ve yasak elma dizisinde Selin karakteri ile karşımıza çıkarmıştır.

Yasak Elma Selin rolü (Aylin Veziroğlu) kimdirYasak Elma Selin Gerçek Adı Bilgileri (Aylin Veziroğlu)

Yasak elma dizisinde ikinci sezon oldukça heyecanlı başladı. Ender’in ölmediği anlaşılınca ortalık iyice gerilmeye başladı. Tuvana Türkay’ın da yasak elma dizisine Leyla rolüyle katılması ile birlikte Selin karakterini canlandıracak olan Aylin Veziroğlu bakalım dizi de nasıl bir karakteri oynayacak, rolüyle dikkatleri çekici bir oyuncu olacak mı oldukça merak ediyor.

Yasak Elma Selin kimdirYasak elma dizisinde Selin rolünde izleyeceğimiz Aylin Veziroğlu daha önce herhangi bir dizide oynamadı. Bu nedenle Aylin Veziroğlu hakkında detaylı bilgilere sahip değiliz. Ancak Aylin Veziroğlu Yasak Elma dizisindeki Selin karakterini oynamaya başlayınca detaylı bilgileri de sizlere iletiyor olacağız. Yasak Elma dizisine yeni gelen oyuncular kimler? Tıklayın >> Yasak Elma dizisine yeni gelen oyuncular

Yasak Elma dizisine gelen Selin hakkında bilgilerAylin Veziroğlu Yasak Elma dizisinde Selin rolünde

Yasak Elma dizisinde Selin kimdir kim için geldi, Yasak Elma dizisine yeni gelen oyuncu Selin karakterinin gerçek adı soyadı nedir, Yasak Elma Selin rolünü kim oynuyor, Yasak Elma dizisinde yeni sezon gelen Selin amacı nedir neden geldi dizideki asıl gayesi nedir? gibi sorularla Yasak Elma Selin hakkında detaylı bilgiler resimler, Yasak Elma Selin hangi okullarda okudu sevgilisi var mı, Yasak Elma Selin dizide kalıcı mı konuk oyuncu olarak mı geldi gibi sorulara burada yanıtlar vereceğiz. Lütfen takipte kalınız.

Aylin Veziroğlu kimdirAylin Veziroğlu Kimdir Hayatı ve hakkında bilgiler:

Aylin Veziroğlu 1997 yılında Kocaeli ilimizde dünyaya gelmiştir. Tiyatrocu bir aileden gelen Aylin Vezioğlu son olarak Kocaeli Tabib Odasında tiyatro kursu görerek mezun olan Tiyatro Kasabası oyuncularından birisidir. Son olarak Kocaeli tiyatrosunda Sevgili Doktor isimli tiyatroda yer alan Aylin Veziroğlu oldukça başarılı bir oyun çıkarmış ve Yasak Elma dizisinden aldığı oyunculuk teklifini kabul ederek dizide Selin karakterine hayat verecektir.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.