Kısmet Dizisi Nerede Hangi Mahallede Çekiliyor, Sahil Neresi?

Kısmet dizisi nerede, hangi mahallede çekiliyor? Sizlerle paylaşacağız. Başrolünde Cem Gelinoğlu ve Özge Özacar’ın yer aldığı Kısmet dizisinin yapımını NTC Medya üstlenmiştir. Kısmet dizisinin yönetmen koltuğunda Semih Bağcı oturmaktadır. Dizinin tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştır. Seyirciler Kısmet dizisinin nerede çekildiğini de merak etti. Bizler de bu konumuzda Kısmet dizisi nerede, hangi mahallede çekiliyor, sahiller neresi? Sizlerle paylaşacağız.

Kısmet Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yapımcılığını Fatih Aksoy ile Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği Kısmet dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Seyirciler dizinin nerede çekildiğini de merak etti. NTC Medya imzalı Kısmet dizisinin çekimleri geçtiğimiz günlerde İstanbul’da başlamıştır. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi sebeplerden dolayı Kısmet dizisi burada çekilmektedir. Dizinin çekimlerinde İstanbul’un bir çok farklı semti kullanılacaktır.  kismet dizisi nerede

Kısmet Dizisi Hangi İlçe ve Mahallede Çekiliyor?

Senaryosunu Mahinur Ergun ile Yusuf Reha Alp’in kaleme aldığı Kısmet dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam etmektedir. Bir çok dizide olduğu gibi Kısmet dizisinin çekimlerinde de İstanbul ilimiz tercih edilmiştir. Ancak Kısmet dizisinde anlatılan ana hikayenin İstanbul’un hangi semtinde geçtiği net olarak belli değildir. Büyük ilgili görmesini beklediğimiz Kısmet dizisinin çekimlerinde özellikle Beşiktaş, Galata, Balat gibi yerler tercih edilmiştir. Kısmet Dizisinde Çalan Şarkılar ve Sözleri:

Kısmet Dizisi Çekim Mekanları

NTC Medya imzalı Kısmet dizisi oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması, İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginlikleri gibi sebeplerden dolayı burada çekilmektedir. Kısmet dizisinin çekimleri İstanbul’da tamamlanacaktır. Fox Tv’de yayınlanacak olan Kısmet dizisinin çekimlerinde bir çok farklı mekan kullanacak olsa da bizdeki mekanlar özellikle Beşiktaş ve Galata’da yer almaktadır. kismet dizisinde melikenin evi nerede

Kısmet Dizisi Çekim Yerleri

Bir yaz dizisi olan Kısmet dizisi romantik komedi türündedir. Melike’nin Doğan’ı motosikletle düğünden kaçırmasıyla başlayan Kısmet dizisinin çekim yerleri de merak edilmiştir. Diğer dizilerde olduğu gibi Kısmet dizisinin çekimlerinde de İstanbul tercih edilmiştir. Kısmet dizisi özellikle İstanbul’un Beşiktaş, Galata, Balat gibi semtlerinde çekilmektedir. Bizler Kısmet dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizinin çekim yerlerini detaylı şekilde sizlerle paylaşacağız.

Kısmet dizisi nerede, hangi mahallede çekiliyor? Sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 3 Haziran 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: