10 Nisan Şahane Hayatım Dizisi Var mı Yılbaşı Haftası Olacak mı?

Tv
07.03.2024
504

10 Nisan Şahane Hayatım Dizisi Var mı ramazan bayramı Haftası Olacak mı? Çarşamba akşamları Now TV’de yayınlanan şahane hayatım dizisi 23 bölümüyle 3 Nisan çarşamba günü ekrana gelmişti. Bayram günü şahane hayatım olacak mı yeni bölüm 10 Nisan çarşamba yayınlanacak mı merak edildi.

3 Ocak Şahane Hayatım Dizisi Var mı Yılbaşı

10 Nisan çarşamba Şahane hayatım dizisi var mı?

En çok merak edilen konuların başında dizilerin Ramazan bayramı haftasında ekrana gelip gelmeyeceği var. Now TV ekranlarında yayınlanan şahane hayatım dizisi de 10 Nisan günü olacak mı ekrana gelecek mi merak ediliyor. Başrollerinde Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Nesrin Cevatzage, Sumru Yavrucak gibi oyuncuların yer aldığı şahane hayatım dizisi 10 Nisan çarşamba günü ekrana gelmeyecek. Neden yayınlanmıyor diye sorular elbet gelecektir hemen yanıt verelim.

10 Nisan 2024 şahane hayatım neden yok?

Şahane hayatım dizisi 23. bölüm ile 10 Nisan çarşamba günü yayınlanması gerekirken Now TV bir haftalık ara verdi. Ramazan bayramına girdiğimiz ilk hafta kanallar reklam paylaşımı yaptıkları için diziler ilk hafta genellikle yayınlanmıyor. Önceki senelerde de dizilerin ilk hafta ekrana gelmediğine şahit olmuştuk. 2024 yılının ilk bayram haftası da birçok dizi yayınlanmayacak. Şahane hayatım dizisi de bu durumdan etkilenecek ve 10 Nisan çarşamba günü ekrana gelmeyecek.

Şahane hayatım yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

10 Nisan çarşamba günü ekrana gelmeyen şahane hayatım dizisi bir sonraki hafta 17 Nisan çarşamba günü 24. bölümü ile kaldığı yerden devam edecek. Farklı bir gelişme olmazsa bayram haftasında bir hafta ara verecek olan şahane hayatım dizisi bir sonraki hafta kaldığı yerden yeni bölümüyle izleyicisi ile buluşacak. Sizce dizilerin ramazan sonrası ara vermesi doğru mu bu konudaki yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Nimet dedi ki:

  Nesrin Cavadzade o kdar asil bir kadın ki.. her rolün hakkını veriyor Yasak Elma’yı o çıkınca bırakmıstım.. şahane hayatım dizisini de sırf onun için izliyorum

 2. a. dedi ki:

  emeğinize sağlık tşk

 3. dilberrr dedi ki:

  neden ara verildi ki çok üzüldüm hiç gerek yoktu araya kaç gün geçti sonuçta üzerinden

 4. aaa dedi ki:

  şebnem harika bir kadın dik duruşu ve zekasına bayılıyorum

 5. Blue dedi ki:

  Çok saçma ara vermeleri çünkü çekimler zaten önceden yapılıyor anca insanı dizi izlemekten tiksindiriyorlar

 6. S dedi ki:

  Bence saçma neden yayınlanmıyor diziler bizde tatil yok

  1. Anonim dedi ki:

   Bencede çok saçma bisy bir gündü tatil yani ne gerek vardı böyle bişeye