Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Kanalı Konusu

26.05.2019
92

2019-2020 sezonunda Show TV’de yayınlanacak dizilerden birisi de Kuzey Yıldızı isimli dizi olacak. Bir süredir hazırlık çalışmaları devam eden ve yeni sezonda 14 Eylül cumartesi Show TV ekranlarında seyirciyle buluşan Kuzey Yıldızı dizisinin bilgilerini yapımcısını yönetmenini oyuncu kadrosunu ve karakterlerini burada sizlerle paylaşacağız.

Ersoy Güler’in yazıp yönettiği ve 14 Eylül 2019 da Show tv de ekrana gelmeye başlayan Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncu kadrosu şöyle:
Cezmi Baskın (Yaşar)
Ferda Kaynar (Hanife)
Toygan Avanoğlu (Sefer)
Merve Şen (Nahide)
Burak Can (Poyraz)
Mert Yavuzcan (Çetin)
Yasemin Hadivent (Fadime)
İnan Yılmaz (Ruhi)
Emrah Özdilek (Dr. Cihan)
Can Kızıltuğ (Şoför Osman)
İsmail Demirci (Kuzey)
Aslıhan Güner (Yıldız)
Gizem Güneş (Feride)
Aslıhan Kapanşahin (Mine)
Berfin Nilsu Aktaş (Gökçe)
Hüseyin Soysalan (Şeref)
Uğur Demirpehlivan (Emine)
Zeynep Kankonde (Pembe)
Ecem Çalhan (Kamer)
Özgün Karaman (Ömer)
Şükrü Üçüncü (Cemal)
Meltem Tüzüner (Esma)
Murat Makar…

Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncuları kimler

Kuzey Yıldızı dizisinin yapımcısı yönetmeni ve oyuncuları

Show TV’nin yeni sezondaki dizisi Kuzey Yıldızı’nın kadın başrol oyuncusu belli oldu. Ersoy Güler’in daha önce Aşk Yeniden, Yeni Gelin ve Meleklerin Aşkı dizilerinde olduğu gibi senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde İsmail Demirci’nin olduğu dizide Demirci’ye güzel oyuncu Aslıhan Güner eşlik edecek. Dizide ayrıca Toygan Avanoğlu, son olarak Yeni Gelin dizisinde izlediğimiz Zeynep Kankonde, son olarak Ege’nin Hamsisi dizisinde rol alan Uğur Demirpehlivan ve Ufak Tefek Cinayetler dizisinin Nilay’ı Aslıhan Kapanşahin de yer alacak.

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı isimli dizinin yapımcısı Süreç Film olacak. Geçtiğimiz yıllarda Show TV’ye birçok bizi hazırlayan Süreç Film en son olarak Yeni Gelin isimli diziyi Show TV ekranlarında yayınlamış, Yeni Gelin dizisi Show TV’de uzun süre ekranda kalarak çok ciddi anlamda reytingler kazandırmıştı. Süreç filmin yapmış olduğu dizilerden oldukça memnun kalan Show TV yeni bir anlaşma ile 2019-2020 yeni sezonunda yeni diziler ile yoluna devam etmek istiyor. Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncuları kimler olacak sorusunu aşağıya sırasıyla yazdık. Yeni oyuncular gelirse ilerleyen günlerde sizlere yazacağız burada.

Kuzey Yıldızı dizisi konusu kadrosu yapımcısı yönetmeni

Kuzey Yıldızı Dizisi OYUNCULARI KİMLER?

Kuzey Mollaoğlu – İsmail Demirci

Kuzey Yıldızı Dizisi Başrolü Belli Oldu. Kuzey Yıldızı Erkek Başrolü İsmail Demirci Kimdir? İsmail Demirci Kuzey Yıldızı dizisinin başrolü olarak kesinleşti. Show TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı dizisi için bir süredir başrol oyuncu arayışları sürüyordu. Kuzey Yıldızı dizisinin erkek başrolü İsmail Demirci oldu. Kuzey Mollaoğlu karakterini canlandıracak olan İsmail Demirci kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Bilgileri dizioyuncu.com farkıyla sizlerle.

Kuzey Yıldızı dizisi Süreç Film imzalı olarak ekrana gelirken senaryosunu ve yönetmenliğini de Ersoy Güler üstleniyor. Kuzey Yıldızı dizisi başrol oyuncusu İsmail Demirci Kimdir? İsmail Demirci 1984 Ankara doğumludur. Üniversite de bilgisayar programcılığı eğitimi aldı ve bir süre onunla ilgilendi. Sonrasında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun oldu.

İsmail Demirci ilk kez 2006-2007 sezonunda Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol aldı. İsmail Demirci’nin rol aldığı diziler; Anneler ve Kızları, Ben Onu Çok Sevdim, Reaksiyon, Fabrika Kızı, Serçe Sarayı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Babamın Günahları, Mehmed Bir Cihan Fatihi dizilerinde rol aldı. Son olarakta Show TV  de yayınlanan Çarpışma dizisinde rol aldı.

Kuzey Yıldızı Kuzey Mollaoğlu - İsmail Demirci

Kuzey Nasıl bir Karakter? Köprünün üstündeki iki inatçı keçiden biri, bir evin bir oğlu, yakışıklı, mert, gözü kara bir adamdır. Şimdi, yıllar sonra memleketine, terk ettiği kadının topraklarına geri dönmüştür. Hem kızlarıyla, hem kendine kendine sırt çevirmiş köylüyle uğraşırken bir de Yıldız’ın gazabından koruyabilecek midir kendini? Kuzey Yıldızı dizisinde İsmail Demirci Kuzey karakterini canlandıracaktır. Kuzey 3 çocuğu ile bu hayatta yalnız başına mücadele etmek zorunda kalan bir Karadeniz yiğididir.

