Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe? Seti Nerede Nasıl Gidilir?

03.08.2019
9.618

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe? Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor hangi ilimize kurulacak tüm bilgilerini bu konumuzu sizlerle paylaşacağız. Kuzey Yıldızı dizisi adından da anlaşılacağı gibi ülkemizin kuzeyinde Karadeniz kıyılarında Ordu ilimizde çekilecek. Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizde ve ilçelerinde belirlenmiş alanlar ile yaylalarda çekilecek. Haziran ayında yeniden çekimler yapılmaya başlandı Ordu ilimizin yaylalarında:Kuzey Yildizi Dizisi yeni bolum cekimleri ordu yaylalarinda

Kuzey Yıldızı 35. Bölüm (10 Ekim) Kano yaptıkları dere neresi

Kuzey yıldızı dizisinde 35. bölümde hem Aybastı yaylasının manzarası hem de derede kano yaptıkları yerler neresi nerede diye merak edenler olacaktır. Kuzey Yıldızı dizisinin 10 Ekim 2020 cumartesi günü 35. Bölümünde Kano yaptıkları dere ve Aybastı yaylası nerede neresi nasıl gidilir hemen yazalım. Dere Ordu ilimizin Perşembe ilçesinde bulunuyor. Kuzey Yıldızı 35. Bölüm Aybastı Yaylası Nerede? Aybastı yaylası da yine Perşembe ilçesinde yer alıyor ve manzarası ile herkesi büyülüyor.Kuzey Yıldızı 35. Bölüm Kano yaptıkları dere neresiKuzey Yıldızı 35. Bölüm Aybastı Yaylası Nerede

Kuzey Yıldızı Yeni 2.Sezon nerede Çekiliyor?

Kuzey Yıldızı dizisi yeni sezonda nerede çekiliyor, 2. sezon çekimlerinin yapıldığı yerler neresi sorularına hemen yanıt verelim. Kuzey Yıldızı yeni sezonda Yıldız’ın çalıştığı sahildeki restoran neresi diye merak edenlere hemen yanıt verelim. Yıldızın çalıştığı deniz kıyısındaki yer Ordu merkezde sahil restoran olarak bilinen güzel bir mekandır. Kuzey Yıldızı yeni sezon gelen oyuncular konumuza da bakın lütfen..Kuzey Yıldızı sahildeki restoran neresi

Yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı dizisi set mekanı resimleri tüm bilgilerini sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz. Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizde ve yaylalarında çekiliyor: Oldukça zevkli bölümler izleyicileri beklerken koronavirüs sonrasında yaylada başlayan çekimlere tüm oyuncular katılıyor.

Kuzey Yıldızı son bölüm nerede çekiliyorKuzey Yıldızı Dizisi 17. Bölüm Nerede Çekiliyor 18 Ocak 2020 Cumartesi deniz feneri neresi: Ordu

Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey ve yıldızın yeni evi neredeKuzey Yıldızı yeni ev ve mekanlar nerede, Ordu yaylalarından kış ayları gelince yağan kar dolayısı ile Ordu merkeze taşınan Kuzey Yıldızı dizisinde Kuzey ve Yıldızın yeni evi ve mekanlar nerede merak ediliyor. 23 Kasım cumartesi ekrana gelen yeni bölüm ile 30 Kasım tarihinde yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı yeni bölümde ev ve mekanlar nerede diye çok soru gelmeye başladı.. Kuzey Yıldızı dizisi Kuzey ve yıldızın yeni evi nerede, Kuzey Yıldızı dizisinin yeni çekim yerleri sorularına yanıtlar burada..

Kuzey Yıldızı dizisinin yeni çekim yerleriKuzey Yıldızı yeni ev ve mekanlar nerede

Kuzey Yıldızı dizisi 7. Bölüm 26 ekim nerede çekiliyor hangi mekanlar neresi?

Kuzey Yıldızı 6. Bölüm 19 ekim çekim yerleri neresiKuzey Yıldızı 6. Bölüm 19 ekim çekim yerleri neresi hangi yaylada çekim yapılıyor nasıl gidilir? Yayla: Çambaşı yaylası

12 Ekim Kuzey Yıldızı İlk Aşk 5. Bölüm nerede çekiliyor

12 Ekim Kuzey Yıldızı İlk Aşk 5. Bölüm nerede çekiliyor:

Sevilen dizi Kuzey Yıldızı her bölümüyle yeni yerleri diziye taşımaya devam ediyor. 12 Ekim günü yayınlanan 5. bölümde Kuzey ve Yıldızın tekneyle açıldıkları deniz sahili neresi, Çetin Kuzeyden intikam almak için geldiği yayla nerede gibi merak edilecek alanlar var. 12 Ekim Kuzey Yıldızı İlk Aşk 5. Bölüm nerede çekiliyor işte sahil Ordu sahili, Yayla ise Çambaşı yaylasıdır. Kuşluhan köyünün olduğu yer..

Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizde Çambaşı Yaylası Taşbaşı Obası Altınordu Boztepe mekanlarında çekilecek

Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizde Çambaşı Yaylası Taşbaşı Obası Altınordu Boztepe mekanlarında çekilecek

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Nerede çekim yapıyor? Ordu ilimizde Çambaşı Yaylası, Taşbaşı Obası , Altınordu Boztepe, Teleferik, Perşembe, Gölköy Ulugöl gibi mekanlarda Kuzey Yıldızı İlk aşk dizi çekimleri devam ederken kısa süreli de olsa dizinin bazı bölümleri İstanbul’da da çekilecek. Ancak asıl mekanlar Ordu ilimizde Çambaşı Yaylası, Taşbaşı Obası, Altınordu Boztepe, Teleferik, Perşembe, Gölköy Ulugöl gibi yerlerde dizi seti kurulacak ve çekimler yapılacak. İşte Kuzey’in sahil kıyısındaki sahnesinin çekildiği alanlar:

Kuzey Yıldızı dizisi Kuzeyin sahil kıyısındaki sahnesi nerede çekildi

Kuzey Yıldızı Kuşluhan Köyü Nerede?

Kuzey Yıldızı dizisinde ilk çekim yerleri Giresun ilimizin Bulancak ilçesindeki Kuşluhan köyü olacak. Kuşluhan köyü çekimlerinden sonra Ordu’da bir çok farklı mekanlarda çekimler yapılacak. Kuşluhan köyü ile başlayan Kuzey Yıldızı daha sonra Ordu ilimizde Çambaşı Yaylası, Taşbaşı Obası, Altınordu Boztepe, Teleferik, Perşembe, Gölköy Ulugöl gibi yayla ve mesire yerlerinde devam edecek çekimlere.

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçeKuzey Yıldızı ilk aşk olarak duyurulan dizinin ilk bölümü 14 Eylül 2019 cumartesi günü Show tv de ekrana gelecek. İlk bölümü beğenilecek mi izleyici toplayacak mı bizde merak ediyoruz ama dizinin çekildiği mekanlar çok merak edilecek. Çünkü Karadeniz’in eşsiz güzellikleri ekrana gelecek Kuzey Yıldızında. Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor sorusuna verilecek ilk ve kesin cevap Ordu ilimiz olacak. Sadece Ordu merkezde değil bir çok yaylada da Kuzey Yıldızı dizisinin çekimler devam ediyor.

Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizde yaylalarda çekiliyor

Kuzey Yıldızı çekim yeri set nerede kuruldu nasıl gidilir?

Yıldızı dizisinin çekimleri 28 Temmuz itibariyle Ordu ilimizde başladı. Ordu halkının ve yakınlarında yaşayanların dikkatle takip ettiği dizi çekimleri çok fazla hayranı da ağırlıyor. Çekimleri takip etmek Ordu halkı oyunculara da oldukça ilgi gösteriyor. Kuzey Yıldızı dizisi çekimleri Ordu’nun hangi ilçesinde hangi köyünde yapılıyor? Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe?

Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizin merkezinde ve Ünye ilçesi ile bazı yaylalarda çekimlerine devam ediyor. Kuzey Yıldızı dizisi Süreç Film imzası taşırken yönetmen koltuğunda Ersoy Güler oturuyor. Başrollerinde İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in yer aldığı dizide bir çok genç ve tecrübeli oyuncular birarada çalışacaklar. Kuzey Yıldızı dizisinde rol alan bazı oyuncularımızda Toygan Avanoğlu Zeynep Kankonde Uğur Demirpehlivan Aslıhan Kapanşahin Özgün Karaman ve Gizem Güneş.

Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği orman yayla nerede

Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği orman yayla nerede?

Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği orman ve yayla nerede diye merak edenlere hemen Ordu ilimizi ve güzel yaylalarını söylemek isteriz. Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği mekanların yaylaların başında Aybastı yaylası geliyor. Ordu ilimizin Fatsa ilçesine yakın yerde bulunan Aybastı yaylası dizinin en çok çekildiği mekanların başında yer alıyor. Kuzey Yıldızındaki orman yayla nerede sorusuna da Aybastı yaylası cevabını veriyoruz.

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kuzey Yıldızı dizisi seti Ordu’ya kuruldu. Dizinin konusu da Karadeniz’in eşsiz doğasıyla birebir uyuşuyor. Çekimler Ordu ilimizin merkezi ile Ünye ilçesinde devam ediyor. Zaman zaman yaylaların da kullanılacağı ve müthiş manzaralı deniz ve orman temasının bolca kullanılacağı çekimler izleyenleri kendisine hayran bırakacak. Kuzey Yıldızı çekim yeri set nerede kuruldu nasıl gidilir sorusuna öncelikle Ordu ilimizde ve Fatsa ilçelerinde setin kurulduğunu belirtelim. İşte dizideki o güzel yayla görünümlerinden birisi:

Kuzey Yıldızı çekim yeri set nerede kuruldu nasıl gidilirKaradenizli insanların kişiliğinin de dizide yansıtılacağı Kuzey Yıldızı dizisinde inatçılık baş insan özelliği olacak. Kuzey ve Yıldız’ın aileleri yıllarca birbirine küs kalır ve Yıldız’ın aşkı öfkeye döndüğü için de Kuzey’i ve çocuklarını kesinlikle köyde istemez. İki tarafta inat eder ve en çok inatçı olan dizi de galip gelen ve istediğini yaptıran taraf olacaktır.

Kuzey Yıldızı seti sadece Ordu ili değil, çevre ilçeler zaman zaman da İstanbul olacak. Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncuların çoğu İstanbul’da yaşıyor. Bu yüzden de oyuncuların çekimler esnasında kalacağı otel ayarlandı. Kuzey Yıldızı dizinin ekibi hangi otelde kalıyor? Henüz otelin adı bilgisi yer almasa da yakında bu bilgiyi de sizlerle paylaşacağız. Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği yerler mekanlardan birisi:

Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği yerler mekanlarKuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizin hangi köyünde çekilecek? Bununla ilgili net bilgi paylaşılmıyor. Kuzey Yıldızı dizisi çekimleri sadece Ordu’da gerçekleşmeyecek. Hikaye gereği Kuzey İstanbul’a üniversite okumaya gitmiş ve burada bir kızı sevip onunla evlenip 3 kız çocuğu sahibi olmuştu. Bu yüzden çekimlerin bir kısmı da İstanbul’da geçecek. Kuzey Yıldızı dizisi çekimleri İstanbul ve Ordu’da geçecek ancak mekanlar hakkında net bilgiler yer almıyor. Ancak Ordu ilimizde hem deniz manzaralı yerler hem de orman manzaralı yaylalar dizinin ana çekim yerlerinin başında yer alıyor:

Muhtemelen hayranların çok fazla akın etmemesi için gizli tutuluyordu. Ancak Kuzey Yıldızı dizisi ülkemizin turizmine katkı sağlayacaktır muhakkak. Kuzey Yıldızı dizisinin Ordu’da geçecek sahnelerinde Ordu’nun en güzel mekanları kullanılacaktır. Kuzey Yıldızı dizisi hangi il ilçe köyde çekiliyor sorularının aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi Fatsa yakınlarındaki Aybastı yaylasına hazırlanan özel bir sette devam ettiğini görüyoruz:Kuzey Yıldızı dizisi hangi il ilçe köyde çekiliyor

Ordu’nun güzel mekanları doğal güzellikleri nereler; Ordu’nun dereleri, Yaylaları ve en başta Perşembe Yaylası, Yasonburnu Yarımadası, Boztepe, Bolaman Kalesi, Taşbaşı Kilisesi, Hoynat Adası, Ulugöl, Asarkaya Kent Ormanı… Ordu’nun en güzel yerlerini televizyonda izleme imkanı sunan Kuzey Yıldızı dizisinin set mekanlarının resimlerini de sizlerle paylaşma devam edeceğiz.

Kuzey Yıldızı Feride Kimdir? TIKLAYIN

Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği mekanlar

Kuzey Yıldızı Dizisi Çekim Yerleri Neresi Nasıl Gidilir?

