Kuzey Yıldızı Esma Kimdir? Bilgileri Resimleri (Gülşah Tosun)

04.08.2019
2.134

Kuzey Yıldızı Esma Kimdir? Yıldız’ın Çocukluk Arkadaşı olan yeni oyuncu kim, sahilde Yıldız ile dertleşen Esma yeni geldi diziye. Kuzey Yıldızı Esma Kimdir? Bilgileri Resimleri (Meltem Tüzüner) daha önce canlandırıyordu Esma karakterini, ancak koronavirüs sonrasında Esma rolü değişti.Kuzey Yıldızı Esma rolü

Kuzey Yıldızı dizisi koronavirüs sonrası çekilen yeni bölümlerinde Esma karakterini canlandıran isim Gülşah Tosun oldu. Gülşah Tosun Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız’ın çocukluk arkadaşı ve onun mandırasında çalışan isimdir. Kuzey Yıldızı dizisi yeni bölümlerinde Esma güzelliği ile herkesi etkiliyor. Esma rolünü canlandıran Gülşah Tosun kimdir?

kuzey yildizi gulsah tosun kimdir

Gülşah Tosun (Yeni Esma) Kimdir?

İnternette Gülşah Tosun’a ait çok fazla bilgi yer almıyor. Gülşah Tosun genç güzel bir isim. Henüz ilk dizi tecrübesini Kuzey Yıldızı ile yaşıyor. Kuzey Yıldızı dizisinde yeni Esma karakterini canlandıran isim Gülşah Tosun’un instagram hesabı https://www.instagram.com/gulsahtsun/

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı Esma rolü hakkında detaylı bilgileri önceki dizilerini memleketini yaşını boyunu kilosunu instagram hesabını ve tüm detayları sizlerle paylaşacağız bu konumuzda. Yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacak Kuzey Yıldızı isimli dizide Esma karakterini canlandıracak olan oyuncu kimdir gerçek adı nedir sosyal medya hesaplarını ve daha önce okumuş olduğu okullar ile oynamış olduğu dizileri burada sizlere yazacağız ve Kuzey Yıldızı dizisinin Esma karakteri hakkında tüm detaylı bilgileri sizlere sunmaya çalışacağız. gulsah tosun kuzey yildizi esma

Yeni sezonda oldukça iyi bir atılım yapmak Show TV en gözde dizilerden biri olarak lanse edilen Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncu kadrosunu güçlendirdi. birçok oyuncunun yer aldığı Kuzey Yıldızı dizisinde Esma karakterini canlandıracak oyuncunun kim olduğu daha oldukça merak edildi. Eski bir Türkiye güzeli olan daha doğrusu güzellik yarışmasında dördüncü sırada yer almış olan ve şimdi de Kuzey Yıldızı dizisinde Esma rolüyle karşımıza çıkan oyuncu hakkında detaylara geçelim.

Kuzey Yıldızı Esma KimdirKuzey Yıldızı Esma rolü Karakteri kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisinde Esma karakterinde karşımıza çıkan oyuncunun gerçek adını hemen yazalım. Kuzey Yıldızı dizisinde Esma rolünü oynayan oyuncunun gerçek adı Meltem Tüzüner. Meltem Tüzüner daha önce ülkemizde düzenlenen güzellik yarışmasına katılmış ve 4. sırada yer bulmuş olan ve bu sayede dizi yapımcılarının dikkatini çeken güzel oyuncu ajans desteği ile çeşitli dizilerde rol almaya başlamıştır. Meltem Tüzüner Kuzey Yıldızı dizisinde Esma rolü olarak karşımıza çıkacak oyuncudur.

Meltem Tüzüner daha önce de bazı dizilerde rol aldı. Meltem Tüzüner daha önce Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde de rol almış ve Melek karakterini canlandırmıştır. Ancak çok önemli ve ön planda olan bir rol olmadığı için birçok kişi Kuzey Yıldızı dizisinin Esma karakterini canlandıran bu güzel oyuncunun daha önce hiç bir dizide oynamadığını düşünecektir. Meltem Tüzüner Kurtlar Vadisi Pusu dışında ciddi başka bir projede olmamış ancak Nihan Peker mankenlik ajansında uzun süre çalışmıştır. Meltem Tüzüner Kuzey Yıldızı dizisindeki Esma karakteri ile ciddi olarak ilk kez kamera karşısına geçip uzun süreli rol alacak. Bu yüzden Esma Tüzüner için Kuzey Yıldızı dizisi oldukça farklı ve kendi kariyeri açısından önemli bir dizi olarak görünüyor .

Kuzey Yıldızı Esma rolü Meltem TüzünerMeltem Tüzüner kimdir? (Kuzey Yıldızı Esma)

Meltem Tüzüner 1992 Almanya doğumludur. Aslen Çankırı’lı olan bir ailenin kızı olan ve Almanya’da doğup büyüyen Meltem Tüzüner daha sonra Almanya’da çeşitli ajanslara bağlı olarak modellik yapmaya başlamıştır. Ülkemizde 2012 yılında düzenlenmiş olan Miss Turkey güzellik yarışmasına katılan ve 4. sırada yer bulabilen güzel oyuncu burada elde ettiği başarının ardından dizi yapımcılarından çeşitli oyunculuk teklifleri almaya başlamıştır. Nihan Peker mankenlik ajansında uzun süre görev yapmıştır.

Meltem Tüzüner Hangi dizilerde oynadı?

Kuzey Yıldızı isimli dizide Esma karakterini canlandıracak olan daha önce hangi dizilerde rol aldı hangi karakterleri canlandırdığı diye merak edenler için kısaca sizlere bilgi vermek istiyoruz. Meltem Tüzüner ilk olarak Adi İnsan isimli dizide Ebru karakterini canlandırmıştır. Meltem Tüzüner daha sonra Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol almış ve Melek karakteri olarak karşımıza çıkmıştır. Çok önemli bir rol olmasa da kamera karşısında deneyim kazanan Meltem Tüzüner daha sonra Show TV ekranlarında 2019/2020 sezonunda yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı isimli dizide Esma karakteri olarak karşımıza çıkacak. Kuzey Yıldızı dizisindeki Esma rolüyle ilk ciddi dizi deneyimini ortaya koyacak olan Meltem Tüzüner bakalım izleyiciden nasıl bir tepki alacak olumlu mu olumsuz mu izleyip göreceğiz.

Meltem Tüzüner oynadğı dizilerMeltem Tüzüner özel hayatı (Kuzey Yıldızı dizisi Esma rolü)

Meltem Tüzüner Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı dizisinde Esma rolüyle izleyicilerin karşısında olacak. Sosyal medyada oldukça aktif bir rol alan Meltem Tüzüner 1.76 boyunda 55 kilo ağırlığında siyah saçlı kahverengi gözlü ve koç burcundan olan bir oyuncudur. Daha önce çok fazla dizilerde rol almasa da bundan sonra Kuzey Yıldızı dizisi ile birlikte Esma karakterini canlandırmasından sonra da birçok dizide oynayacağını tahmin ediyoruz. Meltem Tüzüner 2019-2020 yeni dizisi nedir, Meltem Tüzüner 2020-2021 yıllarında hangi dizide kiminle oynayacak gibi soruları daha sonra sizler için cevaplandıracağız.

Meltem Tüzüner sosyal medya hesapları instagram hesabı:

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan Meltem Tüzüner özellikle Instagram hesabından sürekli yeni paylaşımlar yaparak takipçilerine yeni fotoğraflarını gönderiyor. Biz de güzel oyuncunun instagramını sizlerle paylaşarak merak edenlere yapmış olduğu son paylaşımları görebileceğiniz güncel ve aktif hesabını paylaşalım: Meltem Tüzüner Instagram hesabı adresi: https://www.instagram.com/meltemtuzuner

Kuzey Yıldızı dizisi Esma karakteri güzellik yarışmasında 4.Sizler de Kuzey Yıldızı dizisinde Esma karakterini canlandıracak olan Meltem Tüzüner hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Sizce Kuzey Yıldızı dizisinde Esma rolü başarılı mı, rolüne yakışıyor mu, karakterin hakkını veriyor mu? Yorumlarınızı aşağıya yazınız.

Meltem Tüzüner Kuzey Yıldızı dizisi Esma resimleri:

Meltem Tüzüner 2021 türkiye 4. güzeli oldu

Ersoy Güler’in yazıp yönettiği Kuzey Yıldızı dizisinin diğer Oyuncu kadrosu:
Cezmi Baskın (Yaşar)
Ferda Kaynar (Hanife)
Toygan Avanoğlu (Sefer)
Merve Şen ((Nahide)
Burak Can (Poyraz)
Mert Yavuzcan (Çetin)
Yasemin Hadivent (Fadime)
İnan Yılmaz (Ruhi)
Emrah Özdilek (Dr. Cihan)
Can Kızıltuğ (Şoför Osman)
İsmail Demirci (Kuzey)
Aslıhan Güner (Yıldız)
Gizem Güneş (Feride)
Aslıhan Kapanşahin (Mine)
Berfin Nilsu Aktaş (Gökçe)
Hüseyin Soysalan (Şeref)
Uğur Demirpehlivan (Emine)
Zeynep Kankonde (Pembe)
Ecem Çalhan (Kamer)
Özgün Karaman (Ömer)
Şükrü Üçüncü (Cemal)
Meltem Tüzüner (Esma)

Yukarıda isimlerde gördüğünüz gibi Kuzey Yıldızı dizisi oldukça güçlü bir kadroya sahip. Oyuncuları bu kadar iyi olunca dizinin ister istemez izlenesi bir hal alması çok doğal. Gittikçe daha çok izlenen bir dizi olacak olan Kuzey Yıldızında Esma karakteri de oldukça fazla sahne alacak. Kuzey Yıldızı Esma rolündeki Meltem Tüzüner’e başarılar diliyoruz ve oyuncumuz ile ilgili yorumlarınızı görüşlerinizi bekliyoruz. Özellikle dizideki oyunculuğunu nasıl buldunuz bu konuda yorumlarınızı merak ediyoruz.

Kuzey Yıldızı dizisinde doğal köy ürünleri satan Esma rolünü oynayan (Meltem Tüzüner) oldukça güzel ve ahnek içinde rolüne konsantre oldu ve dizide başarılı bir oyunculuk çıkarmaya devam ediyor. Kuzeyin kızları ile tatlı atışmaları devam eden Esma rolünün ilerleyen bölümlerde daha çok sahnelerinin olacağını şimdiden söyleyelim:Kuzey Yıldızı Esma Resimleri (Meltem Tüzüner)

Kuzey Yıldızı Esma Kimdir? Bilgileri Resimleri (Meltem Tüzüner) hakkında sizlere detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Yine de merak ettiklerinizi bizlere sorabilir ve Kuzey Yıldızı Esma karakteri hakkında merak ettiklerinizi danışabilirsiniz.. Bu arada Kuzey Yıldızı Çekim yerlerini merak edenler Tıklasın >>  Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe Köy Yayla?

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.