Money Talks (Para Konuşur) Filmi Oyuncuları ve Konusu

02.04.2023
993

Money Talks (Para Konuşur) filmi oyuncuları ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını Starwors Produiction’un üstlendiği Money Talks (Para Konuşur) filminin yönetmen koltuğunda Bülent Terzioğlu oturmaktadır. Senaryosunu Atilla Barışer’in kaleme aldığı Money Talks filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve konusu da merak ediliyor. Bizlerde Money Talks (Para Konuşur) filmi oyuncuları ve konusunu sizlerle paylaşacağız.

Money Talks (Para Konuşur) Filmi Oyuncu Kadrosu

Money Talks Para Konuşur Filmi Oyuncu KadrosuAslıhan Karalar – Artemis
Selçuk Kılıç – Pars
Cansu Fırıncı – Manyak Doktor
Kubilay Penbeklioğlu – Baba Kafkas
Kaan Yılmaz – Genç Mafya Lideri
Hülya Diken – Komiser Sedef

Aslıhan Karalar – Artemis

Para Konuşur filminin kadın başrol oyuncusu Aslıhan Karalar, 27 Nisan 1999 tarihinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslıhan Karalar, Ankara Bilkent Uluslararası Laboratuvar Lisesi’nden mezun olmuştur. Londra’da Kings College üniversitesinde İşletme okuyan Aslıhan Karalar, 2017 Best Model of The World birincisi olmuştur. 2018 yılında Şahin Tepesi dizisinde hayat verdiği Ezgi karakteriyle oyunculuğa adım atan Aslıhan Karalar, en son Aynasuz Haluk filminde yer almıştır.Aslıhan Karalar Money Talks (Para Konuşur) Filmi Oyuncu Kadrosunda

Selçuk Kılıç – Pars

Para Konuşur filminin erkek başrol oyuncusu Selçuk Kılıç, 1983 yılında Hollanda’nın Terneuzen şehrinde dünyaya gelmiştir. Selçuk Kılıç aslen Afyonkarahisar’lıdır. Amsterdam Acteur School’da Oyunculuk Eğitimi alan Selçuk Kılıç defa Kurtlar Vadisi dizisinde yer almıştır. Daha önce Savaşçı, Payitaht Abdülhamit, Hangimiz Sevmedik, Kırgın Çiçekler, Kertenkele, Eve Dönüş ve Hayat Şarkısı gibi projelerde de yer alan oyuncumuz Kick Boskla da yakından ilgilenmektedir.Selçuk Kılıç Money Talks Para Konuşur Oyuncu Kadrosunda

Cansu Fırıncı – Manyak Doktor

16 Mart 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ege Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Cansu Fırıncı kamera karşısına ilk defa 2011 yılında yayınlanan Urfalıyım Ezelden dizisiyle geçmiştir. Özellikle Kırgın Çiçekler dizindeki performansıyla tanınır hale gelmiştir. Oyuncumuz daha önce Yolculuk, Can Tertip, Babam, Kanlı Postal, Kızlarım İçin, Düş Kırgınları, Mehmetçik Kutlu Zafer, Yalı Çapkını, Kızlarım İçin gibi projelerde de yer almıştır.

Kubilay Penbeklioğlu – Baba Kafkas

10 Mart 1967 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Kubilay Penbeklioğlu, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anabilim Dalından mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2001 yılında Yeni Hayat dizisinde geçen başarılı oyuncumuz daha önce Selena, Doktorlar, Kolpaçino Geniş Aile, Hırsız Polis, Başrolde Aşk, Akasya Durağı, Kiraz Mevsimi, Mucize Doktor gibi popüler dizlerde de yer almıştır

Kaan Yılmaz – Genç Mafya Lideri

Kaan Yılmaz, 20 Ekim 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirmiştir. Adile Naşit Deneme Sahnesi’nde eğitim almıştır. Kaan Yılmaz, kamera karşısına ilk defa 2003 yılında Hayat Bilgisi dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz özellikle bu dizide canlandırdığı Süzme karakter ile tanınmıştır. Oyuncumuz 2012 yılında kurmuş oldukları RadyoRoll adlı müzik grubu ile müzik çalışmalarına devam etmektedir.

Hülya Diken – Komiser Sedef

Hülya Diken Money Talks Para Konuşur filmindeHülya Diken 9 Temmuz 1992 tarihinde Samsun da dünyaya gelmiştir. Atatürk Üniversitesi İş Güvenliği Uzmanlığı bölümü ve Hitit Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun olmuştur. Samsun seyir tiyatrosunda drama eğitimini tamamlayan oyuncumuz Hülya Diken daha önce mankenlik ve modellikte yapmıştır. Payitaht Abdülhamit, O Hayat Benim, Yazgı Göç Yolu Elveda Balkanlar gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz Necroman isimli korku filmiyle 20 ödüle layık görülmüştür.

Money Talks (Para Konuşur) Filminin Konusu

Başrollerini Aslıhan Karalar ve Selçuk Kılıç’ın paylaştığı Para Konuşur filminin konusu da merak ediliyor. Bülent Terzioğlu yönetmenliğinde çekilen Money Talks (Para Konuşur) filminde aile, para, aşk, dövüş, legal ve illegal olayların çok olduğu hayatta kalma mücadelesi ve sevdiklerini koruma gibi olaylar anlatılacaktır.

Money Talks (Para Konuşur) filmi oyuncuları ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    birazcik basak basak uyumudda koyarmisinizzz…