Romantik Hırsız Filmi Oyuncuları ve Konusu (Netflix)

23.02.2024
267

Romantik Hırsız filmi oyuncuları ve konusunu sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu Romantik Hırsız filmi 14 Mart 2024 tarihinde dijital platform Netflix’te yayınlanacaktır. Senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu’nun kaleme aldığı Romantik Hırsız filminin oyuncu kadrosu ve konusu da merak edilmiştir. Bizler de merak eden okuyucularımız için Romantik Hırsız filminin oyuncuları ve konusu açıklayacağız.Romantik Hırsız Film Oyuncu kadrosu

Romantik Hırsız Filmi Oyuncuları

Esra Bilgiç – Alin
Birkan Sokullu – Güney
Ushan Çakır – Ozan
Hakan Ummak – Ömer
Fırat Tanış
Nil Keser

Esra Bilgiç – Alin

Romantik Hırsız filminin başrolünde yer alan Esra Bilgiç, 14 Ekim 1992 yılında Ankara’da doğmuştur. Bilkent Üniversitesi’nde öğrenim gören oyuncumuz şimdilerde ise Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitim almaktadır. Kamera karşısına ilk kez 2014’te Diriliş Ertuğrul dizisiyle geçen oyuncumuz ilk dizisi olmasına rağmen bu dizide canlandırdığı Halime Hatun rolüyle tanınmıştır. Daha önce modellik yapan oyuncumuz kamera karşısına en son Atatürk filmiyle geçmiştir.Romantik Hırsız Filmi Oyuncuları

Birkan Sokullu – Güney

Romantik Hırsız filminin erkek başrol oyuncusu Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2003 yılında Best Model of Turkey yarışmasına karılmış ve 3. olmuştur. 2008 yılında oyunculuk eğitimi alan Birkan Sokullu özellikle Küçük Sırlar dizisiyle tanınmıştır. Daha önce mankenlikte yapan oyuncumuz geçtiğimiz yıllarda Kurt Seyit ve Şura, Hayat Şarkısı, Melekler Korusun, Elif, Ya İstiklal Ya Ölüm, Yüz Yüze, Masumlar Apartmanı, Yüz Yıllık Mucize gibi yapımlarda da rol almıştır.

Ushan Çakır – Ozan

23 Mayıs 1984 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ushan Çakır, aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır. Kamera karşısına ilk defa 2005’te Baş Belası isimli projeyle geçmiştir. Oyuncumuz özellikle Leyla İle Mecnun dizisiyle tanımıştır. Daha önce Belalı Baldız, Dedemin İnsanları, Kurt Seyit Şura, Ferhat İle Şirin, Cezailer, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Kara Ekmek, İlk ve Son, Avlu, gibi projelerde rol alan oyuncumuz bu sezon ise Kül Masalı dizisiyle seyirci karşısına çıkmaktadır.

Hakan Ummak – Ömer

3 Haziran 1987 yılında dünyaya gelmiştir. Hakan Ummak, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Hakan Ummak 2015’te Gamsız Hayat isimli mini dizi ile sektöre adım atmıştır. Başarılı oyuncumuz Hakan Ummak daha önce Adı Efsane, Hakan Muhafız, Yeter, Seni Çok Bekledim, Kuruluş: Osman, Sefirin Kızı, Kırmızı Oda, Kolonya Cumhuriyeti, Paramparça gibi projelerde de yer almıştır.

Fırat Tanış

5 Mayıs 1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Fırat Tanış, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2001 yılında Yeditepe İstanbul dizisi ile geçen oyuncumuz özellikle Geniş Aile dizisiyle tanınmıştır. Fırat Tanış, daha önce Sır Çocukları, Tramvay, Beyaz Melek, Dilber’in Sekiz Günü, Adem ile Havva, Felek Ne Demek, Şeytan Ayrıntıda Gizlidir, Zeytin Ağacı, Aşka Sürgün, Ihlamurlar Altında gibi projelerde de yer almıştır.

Nil Keser

25 Mart 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Nil Keser aynı zamanda sosyal medya fenomenidir. Kamera karşısına ilk kez Çılgın Dershane Üniversitede filmiyle geçmiştir. Burda ki performansıyla büyük beğeni toplayan oyuncumuz ertesi yıl Bizim Hikaye ve Kırgın Çiçekler dizisinde yer almıştır. Özellikle Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Defne karakteriyle tanınır hale gelen oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında başrolünde yer aldığı Ah Nerede dizisiyle geçmiştir.

Romantik Hırsız Filmi Konusu

Netflix’in merakla beklenen filmi Romantik Hırsız’ın konusu da araştırılmıştır. Romantik Hırsız filminde Esra Bilgiç polis memuru Alin rolünü canlandırmaktadır. Polis memuru Alin’in görevi girilmesi imkansız görülen bir müzeden tabloları çalan hırsızı bulmaktır. Ancak Alin’in peşinde olduğu hırsız, geçmişte evlenmeyi düşündüğü Güney Arat’tır (Birkan Sokullu). Alin büyük bir şok yaşayacaktır. Romantik Hırsız filminde de Alin’in mantığı ve kalbi arasında geçen bu savaş anlatılacaktır.

Romantik Hırsız filmi oyuncuları ve konusunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..