Yıldız Kadıoğlu – Aslıhan Güner

Kuzey Yıldızı Dizisi Aslıhan Güner Kimdir? Kuzey Yıldızı dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu. Aslıhan Güner’in oynayacağı dizinin Yıldız Kadıoğlu karakterinin detayları netleşmeye başlıyor. Kuzey Yıldızı dizisinde Yıldız Kadıoğlu olarak rol alacak olan Aslıhan Güner kimdir? Aslıhan Güner 1987 İstanbul doğumludur. Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk olarak 2002 yılında Sırlar Dünyası dizisinde rol aldı. Sonrasında güzel oyuncunun oynadığı diziler; Büyük Buluşma, En İyi Arkadaşım, The İmam, Selena, Esir Kalpler, Sevda Çiçeği, Çemberimde Gül Oya, Asi, Şefkat tepe, Bir Zamanlar Osmanlı, Sümela’nın Şifresi, Moskova’nın Şifresi, Her şey Yolunda Merkez dizilerinde rol aldı. Güzel oyuncu uzun bir aradan sonra yeni dizisi Kuzey Yıldızı ile ekranlara dönüyor.

Yıldız Kadıoğlu Nasıl bir karakter? Köprünün üstündeki iki inatçı keçiden diğeri… O köprüyü yıllardır bırakmayan, hep köprünün diğer ucundan bir gün çıkıp gelecek olan Kuzey’i bekleyen Yıldız, otuzlu yaşların ortasında alımlı, inatçı, tuttuğunu koparan bir kadındır. Kuzey’in dönüşüyle, Yıllardır pas tutmuş olan pusulası Kuzey’ini bulmuş olsa da o, yirmi yıl önceki genç kız değildir. Aşkı nasıl ki küllenmediyse, öfkesi de küllenmeyecektir. Detaylı bilgiler burada >> Kuzey Yıldızı Dizisi Yıldız Kimdir? Kuzey Yıldızı Yıldız Kadıoğlu - Aslıhan Güner

Yaşar Kadıoğlu – Cezmi Baskın

Cezmi Baskın Kuzey yıldızı dizisinde Yaşar Kadıoğlu rolünde: Yıldız’ın ellili yaşlardaki babasıdır Yaşar Kadıoğlu. Eskiden en yakın dostu olan Şeref Mollaoğlu, yirmi yıl önce en azılı düşmanı oluvermiştir. Öyle ki birinin selam verdiğinden diğeri yüz çevirmiş, birinin alışveriş yaptığı dükkândan diğeri ayağını kesmiştir. Yaşar Kadıoğlu Kuzey’in gelişiyle hiçbir zaman küllenmeyen düşmanlık daha da alevlenecektir.Kuzey Yıldızı Yaşar Kadıoğlu - Cezmi Baskın

Sefer Kadıoğlu – Toygan Avanoğlu

Kuzey Yıldızı Dizisi Sefer – Toygan Avanoğlu Kimdir? Toygan Avanoğlu kimdir? Toygan Avanoğlu 1979 İzmir doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Şan Dersleri aldı. Oyunculuğa adım attı sonrasında. İlk olarak 2012 yılında Düşman Kardeşler dizisinde rol almıştır. Kendine özgü şivesi ve oyunculuğu ile çok sevildi. Sempatik tavırları ve herkesi güldürmesi ile dizilerin aranan komedi oyuncusu oldu. Güzel Köylü, Hanım Köylü ve Meleklerin Aşkı dizilerinde rol aldı. Kuzey Yıldızı dizisinde Sefer Kadıoğlu olarak karşımıza çıkan Toygan Avanoğlu nasıl bir karakter olacak dersiniz?

Sefer Kadıoğlu nasıl bir karakter? Yıldız’ın abisi olan Sefer, nam-ı diğer Sefer Reis, Karadeniz’in hırçın dalgalarının, gözü kara efendisi; bir türlü rahat bırakmadığı Yıldız’ın abisi, babası Kadı Yaşar’ın veliahtıdır. Kuzey Yıldızı Dizisinde Sefer bastığı yeri deprem gibi titretir, öfkesiyle kasırgalar yaratır, attığı tokatla insanı erozyona uğratır. Tabii şu hayatta iki kişiye kolay kolay geçmez dişi. Bunlardan ilki, biricik karısı, diğeri de kardeşi Yıldız’dır.

Kuzey Yıldızı Sefer Kadıoğlu - Toygan Avanoğlu

Pembe Mollaoğlu – Zeynep Kankonde (Diziden Ayrıldı)

Kuzey Yıldızı Dizisi Pembe – Zeynep Kankonde Kimdir? Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosuna katılan Zeynep Kankonde 1980 İstanbul doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde ve Ekol Drama’da öğretmen olarak çalıştı. Bir çok reklam filminde dizi filmde rol aldı. Seslendirme yaptığı filmlerde oldu. Başarılı oyuncunun yer aldığı projeler şöyle; Beşinci Boyut, Güz Gülleri,İki Yaka Bir İsmail, Kayıp, Ulan İstanbul, Tutar mı Tutar, Ya Tutarsa, Görevimiz Komedi, Familya ve Yeni Gelin dizilerinde rol aldı. Başarılı oyuncunun yeni dizisi olan Kuzey Yıldızı’nda başarılar diliyoruz.

