Taçsız Prenses Dizisi Nerede Çekiliyor, Mahalle Neresi?

21.12.2022
1.725

Taçsız Prenses dizisi nerede çekiliyor? Çekim yerleri ve mekanlarını açıklayacağız. Yönetmen koltuğunda Volkan Keskin oturmaktadır. Taçsız Prenses dizisinin senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Korap ikilisi yazmaktadır. Taçsız Prenses dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler dizinin nerede çekildiğini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da Taçsız Prenses dizisinin nerede, hangi ilçe ile mahallede çekildiği, çekim yerleri ve mekanlarını açıklayacağız.

Taçsız Prenses Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği Taçsız Prenses dizisi Fox Tv’de yayınlanacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen dizinin çekimlerinde ise İstanbul ilimiz tercih edilmiştir. Oyuncuların ve set çalışanlarının İstanbul merkezli olması gibi sebeplerden dolayı Taçsız Prenses dizisi burada çekilecektir. Çekimlerinde İstanbul’un birçok farklı semtinin kullanılacağını bildiğimiz Taşsız Prenses dizisinin tanıtım fragmanında bulunan yerler ise İstanbul Beyoğlu’dur. tacsiz prenses dizisi nerede cekiliyor

Taçsız Prenses Dizisi Hangi İlçe ve Mahallede Çekiliyor?

Senaryosunu Pınar Bulut ve Onur Korap’ın kaleme aldığı Taçsız Prenses dizisinin çekimleri İstanbul’da başlamıştır ve burada devam etmektedir. Fox Tv’de izleyici karşısına çıkacak olan Taçsız Prenses dizisinde İstanbul’un bir çok farklı ilçesi ile mahallesi kullanılacaktır. Taçsız Prenses dizisinin ilk bölüm fragmanında gördüğümüz yer ise Beyoğlu’dur. Ayrıca dizinin çekimlerinin bir çoğu da Galata Kulesi’nin çevresinde yapılmıştır. tacsiz prenses korpu nerede cekiliyor

Taçsız Prenses Dizisi Çekim Yerleri ve Mekanları

Oyuncu kadrosunda İsmail Hacıoğlu, Elif Kurtaran, Sümeyye Aydoğan, Seda Akman, Tolga Tekin, Feride Çetin gibi başarılı isimlerin yer aldığı Taçsız Prenses dizisi İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması, İstanbul’un kültürel ve tarihsel zenginliği gibi sebeplerden dolayı burada çekilmektedir. Ancak, Taçsız Prenses dizisinin çekimlerinin bir çoğu Beyoğlu’nda geçmektedir. Ayrıca dizi genellikle Gala Kulesi’nin yakınlarında çekilmiştir.

Taçsız Prenses dizisinin nerede çekildiğini, çekim yerleri ve mekanlarını açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.