9 Nisan Yabani Dizisi Var mı Yok mu, Arefe günü Yayınlanacak mı?

Tv
07.03.2024
119

9 Nisan Yabani Dizisi Var mı Yok mu, Yılbaşı Sonrası Yayınlanacak mı? 9 Nisan salı günü Fox TV’de yayınlanması beklenen yabani dizisi olacak mı var mı yok mu merak ediliyor. Çünkü diziler genellikle ekrana bir haftalık ara veriyor yılbaşı sonrası. Ntc medya imzalı yabani dizisi de yeni yılda 9 Nisan salı günü var mı yok mu yayınlanacak mı merak edildi.

2 Ocak Yabani Dizisi Var mı Yok mu, Yılbaşı Sonrası Yayınlanacak mı? 2 Ocak 2024 Yabani Var mı olacak mı Yok mu, Yılbaşı Sonrası yayın tarihi

9 Nisan salı yabani dizisi var mı yok mu?

Başrollerinde Simay Barlas, Dolunay Soysert ve Halit Özgür Sarı gibi oyuncuların yer aldığı yabani dizisi Fox TV ekranlarında salı günü yayınlanıyor. Son olarak 2 Nisan salı günü ekrana gelen dizi yeni yılda 9 Nisan salı günü olacak mı yayınlanacak mı merak edildi. Her yıl başı sonrası diziler genellikle bir veya iki hafta ara veriyor. Kanalların reklamlardan aldığı gelirler düzenleniyor ve izlenme oranlarına göre pay ediliyor.

Kısacası reklam gelirleri ile ilgili kanallar arasındaki görüşmeler nedeniyle bir haftalık ara veriliyor dizilere. Bu nedenle yabani dizisi de 9 Nisan salı günü ekrana gelmeyecek. Yabani dizisinin bir hafta ara vererek 16 Nisan salı günü kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor. Ancak farklı bir gelişme veya yayınla ilgili yeni bir durum ortaya çıkarsa bu sayfada sizlerle paylaşacağız. Aksi bir durum olmadıkça 2 Ocak salı günü yayınlanmayan yabani dizisi 16 Nisan günü kaldığı yerden devam edecek.

Sizce yabani dizisinin yılbaşı sonrasında 9 Nisan 2024 salı günü ekrana gelmemesi doğru bir karar mı, yayınlanmasını ister misiniz yorumlarınızı bekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. ahsen dedi ki:

    Çekimler önceden yapılıyor ara vermek çok mantıksız

  2. Anonim dedi ki:

    Oynatılsın 2 Ocak salı günü