Şoray Uzun Rastgele Yarışması (Trt1) Başvuru Katılım Formu ve Şartları

Şoray Uzun Rastgele Yarışması (Trt1) Başvuru Katılım Formu ve Şartları… Şoray Uzun uzun zaman sonra ekranlara dönüyor. Hem de çok eğlenceli bir yarışma ile. Şoray Uzun Rastgele yarışması hakkında bilgileri sizlerle konumuzda paylaşacağız. Rastgele yarışması sunucusu Şoray Uzun her zaman çevresindekileri güldürmesi ile tanınır. Yer aldığı diziler ve programlarda da her zaman seyirciyi güldüren başarılı sunucu ve oyuncu şimdi de yeni programlarında yarışmacılar ile keyifli anlar yaşamaya ve yaşatmaya geliyor.

Şoray Uzun Rastgele yarışmasından önce de program sunuculuğu yaptı. Şoray Uzun daha önce Cevap Soruda ve Döndür Şansını yarışmalarında sunuculuk yaptı. Rastgele yarışmasında yarışmacılar kazandıkları takdirde 50.000 TL büyük para ödülü kazanacaklar. Rastgele yarışmasında birbirinden eğlenceli yarışmalar mevcut. Rastgele yarışmasında eğlenceli etaplar sonrasında bir de para ödülü olması yarışmacıları motive ediyor.

Rastgele yarışması bilgileri

Şoray Uzun Rastgele yarışması Türkiye’nin en şanslı insanlarını bu stüdyoda yarışmaya davet ediyor. Ekranların  sevilen samimi ve güldüren ismi Şoray Uzun’un sunumuyla kahkahaların ardı arkası kesilmeyecek. Rastgele yarışmasında yer alan yarışmalar daha önce hiç izlemediğiniz cinsten..

Rastgele Yarışması Formatı Nasıl?

Rastgele yarışmasında yarışmaya 4 kişi başlayacak. Her etapta bir kişi elenecek ve son etapa yani finale sadece 1 yarışmacı kalacak. Büyük ödül ise tam 50.000 TL. Şansına güveniyorsan sende başvur ve Trt1 de yayınlanacak olan Rastgele yarışmasında hem eğlen hem de para kazan.

Rastgele yarışması başvuru

Rastgele yarışmasına nasıl başvururum?

Trt1 de yayınlanacak olan Rastgele yarışması başvurularını http://rastgele.tv/basvuruformu/ sitesinden yapabilirsiniz. Rastgele yarışması Whatsapp iletişim hattı: 0530 301 7575

Rastgele yarışmasında bilgiye gerek yok. Sadece şansına güven yeter. Şanslı günündeysen her zaman doğruyu bulur ve etapları kazanırsın. Şanssız günündeysen yaptığın yanlış tercihler sonrasında seni kötü sürprizler bekliyor. Bazen ıslanacak bazen korkacak bazen farklı sürprizlerle karşılaşacaksın. Rastgele yarışmasında fiziki güce ya da bilgiye gerek yok. Yarışmacıların sadece şanslarına güvenmesi gerekiyor. Ben çok şanslıyım diyorsan ve şansına güven ve yarışmaya başvur. Yarışmaya başlamak için şansına güven ve doğru seçimi yap. Strafor bir kapının arkasında bekle ve doğru kapıyı kırarak yarışmaya başla. Şansın yüzüne gülerse ve doğru kapıyı tekmelerseniz rakiplerini kolaylıkla geride bırakabilirsiniz.  Rastgele yarışmasına nasıl başvururum

Rastgele yarışmasında şansınız yüzüne gülmezse kapı kırılmaz seçtiğiniz yanlış halat kopar ve sizin için hazırlanmış olan havuza düşersiniz. Ama hemen şansınıza küsüp oyunu bırakmak olmaz belki de başka oyunda şanslısınızdır. Bir oyunda havuza siz düşerken belki de diğer oyunda rakiplerinizin başına neler gelecek göreceksiniz. Rastgele yarışmasında büyük ödüle adım adım yaklaşacaksınız. Büyük ödül için başvuruları yapıp sizi aramalarını bekleyin. Hem eğlenip hem de para kazanmak çok kolay. Trt1 de yayınlanacak olan Rastgele yarışmasını eminiz ki çok seveceksiniz.

Rastgele yarışması whatsap başvuru hattı

Rastgele yarışması sunucusu Şoray Uzun Kimdir?

Şoray Uzun 1968 Bulgaristan doğumludur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun oldu. Radyo-TV Ana Bilim Dalında master yaptı. Şoray Uzun birçok işte çalıştı. Şoray Uzun 2, 2.5 yıl Hürriyet gazetesinde polis muhabirliği yaptı. Bir müddette alışveriş merkezinde güvenlik görevlisi olarak çalıştı. Şoray Uzun bir çok dizi filmde rol aldı. Kanal 7’de Şoray Uzun Yolda programını hazırladı. Trt1 de yayınlanan Seksenler dizisinde rol aldı ve burada çok beğenildi. 1996 yılında yayınlanan Süt Kardeşler filminin senaryo yazarlığını ve yönetmenliğini üstlendi.

Rastgele yarışması

Etiketler