Kuzey Yıldızı Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Kanalı Konusu

7 Yorum 2.009 kez izlendi

2019-2020 sezonunda Show TV’de yayınlanması beklenen dizilerden birisi de Kuzey Yıldızı isimli dizi olacak. Bir süredir hazırlık çalışmaları başlayan yeni sezonda Show TV ekranlarında seyirciyle buluşması beklenen Kuzey Yıldızı dizisinin bilgilerini yapımcısını yönetmenini oyuncu kadrosunu ve karakterlerini burada sizlerle paylaşacağız.

Ersoy Güler’in yazıp yönettiği ve Show tv de ekrana gelecek olan Kuzey Yıldızı dizisinin kadrosu:
Cezmi Baskın (Yaşar)
Ferda Kaynar (Hanife)
Toygan Avanoğlu (Sefer)
Merve Şen ((Nahide)
Burak Can (Poyraz)
Mert Yavuzcan (Çetin)
Yasemin Hadivent (Fadime)
İnan Yılmaz (Ruhi)
Emrah Özdilek (Dr. Cihan)
Can Kızıltuğ (Şoför Osman)
İsmail Demirci (Kuzey)
Aslıhan Güner (Yıldız)
Gizem Güneş (Feride)
Aslıhan Kapanşahin (Mine)
Berfin Nilsu Aktaş (Gökçe)
Hüseyin Soysalan (Şeref)
Uğur Demirpehlivan (Emine)
Zeynep Kankonde (Pembe)
Ecem Çalhan (Kamer)
Özgün Karaman (Ömer)
Şükrü Üçüncü (Cemal)
Meltem Tüzüner (Esma)

Kuzey Yıldızı dizisinin yapımcısı yönetmeni ve oyuncularıKuzey Yıldızı dizisinin yapımcısı yönetmeni ve oyuncuları

Show TV’nin yeni sezondaki dizisi Kuzey Yıldızı’nın kadın başrol oyuncusu belli oldu.
Ersoy Güler’in daha önce Aşk Yeniden, Yeni Gelin ve Meleklerin Aşkı dizilerinde olduğu gibi senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği, başrolünde İsmail Demirci’nin olduğu dizide Demirci’ye güzel oyuncu Aslıhan Güner eşlik edecek. Dizide ayrıca Toygan Avanoğlu, son olarak Yeni Gelin dizisinde izlediğimiz Zeynep Kankonde, son olarak Ege’nin Hamsisi dizisinde rol alan Uğur Demirpehlivan ve Ufak Tefek Cinayetler dizisinin Nilay’ı Aslıhan Kapanşahin de yer alacak.

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı isimli dizinin yapımcısı Süreç Film olacak. Geçtiğimiz yıllarda Show TV’ye birçok bizi hazırlayan Süreç Film en son olarak Yeni Gelin isimli diziyi Show TV ekranlarında yayınlamış, Yeni Gelin dizisi Show TV’de uzun süre ekranda kalarak çok ciddi anlamda reytingler kazandırmıştı. Süreç filmin yapmış olduğu dizilerden oldukça memnun kalan Show TV yeni bir anlaşma ile 2019-2020 yeni sezonunda yeni diziler ile yoluna devam etmek istiyor. Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncuları kimler olacak sorusu ilerleyen günlerde cevap buldukça sizlere yazacağız burada.

Kuzey Yıldızı dizisi konusu kadrosu yapımcısı yönetmeni

Kuzey Yıldızı Dizisi Başrolü Belli Oldu. Kuzey Yıldızı Erkek Başrolü İsmail Demirci Kimdir?

İsmail Demirci Kuzey Yıldızı dizisinin başrolü olarak kesinleşti. Show TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı dizisi için bir süredir başrol oyuncu arayışları sürüyordu. Kuzey Yıldızı dizisinin erkek başrolü İsmail Demirci oldu. İsmail Demirci kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Bilgileri sizlerle.

Kuzey Yıldızı dizisi Süreç Film imzalı olarak ekrana gelirken senaryosunu ve yönetmenliğini de Ersoy Güler üstleniyor. Kuzey Yıldızı dizisi başrol oyuncusu İsmail Demirci Kimdir? İsmail Demirci 1984 Ankara doğumludur. Üniversite de bilgisayar programcılığı eğitimi aldı ve bir süre onunla ilgilendi. Sonrasında Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun oldu.

İsmail Demirci ilk kez 2006-2007 sezonunda Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol aldı. İsmail Demirci’nin rol aldığı diziler; Anneler ve Kızları, Ben Onu Çok Sevdim, Reaksiyon, Fabrika Kızı, Serçe Sarayı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Babamın Günahları, Mehmed Bir Cihan Fatihi dizilerinde rol aldı. Son olarakta Show TV  de yayınlanan Çarpışma dizisinde rol aldı.

Kuzey Yıldızı dizisinde İsmail Demirci Kuzey karakterini canlandıracaktır. Kuzey 3 çocuğu ile bu hayatta yalnız başına mücadele etmek zorunda kalan bir Karadeniz yiğididir.

Kuzey Yıldızı Dizisi Aslıhan Güner Kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu. Aslıhan Güner’in oynayacağı dizinin detayları netleşmeye başlıyor. Kuzey Yıldızı dizisinde rol alacak olan Aslıhan Güner kimdir? Aslıhan Güner 1987 İstanbul doğumludur. Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk olarak 2002 yılında Sırlar Dünyası dizisinde rol aldı. Sonrasında güzel oyuncunun oynadığı diziler; Büyük Buluşma, En İyi Arkadaşım, The İmam, Selena, Esir Kalpler, Sevda Çiçeği, Çemberimde Gül Oya, Asi, Şefkat tepe, Bir Zamanlar Osmanlı, Sümela’nın Şifresi, Moskova’nın Şifresi, Her şey Yolunda Merkez dizilerinde rol aldı. Güzel oyuncu uzun bir aradan sonra yeni dizisi Kuzey Yıldızı ile ekranlara dönüyor.

Kuzey Yıldızı Dizisi Toygan Avanoğlu Kimdir?

Toygan Avanoğlu kimdir? Toygan Avanoğlu 1979 İzmir doğumludur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Şan Dersleri aldı. Oyunculuğa adım attı sonrasında. İlk olarak 2012 yılında Düşman Kardeşler dizisinde rol almıştır. Kendine özgü şivesi ve oyunculuğu ile çok sevildi. Sempatik tavırları ve herkesi güldürmesi ile dizilerin aranan komedi oyuncusu oldu. Güzel Köylü, Hanım Köylü ve Meleklerin Aşkı dizilerinde rol aldı.

Kuzey Yıldızı Dizisi Zeynep Kankonde Kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosuna katılan Zeynep Kankonde 1980 İstanbul doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’ndan mezun oldu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde ve Ekol Drama’da öğretmen olarak çalıştı. Bir çok reklam filminde dizi filmde rol aldı. Seslendirme yaptığı filmlerde oldu. Başarılı oyuncunun yer aldığı projeler şöyle; Beşinci Boyut, Güz Gülleri,İki Yaka Bir İsmail, Kayıp, Ulan İstanbul, Tutar mı Tutar, Ya Tutarsa, Görevimiz Komedi, Familya ve Yeni Gelin dizilerinde rol aldı. Başarılı oyuncunun yeni dizisi olan Kuzey Yıldızı’nda başarılar diliyoruz.

Kuzey Yıldızı Dizisi Uğur Demirpehlivan Kimdir?

Uğur Demirpehlivan kimdir? Uğur Demirpehlivan 1963 İstanbul doğumludur. Uğur Demirpehlivan hem tiyatro hem de dizi oyuncusudur. İlk kez 2000 yılında Hayat Bağları dizisinde rol almıştır. Sonrasında 14 yapımda yer alsa da onun en çok tanınmasını sağlayan dizi 2015 yılında yayınlanan Çilek Kokusu oldu. Rol aldığı bazı diziler şöyle; Kırık Kanatlar, Fatih Harbiye, Baba Ocağı, Meryem, Egenin Hamsisi.. Son olarak Ege’nin Hamsisi dizisinde oynadı ve şimdi yeni dizisi Kuzey Yıldızı ile karşınıza çıkacak.

Kuzey Yıldızı Dizisi Aslıhan Kapanşahin Kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisinde rol alan Aslıhan Kapanşahin kimdir? Aslıhan Kapanşahin 2000 İstanbul doğumludur. Eğitimini Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nde almıştır. İlk kez 2009 yılında Güneşi Gördüm filminde rol almıştır. Göl Zamanı, Karışık Kaset ve Aşk Ağlatır filmlerinde rol almıştır.

İlk dizi tecrübesi Fox TV de yayınlanan Not Defteri dizisi olmuştur. Paramparça, Yeter ve Büyük Günahlar dizilerinde rol almıştır. Son olarak oynadığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Nilay karakterini canlandırmıştır. Kuzey Yıldızı dizisinde rol alacak olan Aslıhan Kapanşahin hangi rolde oynayacak bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Kuzey Yıldızı Dizisi Ömer (Özgün Karaman) Kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisinde Ömer rolünü canlandıracak olan oyuncu Özgün Karaman oldu. Özgün Karaman 1988 yılında Kocaeli’de doğdu. Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Bölümü’nde eğitimini tamamlayan Özgün Karaman 2010 yılında Çakıl Taşları dizisi ile oyunculuğa adım attı. Elde Var Hayat, Mihrap Yerinde, Baba Can’dır dizilerinden sonra son olarak Darısı Başımıza dizisinde oynadı.

Kuzey Yıldızı Dizisi Cemal (Şükrü Üçüncü) Kimdir?

Şükrü Üçüncü Kuzey Yıldızı dizisinde Cemal karakterini canlandıracak. Kuzey Yıldızı dizisinin Cemali Şükrü Üçüncü 1983 Trabzon doğumludur. Karadeniz Teknik Üniversitesi Makine Bölümünü yarıda bıraktı.  İstanbul’a geldi ve basın hayatına girdi. İstanbul’dan Ankara’ya giderek çeşitli reklam ajanslarında çalıştı. Spor dergileri çıkardı. 2007 yılında kanser hastası oldu uzun süren tedavisi sonucunda bu hastalığı yendi.

Şükrü Üçüncü çeşitli kitaplar ve tiyatro oyunları yazdı. Bir çok tiyatro oyununda rol aldı ve sinema filmlerinde yardımcı oyuncu olarak görev aldı. Bu zamana kadar rol aldığı dizi filmler Seni Seven Ölsün, Sümelanın Şifresi Cünyor Temel 3, Yeni Gelin, Sen Anlat Karadeniz dizilerinde rol aldı. 

Kuzey Yıldızı Dizisi Esma (Meltem Tüzüner) Kimdir?

Meltem Tüzüner 1989 yılında Almanya’da doğdu. Babası aslen Çankırılı. Almanya’da mankenlik yapan Meltem aynı zaman da Münih’te yaşıyor. Meltem Tüzüner 2012 yılında yapılan Miss Turkey yarışmasında 4. seçilmişti. Kitap okumayı müzik dinlemeyi seven Meltem Tüzüner üniversite mezunu.  Daha önce Kurtlar Vadisi Pusu ve Adı İnsan yapımlarında rol alan Meltem Tüzüner’in üçüncü dizisi Kuzey Yıldızı olacak. Kendisine başarılar dileriz.

Kuzey Yıldızı dizisinin senaristi ve yönetmeni kimdir?