Kuzey Yıldızı Pembe Nasıl bir karakter? Mollaoğullarının pembe dulu, Kuzey’in ablası, dünya tatlısı bir kadındır Pembe. Kuzey Yıldızı Pembe Sekiz yıl önce çok sevdiği kocasını kaybetmiş, yasa bürünmüştür. Ama artık bağladığı karaları çıkarmak, mutlu olmak istemektedir. Pembe’ye helal süt emmiş bir kısmet bulmak, bir zaman sonra Tüm Karadeniz’in meselesi haline gelecektir.Kuzey Yıldızı Pembe Mollaoğlu - Zeynep Kankonde

Emine Mollaoğlu – Uğur Demirpehlivan

Kuzey Yıldızı Emine Mollaoğlu – Uğur Demirpehlivan kimdir? Uğur Demirpehlivan 1963 İstanbul doğumludur. Uğur Demirpehlivan hem tiyatro hem de dizi oyuncusudur. İlk kez 2000 yılında Hayat Bağları dizisinde rol almıştır. Sonrasında 14 yapımda yer alsa da onun en çok tanınmasını sağlayan dizi 2015 yılında yayınlanan Çilek Kokusu oldu. Rol aldığı bazı diziler şöyle; Kırık Kanatlar, Fatih Harbiye, Baba Ocağı, Meryem, Egenin Hamsisi.. Son olarak Ege’nin Hamsisi dizisinde oynadı ve şimdi yeni dizisi Kuzey Yıldızı ile karşınıza çıkacak.

Kuzey Yıldızı Emine Mollaoğlu nasıl bir karakter? Şeref’in güler yüzlü, pamuk kalpli eşidir. İdareci bir kadındır Emine. Öyle ki kocasının tüm Kadıoğulları’na karşı açtığı savaşta hep onun yanında gibi dursa da aslında gizli gizli Hanife Kadıoğlu’yla görüşmeye devam ettiği yetmiyormuş gibi oğlu Kuzey’le de yıllardır görüşmektedir. Kuzey Yıldızı Emine Mollaoğlu bakalım nasıl bir rol çıkaracak.Kuzey Yıldızı Emine Mollaoğlu kimdir

Mine Mollaoğlu – Aslıhan Kapanşahin

Kuzey Yıldızı  Mine Mollaoğlu – Aslıhan Kapanşahin Kuzey Yıldızı dizisinde rol alan Aslıhan Kapanşahin kimdir? dizide Mine Mollaoğlu rolünde oynayan güzel oyuncudur. Aslıhan Kapanşahin 2000 İstanbul doğumludur. Eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde almıştır. İlk kez 2009 yılında Güneşi Gördüm filminde rol almıştır. Göl Zamanı, Karışık Kaset ve Aşk Ağlatır filmlerinde rol almıştır.Kuzey Yıldızı Mine Mollaoğlu Aslıhan Kapanşahin

Kuzey Yıldızı  Mine Mollaoğlu İlk dizi tecrübesi Fox TV de yayınlanan Not Defteri dizisi olmuştur. Paramparça, Yeter ve Büyük Günahlar dizilerinde rol almıştır. Son olarak oynadığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Nilay karakterini canlandırmıştır. Kuzey Yıldızı dizisinde rol alacak olan Aslıhan Kapanşahin hangi rolde oynayacak bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Kuzey Yıldızı  Mine Mollaoğlu nasıl bir karakter? Evin en küçük kızı, babasının nazlısı, ablalarının baş belasıdır. On altı yaşında lise öğrencisidir. Ailesine göre Emine, arkadaşlarına göre Mine’dir. Kuzey Yıldızı  Mine Mollaoğlu Moda dergilerini karıştırıp ünlüleri stalklamayı kendine görev edinmiştir. Kim nerede ne yemiş, ne giymiş, hangi after partide boy göstermiş hepsi Mine’den sorulur. Mine Kuzey yıldızı dizisindeki en güzel rollerden biridir.

Gökçe Mollaoğlu – Berfin Nilsu Aktaş

Kuzey Yıldızı Gökçe Mollaoğlu rolü Berfin Nilsu Aktaş: Babasının biricik ortanca çiçeğidir. Adı gibi gök mavisi gözleri vardır. Kuzey Yıldızı Gökçe Mollaoğlu On sekiz yaşında, lise son sınıf öğrencisidir. Renkli kişiliği sayesinde girdiği her ortama ayak uydurur. Kuzey Yıldızı Gökçe Deli dolu, ele avuca sığmayan bir kızdır. Bu “taşkın”lığı, Kuzey’in başını fazlasıyla belaya sokacaktır. Kuzey Yıldızı Gökçe Mollaoğlu - Berfin Nilsu Aktaş

Feride Mollaoğlu – Gizem Güneş

Kuzey Yıldızı Feride Mollaoğlu rolü Gizem Güneş: Kuzey’in, Yıldız’ı terk edip, annesiyle evlendiği yaştadır Feride. Feride Mollaoğlu Üniversitede edebiyat bölümünde okumaktadır. Babasının ilk göz ağrısı, üç kız kardeşin en büyüğüdür. Kuzey Yıldızı Feride Mollaoğlu yaşadıkları bu kara günlerde babasının en büyük destekçisi ve sırdaşıdır. Kuzey Yıldızı Feride Mollaoğlu - Gizem Güneş

Fadime – Yasemin Hadivent

Kuzey Yıldızı Fadime rolü Yasemin Hadivent: Yıldız’ın en yakın dostudur. Her zaman onun yanında olmuş, onu bacısı bilmiştir. Kuzey Yıldızı Fadime yöredeki çoğu kişi Yıldız hakkında olumsuz düşüncelere sahip olsa da Fadime, Yıldız’ı sevmekten, saymaktan hiç vazgeçmemiştir. Kuzey Yıldızı Fadime oldukça fazla sahnesi olan yetenekli bir oyuncudur. Detaylı bilgiler için Tıklayın >> Kuzey Yıldızı Fadime rolü Yasemin Hadivent