Show tv de ekrana gelecek olan Kuzey Yıldızı Dizisinin çekimleri Ordu ilimizde başladı. Ancak Ordunun neresi, Kuzey Yıldızı Nerede Çekiliyor tam olarak Hangi İl ve İlçede hatta köyde diye bir çok soru geliyor. Kuzey Yıldızı dizisinin Seti Nerede Nasıl Gidilir diye merak edenlere yapımcıdan izin alınarak haftanın belli günlerinde oyuncular ile görüşmeye gidebilirsiniz ve resim çektirebilirsiniz. Kuzey Yıldızı Ordu ilimizde ve Ünye ilçesi ile bazı yaylalarda çekimlerine devam ediyor.Kuzey Yıldızı nerede çekiliyor il ilçe kasaba köy neresi

Kuzey Yıldızı Dizisinin çekildiği mekanlar yerler: Kuzey Yıldızı nerede çekiliyor il ilçe kasaba köy neresi: Ordu İlimizin Fatsa ilçesi ve Aybastı yaylasında çekimler devam ediyor. Oyuncularımız Ordu iline çok alıştı. Merak edenler için işte dizimizin oyuncuları Tıklayın >>Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

Kuzey Yıldızı çekim yerleri nereler

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe Kasaba Yayla mahalle:

Oedu ilimizde çekimleri devam eden Kuzey Yıldızı dizisinin Aybastı yaylasındaki harika görünümleri ve manzaraları izleyenleri adeta gözlerini kamaştırdı. Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi diye merak edenlere Ordu ilimiz diyoruz. Ordu da bir çok mekanda çekimler yapıldı. Lütfen sizde bildiklerinizi aşağı yazın.. İşte o mekanlardan bazıları:

Kuzey Yıldızı Dizisi Ordu Ünye Sahil çekimleri

Kuzey Yıldızı Dizisi deniz Sahili neresi

Kuzey Yıldızı Dizisinin Ordu Yayla Çekimleri – Aybastı yaylası:

Kuzey Yıldızı Ordu ilimizde ve yaylalarında çekiliyor

Kuzey Yıldızı Dizisi çekimleri tarihi yayla evleri nerede?

Kuzey Yıldızı Dizisi Karadenizin neresinde çekiliyor

Sizlerde Kuzey Yıldızı Dizisinin çekildiği yerler hakkında bilgilerinizi veya dizide gördüğünüz yerleri aşağı yorum kısmına yazabilirsiniz. Teşekkürler..

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Nerede çekimleri Ordu ilimizde Çambaşı Yaylası, Taşbaşı Obası , Altınordu Boztepe, Teleferik, Perşembe, Gölköy Ulugöl gibi mekanlarda çekilmeye devam ediyor.

Kuzey Yıldızı Dizisi 2. 3. Bölüm Çekim yerleri 21-28 Eylül Bölümleri

Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Bölüm arabayla kaçırılma sahnesi nerede çekildi

Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Bölüm arabayla kaçırılma sahnesi nerede çekildi, yada Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Bölüm arabayla kaçırılma sahnesi nerede çekildi, Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Bölüm Yıldızın sahildeki çekimleri neresi nerede yapıldı yada Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Bölümde kızların gittiği okul neresi, Kuzey Yıldızı 2. Bölümde Kuzeyin düştüğü dere köprü nerede gibi merak edilen soruların resimlerini buraya ekliyoruz sizlerde bildiğiniz yerleri yazın lütfen.

Kuzey Yıldızı 2. Bölümde Kuzeyin düştüğü dere köprü nerede:

Kuzey Yıldızı 2. Bölümde Kuzeyin düştüğü dere köprü nerede

Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Bölüm Yıldızın sahildeki çekimleri neresi:Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Bölüm Yıldızın sahildeki çekimleri neresi

Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Bölümde kızların gittiği okul neresi nerede:21 Eylül Kuzey Yıldızı 2. Bölümde kızların gittiği okul neresi nerede

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor:  Kuzey Yıldızı dizisi Yıldızı gittiği deniz feneri sahil nerede sorusuna Ordu Merkezdeki sahil cevabını verebiliriz.Kuzey Yıldızı dizisi Yıldızı gittiği deniz feneri sahil nerede
Kuzey Yıldızı dizisi sahil neresi: Ordu merkezdeki sahil:Kuzey Yıldızı dizisi sahil neresi