Kuzey Yıldızı dizisini hem yazacak hem de yönetecek öyle bir isim var ki bu isim hem senaryoyu yazacak hem de dizinin yönetmenliğini yapacak. Böylesine önemli bir projeyi tek başına üstlenen isim Ersoy Güler. Ersoy Güler Kuzey Yıldızı dizisinin hem senaryosunu yazarken hem de dizinin teknik yönetmenliğini yapacak ve diziyi Show TV’de ekrana hazırlayacak. Ersoy Güler henüz 45 yaşında ve oldukça aktif bir yönetmen. Yeni Gelin dizisini de yöneten ve son olarak Sağ Salim filmi ile Yusuf Yusuf gibi filmlerinde yönetmenliğini üstlenen Ersoy Güler daha önce yine Show TV ekranlarında yayınlanmış olan meleklerin aşkı isimli dizinin de yönetmeni idi. Ersoy Güler yeni sezonda yine Show TV için film ile birlikte Kuzey Yıldızı dizisinin projesinde yer alıyor, hem senaryosunu yazarken hem de dizinin yönetmenliğini üstleniyor.

Kuzey Yıldızı dizisi oyuncuları kimler olacak karakterleri belli mi?

Kuzey Yıldızı dizisi şimdilik cast aşamasında olduğu için henüz oyuncu kadrosu belli değil. Ancak yakın bir zamanda Süreç Film birçok oyuncuya teklif götürerek Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncularını şekillendirecek. Kuzey Yıldızı dizisinin Ordu’da çekimlerinin yapılacağını düşündüğünüzde Karadeniz şivesine yakın oyuncuların tercih edilebileceğini şimdiden belirtelim. Dizi tam bir Karadeniz dizisi olmayacak ancak sen anlat Karadeniz gibi önemli bir dizinin oldukça yüksek reytinglere ulaşması Karadeniz’de çekilen dizilere olan ilgiyi artırdı. Bu yüzden Trabzon olmasa da Ordu ilimizde çekilecek olan Kuzey Yıldızı dizisinde Karadeniz’e özgü giyim tarzları ve konuşma yapısına uygun oyuncuların tercih edileceğini tahmin ediyoruz.

Kuzey Yıldızı dizisinde oyuncu olmak istiyorumKuzey Yıldızı dizisinde oyuncu olmak istiyorum?

Ülkemizin değişik yerlerinde çekilen dizilerde veya filmlerde oyuncu olmak isteyenler özellikle o bölgede çekimleri devam etmekte olan dizi veya filmlerde oldukça yüksek oranda ilgi gösteriyor. Kuzey Yıldızı dizisi de Ordu ve civarında çekileceği için bu ilimizde veya etrafında ikamet edip dizilerde rol alabilecek kabiliyetli becerikli oyunculara ihtiyaç bulunmaktadır. Daha önce oyunculuk eğitimi almış veya kendisine güvenen oyunculuk yapabilecek yan rollerde veya figüran olarak Kuzey Yıldızı dizisinde aktif rol almak isteyen oyuncular Süreç filme başvurarak dizide oynamak istediğini belirtebilir ve çekim zamanlarında sete gelerek görev alabilirler. Sizler de Kuzey Yıldızı dizisinin çekileceği Ordu ve civarında oturuyorsanız ve oyunculuk konusunda iddialı iseniz Süreç filmle bağlantıya geçebilirsiniz ve konumuzun alt kısmındaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyorKuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor?

Süreç filmin Show TV ekranları için 2019-2020 yıllarında hazırlayacağı Kuzey Yıldızı dizisinin Ordu ilimizde çekimlerine başlanacağını hemen yazalım. Ordu ilimiz doğal güzelliklerin ve Karadeniz’e özgü manzaraların oldukça yer bulduğu, Ünye gibi çok güzel bir ilçesi ile kendisini gösteren fındık bahçeleri ve tütün tarlaları ile yeşil ile mavinin buluştuğu oldukça güzel bir Karadeniz ilimiz. Çok güzel manzaraların olacağına ve Boztepe gibi seyirlik alanlardan Ordu ilinin Kuzey Yıldızı dizisinde çok güzel tanıtımının yapılacağından eminiz.