Kuzey Yıldızı Fadime - Yasemin Hadivent

Hanife Kadıoğlu – Ferda Kaynar

Kuzey Yıldızı dizisi Hanife rolü Ferya Kaynar: Yıldız’ın annesidir. Kocasının aksine, Mollaoğullarına karşı süre gelen bu düşmanlığı bir haysiyet meselesi haline getirmemiş, ancak öyle davranmak zorunda kalmıştır. Hanife’nin tek isteği Yıldız’ın mutlu olması, bu düşmanlığın bir gün son bulmasıdır. Kuzey Yıldızı dizisi Hanife rolü Ferya Kaynar tarafından canlandırılıyor. Kuzey Yıldızı dizisi Hanife nasıl bir karakter kısaca bahsettik.Kuzey Yıldızı Hanife Kadıoğlu - Ferda Kaynar

Şeref Mollaoğlu – Hüseyin Soysalan

Kuzey Yıldızı Şeref Mollaoğlu – Hüseyin Soysalan karakteri hakkında bilgiler: Ellili yaşlarının sonundaki Şeref, Kuzey’in inatçı mı inatçı babasıdır. Kuzey Yıldızı Şeref gönlü ne kadar geniş, kalbi ne kadar yumuşaksa yüzü de bir o kadar serttir. Bütün hayatını, gururu ve itibarı için yaşamıştır. Kuzey Yıldızı Şeref Kuzey yüzünden can dostu Yaşar’la can düşmanı olmuştur.Kuzey Yıldızı Şeref Mollaoğlu - Hüseyin Soysalan

Ömer – Özgün Karaman

Ömer karakterini Özgün Karaman canlandırıyor. Kuzey Yıldızı dizisinde Ömer rolünü canlandıracak olan oyuncu Özgün Karaman oldu. Özgün Karaman 1988 yılında Kocaeli’de doğdu. Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Bölümü’nde eğitimini tamamlayan Özgün Karaman 2010 yılında Çakıl Taşları dizisi ile oyunculuğa adım attı. Elde Var Hayat, Mihrap Yerinde, Baba Can’dır dizilerinden sonra son olarak Darısı Başımıza dizisinde oynadı.

Kuzey Yıldızı dizisinde Ömer nasıl bir karakter? Daha yirmi yaşında, bir deli aşıktır Ömer. Lise yıllarında âşık olduğu Feride’den bir gün bile vazgeçmemiştir. Ferideler’in Karadeniz’e dönmesiyle aşkları bin bir zorlukla sınanacak ve kazanan ne yazık ki aşıklar değil aşk olacaktır. Çünkü arsız bir kurşun bu iki aşığın bedenlerini birbirinden ayırsa da ruhlarının sonsuza kadar birlikte kalmasını sağlayacaktır.Kuzey Yıldızı Ömer - Özgün Karaman

Kuzey Yıldızı Dizisi Cemal (Şükrü Üçüncü)

Şükrü Üçüncü Kuzey Yıldızı dizisinde Cemal karakterini canlandıracak. Kuzey Yıldızı dizisinin Cemali Şükrü Üçüncü 1983 Trabzon doğumludur. Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Bölümünü yarıda bıraktı.  İstanbul’a geldi ve basın hayatına girdi. İstanbul’dan Ankara’ya giderek çeşitli reklam ajanslarında çalıştı. Spor dergileri çıkardı. 2007 yılında kanser hastası oldu uzun süren tedavisi sonucunda bu hastalığı yendi.

Şükrü Üçüncü çeşitli kitaplar ve tiyatro oyunları yazdı. Bir çok tiyatro oyununda rol aldı ve sinema filmlerinde yardımcı oyuncu olarak görev aldı. Bu zamana kadar rol aldığı dizi filmler Seni Seven Ölsün, Sümelanın Şifresi Cünyor Temel 3, Yeni Gelin, Sen Anlat Karadeniz dizilerinde rol aldı. 

Kuzey Yıldızı Esma (Meltem Tüzüner)

Meltem Tüzüner 1989 yılında Almanya’da doğdu. Babası aslen Çankırılı. Almanya’da mankenlik yapan Meltem aynı zaman da Münih’te yaşıyor. Meltem Tüzüner 2012 yılında yapılan Miss Turkey yarışmasında 4. seçilmişti. Kitap okumayı müzik dinlemeyi seven Meltem Tüzüner üniversite mezunu.  Daha önce Kurtlar Vadisi Pusu ve Adı İnsan yapımlarında rol alan Meltem Tüzüner’in üçüncü dizisi Kuzey Yıldızı olacak. Dizide Mollaoğullarına düşman doğal köy ürünleri satan dükkan sahibini canlandıracak. (Cemalin karısı rolünde) Kendisine başarılar dileriz.

