Güneşi Söndürmem Gerek Filmi Oyuncu Kadrosu Kıyafetleri Çekim Yerleri

03.01.2024
1.162

Güneşi Söndürmem Gerek filmi oyuncu kadrosu, kıyafetleri, çekim yerleri ve vizyon tarihini açıklayacağız. Emre Gül’ün romanından Doğukan Cantimr’un uyarladığı Güneşi Söndürmem Gerek filminin yönetmen koltuğunda Hande Türkel oturmaktadır. Bu haberimizde Güneşi Söndürmem Gerek filminin kadrosunda yer alan isimleri, oyuncu kıyafetlerini, çekim yerleri ve vizyon tarihini açıklayacağız.Güneşi Söndürmem Gerek Filmi vizyon tarihi çekim yerleri

Güneşi Söndürmem Gerek Filmi Oyuncu Kadrosu

Serra Arıtürk
Samet Kaan Kuyucu
Gürberk Polat
Burak Can
Lal Ensari
Serdar Bileke
Derin Beşikçioğlu
Bayram Bazarov
Osman Alkaş

Güneşi Söndürmem Gerek Filmi Oyuncu Kadrosu

Serra Arıtürk

Güneşi Söndürmem Gerek filminin başrolünde yer alan Serra Arıtürk, 22 Haziran 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Acıbadem Mehmet Ali Aydınlar Üniversitesi’nden mezun olmuştur. 2019 yılında ilk şarkısı Kendimi Bilmeden’i yayınlanan Serra Arıtürk, ertesi yıl Kimse Yok ve Olmaz şarkılarını da dinleyicilere sunmuştur. Serra Arıtürk, 2021 yılında Aşkın Tarifi dizisiyle oyunculukla tanışmıştır.

Samet Kaan Kuyucu

1995 yılında İstanbul’da doğan Samet Kaan Kuyucu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden yüksek onur öğrencisi olarak mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2018’de Çarpışma dizisiyle geçen oyuncumuz daha önce Aşk Tesadüfleri Sever 2, Aşk 101, Çember, Baba, Öğrenci Evi, Alef gibi projelerde yer almıştır. Oyuncumuz özellikle Ah Nerede dizisiyle tanınmıştır.

Gürberk Polat

1997 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Gürberk Polat, 2018 yılında katıldığı Geleceğin Starı yarışmasında erkekler takımında birinci olmuştur. Gürberk Polat, oyunculuğa 2019 yılında Benim Tatlı Yalanım dizisiyle adım atmıştır. Daha önce Mahkum, Modern Kadın, Kimya, Kahraman Babam, Kırk Yalan, I am the Sea /  Ben bir  Denizim, Babil gibi projelerde rol alan oyuncumuz Güneşi Söndürmem Gerek filmiyle anlaşmıştır.

Burak Can

21 Aralık 1996 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Burak Can, İstanbul Aydın Üniversitesi Drama Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Kariyerindeki ilk çıkışı Poyraz Karayel dizisiyle yakalayan oyuncumuz özellikle Duy Beni dizisinde canlandırdığı Aziz karakteri ile tanınır hale gelmiştir. En son Gönül Dağı dizisi ile izleyici karşısına çıkan oyuncumuz Güneşi Söndürmem Gerek’in önemli oyuncularındandır.

Lal Ensari

2000 yılında dünyaya gelen genç oyuncumuz Lal Ensari, NYU Tisch’te drama ve belgesel yapımı okumuştur. Uzun yıllar New york’ta yaşayan Lal Ensari, kamera karşısına ilk defa 2020 yılında Kırmızı Oda dizisiyle geçmiştir. Oyuncumuz aynı yıl Öğretmen dizisinde de Özge karakterini canlandırmıştır. Aktif olarak sahne alan oyuncumuz en son Veda Mektubu dizisinde rol almıştır.

Serdar Bileke

14 Temmuz 1998 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Serder Bileke, daha sonra ise üniversite eğitimi için İstanbul’a taşınmıştır. Daha önce profesyonel olarak modellik yapan Serdar Bileke, bir çok önemli defilede yer almıştır. Özellikle Mabel Matiz’in Karakol şarkısını kalbindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken genç oyuncumuz Güneşi Söndürmem Gerek filmiyle anlaşmıştır.

Derin Beşikçioğlu

2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Derin Beşikçioğlu, Strasbourg Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Derin Beşikçioğlu, ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun kızıdır. Kamera karşısına ilk defa 2022 yılında babasını dizisi Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi dizisi ile geçen genç oyuncumuz aynı zamanda da tiyatro oyuncusudur.

Bayram Bazarov

Güneşi Söndürmem Gerek filmiyle izleyici karşısına çıkacak olan Bayram Bazarov hakkındaki bilgiler de merak edilmiştir. Ancak oyuncumuz sektörün yeni yüzlerindendir. Dolayısıyla da oyuncumuz Bayram Bazarov hakkındaki bilgiler sınırlıdır. Bayram Bazarov, daha önce herhangi bir dizi ya da film projesinde yer almamıştır. İlk defa Güneşi Söndürmem Gerek filmiyle seyirci karşısına çıkacaktır.

Osman Alkaş

3 Kasım 1955 yılında Kıbrıs’ta doğmuştur. Lefkoşa Belediye Tiyatrosu’nun kurucularından olan Osman Alkaş, Ankara Devlet konservatuvarı Oyunculuk Ana bilim Dalı’ndan mezun olmuştur. Oyuncumuz özellikle Sarmaşık filmindeki rolüyle tanınmıştır. Osman Alkaş daha önce, Bedel, Hayat Şarkısı, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Vuslat, Alef, Baba Parası, Ölümlü Dünya, Acı Tatlı Ekşi gibi projelerde de rol almıştır.

Güneşi Söndürmem Gerek Filmi Kıyafetleri

Hande Türkel yönetmenliğinde çekilen Güneşi Söndürmem Gerek filminin oyuncu kıyafetleri de merak edilmiştir. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Fakat film henüz yayınlanmadığı için oyuncu kıyafetlerinin marka ve fiyat bilgisi bilinmemektedir. Bizler Güneşi Söndürmem Gerek filmi vizyona girdiği zaman oyuncuların ki Götümü kıyafetleri marka ve fiyat belirterek sayfamıza ekleyeceğiz.

Güneşi Söndürmem Gerek Filmi Çekim Yerleri

Oldukça başarılı ve popüler isimlerin yer aldığı Güneşi Söndürmem Gerek filmi nerede çekildiği henüz belli değildir. İlerleyen günlerde Güneşi Söndürmem Gerek filminin fragmanı yayınlandığı zaman bizlerde çekim yerlerini detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Güneşi Söndürmem Gerek Filmi Vizyon Tarihi

Emre Gül’ün romanından uyarlanan Güneşi Söndürmem Gerek filmi hakkında merak edilen konulardan biri de vizyon tarihi olmuştur. Güneşi Söndürmem Gerek filmi 29 Mart Cuma günü vizyona girecektir.

Güneşi Söndürmem Gerek filmi oyuncu kadrosu, kıyafetleri, çekim yerleri ve vizyon tarihini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Dilara dedi ki:

    Bütün oyuncuları tanıtmıssınız cok tesekkür ederiz, 29 martı sabırsızlıkla bekliyorum

  2. Anonim dedi ki:

    Serra Arıtürk şarkıcılıkta oldugu gibi oyunculukta da çok yetenekli güneşi söndürmem gerek filmini cok merak ediyorum:)