Kuzey Yıldızı dizisi sadece Ordu ilimizde değil çevredeki diğer illerde ve zaman zaman İstanbul’da da çekimleri devam edecek. Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor hangi semt mahalle köy gibi soruları merak edenler için bir kez daha söyleyelim. Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizde çekimleri devam ederken Ordu ilinin değişik mekanları dizi de kullanılıyor. Bununla birlikte dizinin ilerleyen bölümlerinde İstanbul ve başka illerimiz de Kuzey Yıldızı dizisinde yer alacaktır.Kuzey Yıldızı dizisi ordunun neresinde çekilecek

Kuzey Yıldızı dizisinin konusu nedir hikayesi nasıl özeti?

Kuzey Yıldızı dizisi Ersoy Güler’in yazıp yöneteceği Süreç Film tarafından Show TV hazırlanan bu yeni dizinin konusu da oldukça merak ediliyor. Kuzey Yıldızı dizisinin konusu eşinden ayrılıp 3 kızıyla Karadeniz’e yerleşen bir adamın başından geçen renkli hikâyesi ekrana taşınacak. İstanbul’da yaşarken ayrılan ve iki kızıyla birlikte Ordu’ya gelerek burada yaşamaya başlayan bir babanın başından geçen olaylar en komik hem de dramatik bir şekilde izleyiciyle buluşacak. Kuzey Yıldızı dizisinin konusu hikayesi ve özeti tüyoları sizlere bu sayfada paylaşılmaya devam edecek..

Kuzey Yıldızı dizisi ne zaman başlayacak hangi kanalda yayınlanacak?

Kuzey Yıldızı dizisi Show TV ekranlarında 2019-2020 sezonunda yayınlanmaya devam edecek. Kuzey Yıldızı dizisi büyük ihtimalle 2019 Eylül ayının başında ekrana gelmeye başlayacak. Eğer iyi reytingler alarak yoluna devam edecek olursa sezon sonuna kadar yaklaşık 35 bölüme ulaşacak olan Kuzey Yıldızı dizisi Show tv’nin 2019-2020 yılındaki en önemli işlerinden birisi olacak. Eğer dizi tutar ve iyi reytingler alırsa birinci sezonun ardından ikinci sezonda da devam edebilir.Kuzey Yıldızı dizisi hangi kanalda ne zaman başlayacak

Kuzey Yıldızı dizisi kaç bölüm olacak ne zaman bitecek?

Yeni dizi Kuzey Yıldızı senaryo olarak oldukça uzun olacak gibi görünüyor. Diziler genellikle ilk 6 bölümü kolayca aşarsa daha sonra reytinglerin de desteği ile daha uzun vadeli düşünülmeye başlanıyor. Kuzey Yıldızı dizisi de ilk haftaların ardından yeterli reyting sonucuna ulaşırsa sezon sonuna kadar devam edecektir. Kuzey Yıldızı dizisinin ilk sezonu 35 bölümde oluşacak. Erken final kararı alınmazsa Mayıs 2020 ye kadar devam edecek olan Kuzey Yıldızı dizisi 35.-36. bölümde yine reytinglerine bakılarak sezon finali veya final yapacak. Sezon finali yaparsa 2020 yılının Eylül ayında 2. yeni sezonu ile kaldığı yerden devam edecek olan Kuzey Yıldızı dizisine şimdiden başarılar diliyoruz.

