Elmas Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı

Elmas dizisi oyuncuları, konusu ve hangi kanalda yayınlayacağını sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Burcu Akbaş’ın oturduğu Elmas dizisinin başrolünde Alperen Duymaz, Büşra Develi ve Engin Öztürk yer almaktadır. Seyirciler tarafından dizinin kadrosunda yer alan isimler, konusu ve kanalı da merak edilmiştir. Bizlerde yapımcılığını Alim Yapım’ın üstlendiği Elmas dizisinin oyuncu kadrosu, konusu ve hangi kanalda yayınlayacağını açıklayacağız.

Elmas Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Alperen Duymaz – Cihan Baran
Büşra Develi – Elmas
Engin Öztürk – Sarp
Ali Sürmeli
Levent Ülgen
Ayten Soykök
Duygu Arda
İdil Fırat
Gamze Topuz

Alperen Duymaz – Cihan Baran

Elmas Dizisi Oyuncuları KadrosuElmas dizisinin erkek başrol oyuncusu Alperen Duymaz, 3 Kasım 1992 yılında Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Alperen Duymaz, daha önce mankenlik de yapmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle Bodrum Masalı dizisiyle tanınmıştır. Popüler oyuncumuz daha önce , Çukur, Çarpışma, EGO, Zemheri, Son Yaz gibi projelerde de yer almıştır.

Büşra Develi – Elmas

Elmas dizisinin kadın başrol oyuncusu ise Büşra Develi’dir. 25 Ağustos 1993 yılında İzmit’te dünyaya gelen Büşra Develi, yetenek sınavlarını kazanarak Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Enbe Orkestrası & İlyas Yalçıntaş’ın İncir şarkısına çekilen klipte rol alarak sektöre adım atmıştır. Özellikle ilk dizisi Tatlı Küçük Yalancı’larda ki performansıyla tanınmıştır. Güzel oyuncumuz en son Erkek Severse dizisinde rol almıştır.Elmas Dizisi Oyuncu Kadrosu karakterleri

Engin Öztürk – Sarp

Elmas dizisinin başrolünde yer alan Engin Öztürk, 28 Eylül 1986 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmiştir. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Engin Öztürk kamera karşısına ilk defa 2010 da Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi ile geçmiştir. Hemen sonra ise Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisiyle anlaşma sağlayan oyuncumuz özellikle Muhteşem Yüzyıl dizisiyle tanınmıştır. Yakışıklı oyuncumuz en son 2023 yılında Sıfırıncı Gün dizisinde başrolü oynamıştır.

Ali Sürmeli

7 Nisan 1959 yılında Bingöl’de dünyaya gelen Ali Sürmeli, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Bugüne kadar bir çok tiyatro kurumunda görev alan oyuncumuz aynı zamanda yönetmelikte yapmaktadır. Özellikle Deli Yürek ve Kurtlar Vadisi Pusu dizileri ile tanınmıştır. Daha önce Servet, Beyaz Karanfil, Çarpışma, Baba Ocağı, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi projelerde rol alan oyuncumuz en son Adım Farah dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Levent Ülgen

8 Eylül 1962 yılında Konya’da dünyaya gelen Levent Ülgen, ODTÜ Fen edebiyat fakültesi Fizik Bölümü’nü ve daha sonra Hacettepe Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Aynı zamanda tiyatro yönetmenidir. Başarılı oyuncumuz özellikle Akasya Durağı dizisiyle tanınmıştır. Daha önce Yılan Hikayesi, Filme Gel, Kaçış, Kocaman Ailem, Çocuklar Duymasın, Kiralık Aşk, Kuzgun, gibi projelerde de yer alan oyuncumuz en son Aile dizisinde rol almıştır.

Ayten Soykök

2 Şubat 1975 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ayten Soykök, Müjdat Gezen Tiyatrosunda eğitimi almıştır. Başarılı oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 1997 yılında Baba Evi dizisiyle geçmiştir. Dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz ertesi yıl Üçüncü Sayfa ve Ruhsar isimli projelerde de almıştır. En son 2023’te Son Gün dizisinde rol alan oyuncumuz daha önce Aziz, Cam Tavanlar, Sen Anlat Karadeniz, Dudaktan Kalbe, Doktorlar, Çemberimde Gül Oya, Kuzgun, Hürrem Sultan gibi dizilerde de yer almıştır.

Duygu Arda

28 Ağustos 1995 yılında dünyaya gelen oyuncumuz Duygu Arda’nın soy ismi Taylan’dır. Duygu Arda daha önce The New York Film Academy ve Tümay Özokur Akademi’de oyunculuk eğitimleri almıştır. 2018 yılında Yakaranlar isimli kısa filmle ilk defa kamera karşısına geçen Duygu Arda, 2022 yılında Gülümse Kaderine dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Aynı yıl Darmaduman dizisinde de rol alan oyuncumuz Tümay Özokur menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

İdil Fırat

5 Kasım 1972 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. İdil Fırat, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha sonra ise İzmir Devlet Tiyatrosu, İzmir Çocuk Tiyatrosu, Ankara Sanat Tiyatrosu ve Dormen Tiyatrosu’nda çalışmıştır. En son Ramo dizisinde rol alan oyuncumuz daha önce Acayip Hikayeler, Ben Onu Çok Sevdim, Leyla İle Mecnun, Gora, Vizontele Tuuba, Kaybedenler Kulübü, Deli Yürek, Bir İstanbul Masalı gibi projelerde de yer almıştır.

Gamze Topuz

8 Ekim 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gamze Topuz, aslen Artvinlidir. Başarılı oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 1994 yılında En İyi Arkadaşım dizisiyle geçmiştir. 2014 yılında kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Ümit Kantarcılar ile dünyaevine giren de bu evliliğinden Elis Naz isminde bir kızı olan oyuncumuz daha önce Evli ve Öfkeli, Hayat Bazen Tatlıdır, Şevkat Tepe, Türk Malı, Erkenci Kuş, Arka Sokaklar, Doktorlar, Beşinci Boyut, Sipahi gibi dizilerde de yer almıştır.

Elmas Dizisi Konusu

Alim Yapım imzalı Elmas dizisinin kadrosu dikkat çekmeyi başarmıştır. Seyirciler tarafından Elmas dizisinin konusu da merak edilmiştir. Ancak yapımcılar henüz Elmas dizisinde anlatılacak olan hikayeyi açıklamamıştır. Bu nedenle de Elmas dizisinin konusu belli değildir. Bizler, Elmas dizisinin konusu belli olunca sizlerle paylaşacağız.

Elmas Dizisi Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Elmas dizisi hakkında en çok merak edilen konulardan biri de kanalı olmuştur. Ancak Elmas dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı hakkında yapılan görüşmeler devam etmektedir. Dolayısıyla Elmas dizisinin yayınlanacağı kanal henüz belli olmamıştır.

Elmas dizisi oyuncuları, konusu ve hangi kanalda yayınlayacağını sizlerle paylaştık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Not: ilerleyen günlerde konumuzu güncelleyeceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..