Sipahi Dizisi Nerede Çekiliyor, Mekanları Mahallesi Neresi?

15.09.2022
25

Sipahi dizisi nerede çekiliyor? Sipahi dizisi çekim mekanları ve mahalle neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Yapımcılığını CNP Film’in üstlendiği Sipahi dizisinin senaryosunu Ali Doğançay kaleme alacaktır. İzleyiciler tarafından Sipahi dizisinin nerede çekildiği de merak edildi. Bizde sizler için araştırdık ve Sipahi dizisi nerede çekiliyor? Sipahi dizisi çekim mekanları ve mahalle neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. sipahi dizisi nerede cekiliyor

Sipahi Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu Sipahi dizisinin çekimleri yapıldı. Yayın hayatına başladı. Yeni dizi Sipahi2nin çekim yerlerini de bu konumuzda paylaştık.

Sipahi Dizisi Çekimlerinin Yapıldığı Mekanlar: Sipahi dizisi çatışma ve takip sahneleri Gaziantep’in tarihi mimarisi eşliğinde izleyiciyle buluşacak. İlk bölüm çekimleri dört hafta süren, İstanbul ve Gaziantep’in yanı sıra Almanya’da unutulmayacak sahnelere imza atan Sipahi görkemli prodüksiyonuyla ekranlara damga vuracak.

Sipahi dizisindeki yeşil kubbeli şato fragmanda görülünce merak edildi. Yurtdışında bulunan bu kaleyi seyirci merak etti. Şatoda görülen T harfleri dikkati çekiyor.  sipahi dizisinin cekildigi kale nerede

Sipahi dizisindeki gizli bir operasyona ait sahnelerin çekimleri Berlin Katedrali’nde yapıldı. Yukarı da Sipahi dizisinin bir sahnesinden alınan Berlin Katedrali resmini görüyorsunuz.

sipahi dizisi oberbaum koprusu resimleri

Sipahi dizisi çekimlerinin yapıldığı bir kaç mekan resimlerini paylaşalım. Sipahi dizisinin çekimlerinin yapıldığı bir kaç yer: Brandenburg Kapısı, Müzeler Adası ve Oberbaum Köprüsü’nde gerçekleşti. 

Sipahi dizisi yurtdışı çekimleri seyircinin dikkatini çekiyor. Sipahi dizisi çekimlerinin Berlin ayağı ve köprüsü görülüyor.  sipahi dizisi cekim yerleri

Sipahi Dizisi Hangi İlçe Ve Mahallede Çekiliyor?

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Sipahi dizisinin yayın hayatına başladı. Sipahi dizisi İstanbul, Gaziantep ve Berlin’de çekildi. Berlin de çekim mekanları resimlerini yukarıda paylaştık.

Sipahi Dizisi Çekim Mekanları Neresi?

Bizler, oyuncu kadrosunda Özge Gürel, Kerem Alışık, Başak Gümülcinelioğlu, Erkan Bektaş, Selçuk Borak ve Nurettin Sönmez gibi başarılı isimlerin yer aldığı Sipahi dizisinin İstanbul’da çekeceğini düşünüyoruz. Çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı mekanının kullanılacağını tahmin ettiğimiz Sipahi dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin çekim mekanlarını detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sipahi Dizisi Çekim Yerleri

CNP Film imzalı Sipahi dizisi İstanbul, Gaziantep ve Berlin’de çekildi. Bizler diğer bir çok dizide olduğu gibi Sipahi dizisinin çekimlerinde de İstanbul, Gaziantep ve Berlin’de kültürel ve tarihsel zenginli gibi sebeplerden dolayı buranın tercih edileceğini tahmin ediyoruz.

Sipahi dizisi nerede çekiliyor? Sipahi dizisi çekim mekanları ve mahalle neresi? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Aydin dedi ki:

    Gaziantepde çekim araçlarını görmüştüm
    Seryekustundeki salı pazarinin orada

  2. Esmanur dedi ki:

    Gaziantep’te çekilecektir bizim evimizi
    Kullanicaklardir yani yeşil vadi konutlarında bizim evimiz doktoron evi olacaktir