Nahide Kadıoğlu – Merve Şen

Kuzey Yıldızı Dizisinde Nahide Kadıoğlu nasıl bir karakteri oynayacak? Sefer’in biricik karısı, zeki ve müstehzi bir kadındır Nahide. Sanki bu dünyaya sadece Sefer’i sevmek için gelmiştir, öyle aşıktır kocasına. Ama ipleri hiçbir zaman onun eline vermemiştir. Kuzey Yıldızı Dizisinde Nahide kocasının esip gürlemeleri Nahide’nin saçının telini uçurmaz. Süleyman’ı yöneten Hürrem gibi, öyle tencereye böyle kapaktır yani..Kuzey Yıldızı Nahide Kadıoğlu - Merve Şen

Kamer Mollaoğlu – Ecem Çalhan

Kuzey Yıldızı Kamer Mollaoğlu karakterini Ecem Çalhan canlandıracak. Kuzey’in küçük kız kardeşi Kamer, babasının kızıdır. Daha beş yaşındayken kendisini terk eden abisine öfkesi hiçbir zaman dinmemiştir. Ama o da abisinin yolundan gitmektedir. Çünkü düşman ailenin oğluna gönlünü kaptırmıştır. Ancak Mollaoğulları, gönül meselesinden dolayı çıkacak ikinci harbe asla hazır değildir. Kuzey Yıldızında Kamer Mollaoğlu rolünü Ecem Çalhan başarıyla oynayacak eminiz..Kuzey Yıldızı Kamer Mollaoğlu - Ecem Çalhan

Kuzey Yıldızı dizisinde Kamer Mollaoğlu karakterini canlandıracak olan Ecem Çalhan 1996 doğumludur ve 23 yaşındadır. Süleyman Demirel Üniversitesinde Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olan Ecem Çalhan Kuzey Yıldızı dizisinde Kamer rolünde oynayacak. Kamer oldukça güzel bir genç kızdır.

Poyraz Kadıoğlu – Burak Can

Kuzey Yıldızında Poyraz Kadıoğlu rolünü Burak Can oynayacak: Kadıoğullarının dördüncü nesil sürümü, Yıldız’ın tekne kazıntısı kardeşi, Sefer’in baş ağrısıdır Poyraz. Çünkü ne yapar eder, bir şekilde Sefer’in vücudundaki tüm kanı, beynine pompalamayı başarır. Hele ki baş düşmanlarının kızına, Kamer’e aşık olduğu ortaya çıktığında en başta Sefer olmak üzere ona dünyayı dar edeceklerdir.Kuzey Yıldızı Poyraz Kadıoğlu - Burak Can

Çetin – Mert Yavuzcan

Kuzey Yıldızı dizisinde Çetin Kimdir? sorusuna hemen yanıt verelim. Çetin karakterini Mert Yavuzcan canlandırıyor. Daha önce günlük dizilerden ve bir çok sezon dizisinden hatırlayacağınız Mert Yavuzcan Çetin karakteri olarak Kuzey yıldızı dizisinde karşımıza çıktı. Çetin Kuzey’e dost görünen ama sinsi emelleri olan bir iş adamıdır. Kuzey’i borçlandırmış ve daha sonra da borçlarına karşılık kızını (Feride’yi) isteyince Kuzeyden bir güzel dayak yemiş, sonrada Kuzey’in bütün mal varlığına haciz koymuştur.Kuzey Yıldızı Çetin rolü Mert Yavuzcan

Doktor Cihan – Emrah Özdilek

Kuzey Yıldızında Kuşluhan Köyünde kasabasında doktorluk yapan Cihan küçük yaşlardan beri Yıldıza aşık olan ve sağlık ocağında doktorluk yapan Cihan dizide komik sahnelerde yer alacak. Yıldıza olan zaafiyeti nedeniyle onun hışmına uğramıştır. 18 Eylül 1987 yılında Sinop’ta doğan Emrah Özdilek Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümünden mezun olmuştur.Kuzey Yıldızı Doktor Cihan rolü Emrah Özdilek

Dolmuşçu Osman – Can Kızıltuğ

Kuzey Yıldızı dizisinde Dolmuşçu Osman karakterini canlandıran oyuncu Can Kızıltuğ’dur. 1994 yılında İzmir ilimizde doğan Can Kızıltuğ Kuzey Yıldızı dizisinde dolmuş şoförlüğü yapmaktadır. Ordudan Kuşluhan köyüne giden dolmuşun şoförlüğünü yapan Osman kızlardan birine aşık olacak. Can Kızıltuğ daha önce bir dizide oynamamıştı.Kuzey Yıldızı dizisi Dolmuşçu Osman

Kuzey Yıldızı dizisine her hafta yeni oyuncular gelmeye devam ediyor. Kuzey Yıldızı dizisine yeni gelen oyuncuları buraya eklemeye devam edeceğiz.

Güneş Emir- Şahika

Güneş Emir Kuzey Yıldızı dizisi kadrosuna katıldı. Şimdilik konuk oyuncu olarak katılsa da ilerleyen bölümlerinde dizide kalıcı olabilir. Bu Şahika karakterinin ilgi görmesine bağlı. Güneş Emir kimdir? Güneş Emir 1985 İstanbul doğumludur. Biz onu Deniz Yıldızı dizisinden hatırlıyoruz. Hacettepe Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Deniz Yıldızı, A.Ş.K., Erkekler, Paramparça dizi filmlerinde rol aldı.  Güneş Emir instagram hesabı https://www.instagram.com/gunesemirresmi/

Gunes emir kuzey yildizina katildi

Kuzey Yıldızı dizisine katılan Şahika diziye ayrı bir renk katıyor. Şahika karakteri dizide sevilirse konuk oyuncu olarak katılan Şahika kalıcı oyuncu olabilir. Kuzey Yıldızı dizisinde Şahika’nın kalmasını ister misiniz? Güneş Emir’in oyunculuk performansı hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Murat Makar

Kuzey Yıldızı dizisine Murat Makar dahil oluyor. Son olarak Şevkat Yerimdar dizisinde rol alan Murat Makar 1969 yılında Almanya’da doğdu. Konya Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. 1989 yılında Konya Anadolu Sahnesinde oyunculardan eğitimler aldı. Murat Makar Ustura Kemal, Keşanlı Ali Destanı, Kervan, Poyraz Karayel, Hanım Köylü ve Şevkat Yerimdar dizilerinde rol aldı. Şimdi de Kuzey Yıldızı dizisine dahil oldu.

Murat Makar Kuzey Yildizi dizisina katildi

Alona Kral – İvana

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin oyuncu kadrosuna İvana karakteri de dahil oldu. Rus mafyasından kaçan İvana elbette Sefere sığınır. Kuzey Yıldızı dizisine yeni gelen İvana karakterine Alona Kral hayat veriyor. Alona Kral ve Kuzey Yıldızı dizisindeki İvana karakterinin detaylı anlatımını ve resimlerini hazırladık. Kuzey Yıldızı dizisi İvana Kimdir?

Alone Kral Kuzey Yıldızı dizisinde İvanka rolünde

Kuzey Yıldızı dizisine yeni gelen oyuncular diziden çıkan oyuncular kimler?

Kuzey Yıldızına yeni gelen oyuncular ile diziden ayrılan çıkan oyuncuları yeni bir sayfada sizlere sunmak istedik. Kuzey Yıldızı dizisine yeni gelen veya diziden çıkan oyuncular için Tıklayın >> Kuzey Yıldızına yeni gelen – diziden çıkan oyuncular kimler?

Kuzey Yıldızı dizisinin senaristi ve yönetmeni kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisini hem yazacak hem de yönetecek öyle bir isim var ki bu isim hem senaryoyu yazacak hem de dizinin yönetmenliğini yapacak. Böylesine önemli bir projeyi tek başına üstlenen isim Ersoy Güler. Ersoy Güler Kuzey Yıldızı dizisinin hem senaryosunu yazarken hem de dizinin teknik yönetmenliğini yapacak ve diziyi Show TV’de ekrana hazırlayacak. Ersoy Güler henüz 45 yaşında ve oldukça aktif bir yönetmen. Yeni Gelin dizisini de yöneten ve son olarak Sağ Salim filmi ile Yusuf Yusuf gibi filmlerinde yönetmenliğini üstlenen Ersoy Güler daha önce yine Show TV ekranlarında yayınlanmış olan meleklerin aşkı isimli dizinin de yönetmeni idi. Ersoy Güler yeni sezonda yine Show TV için film ile birlikte Kuzey Yıldızı dizisinin projesinde yer alıyor, hem senaryosunu yazarken hem de dizinin yönetmenliğini üstleniyor.

Kuzey Yıldızı dizisi yeni oyuncuları kimler olacak karakterleri belli mi?

Kuzey Yıldızı dizisi Süreç Film tarafından yeni birçok oyuncuya teklif götürerek Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncularını ilerleyen günlerde de şekillendirecek. Kuzey Yıldızı dizisinin Ordu’da çekimlerinin yapılacağını düşündüğünüzde Karadeniz şivesine yakın oyuncuların tercih edilebileceğini şimdiden belirtelim. Dizi tam bir Karadeniz dizisi olmayacak ancak sen anlat Karadeniz gibi önemli bir dizinin oldukça yüksek reytinglere ulaşması Karadeniz’de çekilen dizilere olan ilgiyi artırdı. Bu yüzden Trabzon olmasa da Ordu ilimizde çekilecek olan Kuzey Yıldızı dizisinde Karadeniz’e özgü giyim tarzları ve konuşma yapısına uygun oyuncuların tercih edileceğini tahmin ediyoruz.

Kuzey Yıldızı dizisinde oyuncu olmak istiyorum

Kuzey Yıldızı dizisinde oyuncu olmak istiyorum?

Ülkemizin değişik yerlerinde çekilen dizilerde veya filmlerde oyuncu olmak isteyenler özellikle o bölgede çekimleri devam etmekte olan dizi veya filmlerde oldukça yüksek oranda ilgi gösteriyor. Kuzey Yıldızı dizisi de Ordu ve civarında çekileceği için bu ilimizde veya etrafında ikamet edip dizilerde rol alabilecek kabiliyetli becerikli oyunculara ihtiyaç bulunmaktadır. Daha önce oyunculuk eğitimi almış veya kendisine güvenen oyunculuk yapabilecek yan rollerde veya figüran olarak Kuzey Yıldızı dizisinde aktif rol almak isteyen oyuncular Süreç filme başvurarak dizide oynamak istediğini belirtebilir ve çekim zamanlarında sete gelerek görev alabilirler. Sizler de Kuzey Yıldızı dizisinin çekileceği Ordu ve civarında oturuyorsanız ve oyunculuk konusunda iddialı iseniz Süreç filmle bağlantıya geçebilirsiniz ve konumuzun alt kısmındaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor

Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor?

Süreç filmin Show TV ekranları için 2019-2020 yıllarında hazırlayacağı Kuzey Yıldızı dizisinin Ordu ilimizde çekimlerine başlanacağını hemen yazalım. Ordu ilimiz doğal güzelliklerin ve Karadeniz’e özgü manzaraların oldukça yer bulduğu, Ünye gibi çok güzel bir ilçesi ile kendisini gösteren fındık bahçeleri ve tütün tarlaları ile yeşil ile mavinin buluştuğu oldukça güzel bir Karadeniz ilimiz. Çok güzel manzaraların olacağına ve Boztepe gibi seyirlik alanlardan Ordu ilinin Kuzey Yıldızı dizisinde çok güzel tanıtımının yapılacağından eminiz.

Kuzey Yıldızı dizisi sadece Ordu ilimizde değil çevredeki diğer illerde ve zaman zaman İstanbul’da da çekimleri devam edecek. Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor hangi semt mahalle köy gibi soruları merak edenler için bir kez daha söyleyelim. Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizde çekimleri devam ederken Ordu ilinin değişik mekanları dizi de kullanılıyor. Bununla birlikte dizinin ilerleyen bölümlerinde İstanbul ve başka illerimiz de Kuzey Yıldızı dizisinde yer alacaktır. Kuzey Yıldızı Nerede Çekiliyor? TIKLAYIN >>> Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kuzey Yıldızı dizisi ordunun neresinde çekilecek

Kuzey Yıldızı dizisinin konusu nedir hikayesi nasıl özeti?

Kuzey Yıldızı dizisi Ersoy Güler’in yazıp yöneteceği Süreç Film tarafından Show TV hazırlanan bu yeni dizinin konusu da oldukça merak ediliyor. Kuzey Yıldızı dizisinin konusu eşinden ayrılıp 3 kızıyla Karadeniz’e yerleşen bir adamın başından geçen renkli hikâyesi ekrana taşınacak. İstanbul’da yaşarken ayrılan ve iki kızıyla birlikte Ordu’ya gelerek burada yaşamaya başlayan bir babanın başından geçen olaylar en komik hem de dramatik bir şekilde izleyiciyle buluşacak. Kuzey Yıldızı dizisinin konusu hikayesi ve özeti tüyoları sizlere bu sayfada paylaşılmaya devam edecek..

Kuzey Yıldızı dizisi ne zaman başlayacak hangi kanalda yayınlanacak?

Kuzey Yıldızı dizisi Show TV ekranlarında 2021-2022 sezonunda yayınlanmaya devam edecek. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 2 sezondur reytinglerde ilk sıralarda yer alarak yayınlanmaya devam ediyor. Böyle başarılı devam ettiği sürece de uzun sezonlar biz bu diziyi izleriz. Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi 2021-2022 sezonunda da Show TV de yayınlanacaktır.

Kuzey Yıldızı dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak

Kuzey Yıldızı dizisi kaç bölüm olacak ne zaman bitecek?

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı dizisi yeni sezonda Show TV’de seyirciyle buluşacak ve Kuzey Yıldızı dizisinin çekimleri Ordu‘da yapılacak. Ersoy Güler‘in hem senaryosunu yazdığı hemde yöneteceği dizide eşinden ayrılıp 3 kızıyla Karadeniz’e yerleşen bir adamın başından geçen olayların hikayesi ekrana taşınacak.

Kuzey Yıldızı dizisi Show TV ekranlarında 2 sezondur yayınlanıyor. Kuzey Yıldızı dizisi 3. sezonunda da Show tv de olacaktır.  Sizde Kuzey Yıldızı dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın lütfen. Teşekkürler.

Kuzey Yıldızı 2022-2023 sezonu yeniden başlar mı?

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı dizisi 2022-2023 yeni sezonda tekrarları ile ekrana gelecek. Dizinin Tekrarları Haziran Temmuz gibi ekrana gelmesi bekleniyor.

YORUMLAR

 1. AYHAN dedi ki:

  ERSOY GÜLER KUZEY YILDIZI SON AŞK 65 BÖLÜM STAR DA BAŞLASIN DİZİ ÇOK KOMİK LÜTFEN EYLÜL DE YAYINLASINLAR

 2. İlhan kızıllık dedi ki:

  Merhaba benim bir önerim var diziye dahil ettiğiniz amca karakter geleli dizinin tadı kaçtı amca karakterini ya düzeltelim yada karakteri değiştirelim lütfen bu diziye yakışmadı eskisi kadar izlenmesi hatta daha fazla izlenmesi için lütfen bu önerimi dikkate almanızı sagılarımla istirham ediyorum……

 3. melek dedi ki:

  çok güzel bir dizi

 4. huseyin savas dedi ki:

  izledihim icin mutluyum ben umarm devam eder

 5. Nursabah dedi ki:

  Tek gerçek KUZEY YILDIZI İLK AŞK

 6. Anonim dedi ki:

  Pandemiden dolayı bir süredir orduda ailemin yanında yaşıyorum ışık tekniksenine ihtiyacınız olur mu acaba

 7. Anonim dedi ki:

  Ersoy abi helal olsun sana abım çok güzel filim olmuş yakında bende sizin filme gelip rol yapacam canım abim ben kendime yürekten güçten güveniyorum başaracam canım abim Batman’dan selamlar Allah’a emanet ol

 8. Burhan dedi ki:

  Ben dizide rol almak istiyorum.Kendime güveniyorum.Üstelik de hiç çocuk oyuncu yok.Ben çocuk oyuncu olabilirim.Bir kez daha söylüyorum kendime güveniyorum.

 9. Burhan dedi ki:

  Hiç çocuk oyuncu yok.Ben dizide rol alabilirim.Kendime güveniyorum.Başvuru yapcaktım,ama bulamadım uğraşmaya devam ediyorum.

 10. HAKAN dedi ki:

  Güzel dizi genel olarak kadro iyi. Kuzey rolünde çok zayıf kalıyor…

 11. Hektoor dedi ki:

  Çok severek izliyorum ve beğeniyorum çok güzel olmuş orduyuda görsel olsrak güzelliklerini öne çikardi bu akşamki bölümünde sinir oldum sankş yildiz birakip gercekten gidecek diye ödüm kopuyor ama kuzey birazdaha ılımlı olabir yildiza karşi rejii duy beni saygilar

 12. olcay.ay@hotmail.com dedi ki:

  Dizilerden nefret eden ben resmen bayıldım bu diziye. Çok kaliteli espriler, konular vs.hersey zekice kurgulanmış. Umarım böyle devam eder ve hemen sezon finali olmaz, çok yazık olur yoksa.