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı dizisi yeni sezonda Show TV’de seyirciyle buluşacak ve Kuzey Yıldızı dizisinin çekimleri Ordu‘da yapılacak. Ersoy Güler‘in hem senaryosunu yazdığı hemde yöneteceği dizide eşinden ayrılıp 3 kızıyla Karadeniz’e yerleşen bir adamın başından geçen olayların hikayesi ekrana taşınacak.

Kuzey Yıldızı dizisi Show TV ekranlarında yayınlanması planlanan 2019 Eylülde başlayıp 2020 yılı boyunca devam etmesi düşünülen en ciddi projelerden birisi olarak görülüyor. Sizde Kuzey Yıldızı dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın lütfen. Teşekkürler.

“Kuzey Yıldızı” Dizisinin Başrolü Belli Oldu!
Show TV’nin Süreç Film imzalı yeni dizisi Kuzey Yıldızı’nın başrolü belli oldu.
Aşk Yeniden, Yeni Gelin ve Meleklerin Aşkı dizilerinde olduğu gibi Ersoy Güler’in hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmen koltuğunda oturduğu dizide üç kız babası Kuzey’i, son olarak Çarpışma dizisinde rol alan İsmail Demirci canlandıracak. Kuzey Yıldızı, yakında Show TV’de!Kuzey Yıldızı İsmail Demirci hangi rolde oynayacak

Yorum yaz

7 Yorum

 1. Avatar Serpil Türkan

  Merhabalar Ordu yaşıyorum çok espirili ve komik biriyim arkadaşlar arasında sevilen biriyim dizide oynamayı çok istiyorum

 2. Avatar HURİ ODABAŞ

  merhaba ben huri odabaş ordu belediyesi karadeniz tiyatrosu kadrolu oyuncusuyum oradan emekli oldum özel guruplarda tiyatro oyunu yönrtiyorum ..eniyi yardımcı kadın oyun u ödülü sahibiyi. 2014 de ordu korgan da çekilen ŞİPŞAK ANADOLU isimli sinema filminde yöresel dili en iyi kullannan oyucu olarak görev aldım 2015 de tokatta çekilen ÇARŞIPAZAR FİLMİNDE replikli oyuncu olarak görev aldım ..orduda OKSAD ajansa kayıtlıyım.detaylı bilgilerim orada mevcut . ordu efirlide oturuyorum şehrmizde çekilecek bu dizide görev almak istiyorum teşekkürler kolaygelsin

  • Huri hanım ilgi ve alakanıza teşekkür ederiz. Umarız Kuzey Yıldızı dizisinde rol alırsınız. Bölgede çekimlerden önce mutlaka yapımcı firma olan Süreç Film ile irtibata geçin lütfen.

   • merhaba .benim orduda bi ajansım var OKDAD a kayıtlı oyunculuk yapıyorum.tüm CV ve oyuncu biyografim orada bilginize oğuz bey teşekürler

 3. Avatar HURİ ODABAŞ

  MERHABA ORDU KARADENİZ TİYATRO UYUNCUSUYUM ..ORDUDA BULUNAN OKSAD AJANSINDA DİZİ VE FİLM CV MİZ BULUNMAKTA ..2014 YILINDA FATSA DA ÇEKİLEN YÖRESEL ŞİVE İLE OYNADIĞIM ŞİPŞAK ANADOLU VE TOKATTTA ÇEKİLEN ÇARŞIPAZAR SİNEMA FİLMİNDE ROL ALDIM OKSAD AJANS YÖNLENDİRMESİ İLE LİONS TİYATRO ÖDÜLLERİNDE ENİYİ YADIMCI KADIN OYUNCU ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜM ŞİMDİLERDE ÖZEL GURUPLARDA OYUN YÖNETMENLĞİ YAPIYORUM EMEKLİYİM ORDU EFİRLİ MEVKİİNDE YAŞIYORUM ..MEMELEKETİMDE ÇEKİLECEK BU DİZİDE GÖREV ALMAK İSTERİM KOLAYELSİN ORDUMUZA HOŞGELDİNİZ

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba