Yaban Çiçekleri Dizi Tekrarları Ne Zaman, Hangi Gün ve Saat Kaçta?

Tv
14.03.2024
311

Yaban Çiçekleri dizi tekrarları ne zaman? Hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını açıklayacağız. Başrollerini Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora’nın paylaştığı Yaban Çiçekleri dizisi ATV’de seyirci karşısına çıkacaktır. Zeynep Günay yönetmenliğinde çekilen Yaban Çiçekleri dizisinin tekrarlarını ne zaman yayınlanacağı da merak edilmiştir. Bizlerde Yaban Çiçekleri dizisinin tekrarlarının hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını açıklayacağız.

Yaban Çiçekler Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Yaban Çiçekleri Dizi Tekrarları Ne ZamanYapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Yaban Çiçekleri dizisinin yayın tarihi de merak konusu olmuştur. Büyük ilgi görmesini beklediğimiz Yaban Çiçekleri dizisi 25 Mart pazartesi akşamı yayın hayatına başlayacaktır. İlk bölümü 25 Mart pazartesi akşamı saat 20:00 yayınlanacak olan Yaban Çiçekleri dizisi bu tarihten itibaren her pazartesi ATV ekranlarında olacaktır. Yaban Çiçekleri Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu:

Yaban Çiçekleri dizisi tekrarları yayın akışı:
Yaban Çiçekleri dizisi 1 Nisan Pazartesi tekrarı saati 20.00- 22.20
7 Nisan Pazar Yaban Çiçekleri dizisi tekrarı 12.40-16.00

Yaban Çiçekleri Dizi Tekrarları Ne Zaman?

Çekimleri İstanbul’da daha sonra ise Ayvalık ve Cunda’da yapılacak olan Yaban Çiçekleri dizisi yukarıda belirttiğimiz gibi 25 Mart’ta başlayacaktır. İlk bölümünün tekrarı 25 Mart pazartesi akşamı saat 22:15’te ekranlarda olacaktır. Yayın hayatına başladığı hafta boyunca ATV ekranlarında göreceğimiz Yaban Çiçekleri dizisinin 1. Bölümü 26 Mart gecesi 00:15’te de yayınlanacaktır.

Yaban Çiçekleri Dizisinin Tekrarları Hangi Gün ve Saat Kaçta?

Yönetmen koltuğunda Zeynep Günay’ın oturduğu Yaban Çiçekleri dizisinin 1. Bölümü 25 Mart pazartesi günü 20:00’da yayınlanacaktır. ATV yayın akışına henüz Yaban Çiçekler’nin tekrarlarını eklememiştir. Ancak dizinin yayın hayatına başladı hafta boyunca ekranlarda olacağı biliniyor. Yaban Çiçekleri dizisinin 1. Bölümü aynı zamanda 26 Mart Salı gecesi 00:15’te ekranlarda olacaktır.

Yaban Çiçekleri dizi tekrarları ne zaman? Hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını açıkladık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk sen yaz..