 13. Giresunlu uşak dedi ki:

  Güzel bi dizi olmuş emeğinize sağlık

 14. Mustafa dedi ki:

  Dizi gayet güzel bende giresunluyum karadeniz trabzondan ibaret değil orduda olması iyi olmuş tutar bu dizi emeğinize sağlık

 15. Anonim dedi ki:

  Ben orduluyum dizide rol almak istiyorum

  1. huseyin savas dedi ki:

   ben 1. sesondan beri izliyorum mutluyum

 16. Anonim dedi ki:

  2.bölümü izledim diziyi beğendim .Senaryo iyi kurgulanırsa dizi devam eder.Karadeniz insanının özellikleri,yapısı,kadına olan bakış açısı, verdiği değer,iyi yönde işlenirse dizi tutar.Şansı bol ,yolu açık olsun

 17. asmn72 dedi ki:

  çok tatlı ve insanı saran bir dizi,tek endişem Ersoy Güler’in hem yazıp hem de yönetmesi,Daha önce Tayfun Güneyer de bu anlamda hem yazıp hem de yönettiği diziler de yorulmuş bu da senaryoya etki etmişti,daha sonra eklenecek oyuncularla sezon sonunu görecektir,zaten dizilerde yan karakterlerin hikayesi ve başarısı daha çok etkili oluyor,bundan dolayı usta tiyatrocuların ileriki bölümlerde hikayeye katılmasıyla daha izlenir bir hale gelecektir,İsmail Demirci kalıplı bir oyuncu ama komediyi de kendine yakıştırmı,aslıhan güner sanki orada doğmuş büyümüş,rol çok yakışmış,hele feridenin kardeşleri o şaşkınlıklarına gülmekten bir hal oldum,gizem de şahane bir oyunculuk yapıyor,uzu zaman sonra cezmi baskın’ı görmek iyi geldi rolü daha uzun olmalı,Toygan Avanoğlu muhteşem bir oyuncu,ister birinci bölüm ister otuzuncu bölüm ona farketmez,hep varmış gibidir,tam bir joker

 18. Sude naz eker dedi ki:

  Ben Ordu merkezdeyim kendime güveniyorum oyuncu olmak çok istiyorum ben de o dizide yer almak isterim

 19. Remzi sen dedi ki:

  Ben 22 dizi ve sinema filminde yan rollerde konuk oyuncu olarak oynadım.aslıhan güner hanfendi ile sefkattepe dizi sinde yaklaşık 129 bölüm oynadım.kendisiyle de tanışırız.kendisine sorabilir siniz.projenizde yer almak isterim saygilar.

 20. Anonim dedi ki:

  Ben boztepe çok şanslıyım
  Qe2

 21. Serpil Türkan dedi ki:

  Merhabalar Ordu yaşıyorum çok espirili ve komik biriyim arkadaşlar arasında sevilen biriyim dizide oynamayı çok istiyorum

 22. HURİ ODABAŞ dedi ki:

  merhaba ben huri odabaş ordu belediyesi karadeniz tiyatrosu kadrolu oyuncusuyum oradan emekli oldum özel guruplarda tiyatro oyunu yönrtiyorum ..eniyi yardımcı kadın oyun u ödülü sahibiyi. 2014 de ordu korgan da çekilen ŞİPŞAK ANADOLU isimli sinema filminde yöresel dili en iyi kullannan oyucu olarak görev aldım 2015 de tokatta çekilen ÇARŞIPAZAR FİLMİNDE replikli oyuncu olarak görev aldım ..orduda OKSAD ajansa kayıtlıyım.detaylı bilgilerim orada mevcut . ordu efirlide oturuyorum şehrmizde çekilecek bu dizide görev almak istiyorum teşekkürler kolaygelsin

  1. Oğuz dedi ki:

   Huri hanım ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz. Umarız Kuzey Yıldızı dizisinde rol alırsınız. Bölgede çekimlerden önce mutlaka yapımcı firma olan Süreç Film ile irtibata geçin lütfen.

   1. Anonim dedi ki:

    merhaba .benim orduda bi ajansım var OKDAD a kayıtlı oyunculuk yapıyorum.tüm CV ve oyuncu biyografim orada bilginize oğuz bey teşekürler

 23. HURİ ODABAŞ dedi ki:

  EK OLARAK MAİL ADRESİM huriodabas@hotmail.com..tlf.05437434198

 24. HURİ ODABAŞ dedi ki:

  MERHABA ORDU KARADENİZ TİYATRO UYUNCUSUYUM ..ORDUDA BULUNAN OKSAD AJANSINDA DİZİ VE FİLM CV MİZ BULUNMAKTA ..2014 YILINDA FATSA DA ÇEKİLEN YÖRESEL ŞİVE İLE OYNADIĞIM ŞİPŞAK ANADOLU VE TOKATTTA ÇEKİLEN ÇARŞIPAZAR SİNEMA FİLMİNDE ROL ALDIM OKSAD AJANS YÖNLENDİRMESİ İLE LİONS TİYATRO ÖDÜLLERİNDE ENİYİ YADIMCI KADIN OYUNCU ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜM ŞİMDİLERDE ÖZEL GURUPLARDA OYUN YÖNETMENLĞİ YAPIYORUM EMEKLİYİM ORDU EFİRLİ MEVKİİNDE YAŞIYORUM ..MEMELEKETİMDE ÇEKİLECEK BU DİZİDE GÖREV ALMAK İSTERİM KOLAYELSİN ORDUMUZA HOŞGELDİNİZ

  1. Mehmet dedi ki:

   Ben bulancaktayım acaba 10 ncü bölüm nerde çekilecek çok merak ediyorum her şey harika hiç kaçırmam süper dizi
   Sizi çok seviyorum
   kuzey yıldız ailesi