Sipahi Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanları Mahallesi Neresi?

15.09.2022
1.078

Sipahi dizisi nerede çekiliyor? Sipahi dizisi çekim mekanları ve mahalle neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yapımcılığını CNP Film’in üstlendiği Sipahi dizisinin senaryosunu Ali Doğançay kaleme alacaktır. İzleyiciler tarafından Sipahi dizisinin nerede çekildiği de merak edildi. Bizde sizler için araştırdık ve Sipahi dizisi nerede çekiliyor? Sipahi dizisi çekim mekanları ve mahalle neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Sipahi Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu Sipahi dizisinin çekimleri Ekim Ayı’nın ilk haftasında başlayacaktır. Sipahi dizisinin nerede çekildiği de merak edildi. Ancak dizinin yapımcıları henüz çekim yerlerini paylaşmamıştır. Bizler İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı Sipahi dizisinin İstanbul’da çekileceğini düşünmekteyiz. sipahi dizisi nerede cekiliyor

Sipahi Dizisi Hangi İlçe Ve Mahallede Çekiliyor?

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Sipahi dizisinin çekimleri Ekim ayında başlayacaktır. Dizinin nerede çekileceği henüz belli değildir ancak bizler oyuncuların ve set çalışanların İstanbul merkezli olması gibi sebeplerden dolayı Sipahi dizisinin burada çekileceğini düşünüyoruz. Önümüzdeki günlerde Sipahi dizisinin hangi ilçe ve mahalle çekildiğini sizlerle paylaşacağız.

Sipahi Dizisi Çekim Mekanları Neresi?

Bizler, oyuncu kadrosunda Özge Gürel, Kerem Alışık, Başak Gümülcinelioğlu, Erkan Bektaş, Selçuk Borak ve Nurettin Sönmez gibi başarılı isimlerin yer aldığı Sipahi dizisinin İstanbul’da çekeceğini düşünüyoruz. Çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı mekanının kullanılacağını tahmin ettiğimiz Sipahi dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin çekim mekanlarını detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sipahi Dizisi Çekim Yerleri

CNP Film imzalı Sipahi dizisinin çekimleri henüz başlamadığı için, çekim yerleri de belli değildir. Bizler diğer bir çok dizide olduğu gibi Sipahi dizisinin çekimlerinde de İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginli gibi sebeplerden dolayı buranın tercih edileceğini tahmin ediyoruz. Önümüzdeki günlerde yani, Sipahi dizisinin çekimleri başladığı zaman dizinin nerede çekildiği ve çekim yerleri sizlerle paylaşacağız.

Sipahi dizisi nerede çekiliyor? Sipahi dizisi çekim mekanları ve mahalle neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Esmanur dedi ki:

    Gaziantep’te çekilecektir bizim evimizi
    Kullanicaklardir yani yeşil vadi konutlarında bizim evimiz doktoron evi olacaktir