Kuzey Yıldızı 4. bölüm çekim yerleri neresi

Kuzey Yıldızı 4. bölüm çekim yerleri neresi

Not: Kuzey Yıldızı: İlk Aşk’ta sürpriz gelişme yaşandı ve dizinin çekildiği yaylalara yoğun miktarda kar yağmaya başlayınca dizinin çekim yerleri değişti. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerini İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in paylaştığı yapımın Taşbaşı Yaylası‘ndaki çekimleri, kötüleşen hava şartları ve kar yağışı nedeniyle mart ayına kadar sona erdi. Yayladaki evlerin kapısına kilit vurulurken dizinin çekimleri de bundan böyle Ordu Merkez’de devam edecek. Kar gerçekten çok güzel yağmış, işte dizi çekimlerindeki o anlar..

Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği yerlere kar yağdıKuzey Yıldızı dizisinin çekildiği yaylalara kar yağdı..

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. Fatih sahin dedi ki:

  Dun ordaydim samsundan gittim oraya yildizin evinegirdim resim cekindim muthis yer diyer evleri gezmekte istiyorum isaalah nasip olur cekim zamani orda olmak yildiz ve kuzeyle resim cekinmek isterim

 2. yagmur dedi ki:

  kuzeyin babasını evi karacaömer köyünde yıldızın ise taşbaşı kesimevi sokagında

 3. RIFATCAN Akyürek dedi ki:

  Selam ben yozgattan takip ediyorum dizideki oyuncularla görüşme yapabilirmiyiz 2021 kadar devam etcekmi dizi ziyarete gelmek istiyorum oyuncuları görmeye bilgi verirmisiniz teşekkürler dizi çok güzel umarım deneyecek devam eder severek izliyorum iyi yayınlar

  1. yagmur dedi ki:

   kuzeyin babasını evi karacaömer köyünde yıldız ise tasbaşı kesimevi sokagında cekiliyor

   1. ECRİN dedi ki:

    Kuzey Yıldızı İSTANBUL DA MI
    YADA. ORDU. DA. MI

 4. MEHMET GÜRCAN dedi ki:

  KIZIM ORDU ÜNİVERSİTESİNDE OKUDUĞU İÇİN VE DE ORDU YA ÜÇ AYDA İKİ KEZ GİTTİĞİM İÇİN KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİSİNİ KIZIM İÇİN SEYREDİYORUM KOMEDİSİ ÇOK GÜZEL DİZİ BEN MİNE DAYAK YEMEYİ SEVERİM MİNE İLE KIZIMIN HUYLARI TIPA TIP UYUYOR İYİ SEYİRLER ANKARA DAN ORDU YA SEVGİLER

 5. Çotanak dedi ki:

  Dizi Giresun da çekiliyor millete Ordu diye anlatıyorlar. Bu Giresun u niye çekemiyorlar acaba.

  1. İsimisiz dedi ki:

   Çotanak, burda bile ordu giresun çekişmesi yapıyorsunuz belliki ordu hazımsızlığnz var dizinin yüzde doksanı ordu da çekiliyor nasıl giresun bulancak diyorsunuz anlamyrm

  2. mavim dedi ki:

   Kardeşim sadece iki bölüm çektiler oda güzel mekan diye, geri kalan bölümleri orduda çekiyorlar burasının her köşesi güzel diye siz elinizdeki ile yetinin

 6. Mehmet Gürcan dedi ki:

  Bence Şule Yıldız dan güzel

 7. Mehmet Gürcan dedi ki:

  Mehmet Gürcan bence Şule Yıldız’dan güzel

 8. Mercan demirel dedi ki:

  Fatsada yapilacak çekimler için bildiri alma şansımız varmı Azda olsa o güzel insanları görmeyi onlarla ufacikta olsa bir hatıra fotoğrafı cektirme şansı rica ediyorum saygılar

 9. Nesrin gümüş dedi ki:

  Her gün çekim varmı acaba çekimleri izlemeye gelmek istiyorum

 10. Hakan dedi ki:

  Dizinin çekildiği kuşluhan köyü Giresunun Bulancak ilçesindedir dizide Giresundan ve Bulancaktan bahsedilmemesi kuşluhan köyünün Ordunun bir köyü olarak gösterilmesi hiç güzel bir davranış olmamış

  1. Oğuz dedi ki:

   Haklısın Hakan, ben içerik olarak yazdım ama dizide hep Ordu geçiyor, Giresun yada Bulancak hiç geçmiyor, bence sahnelerde yer verilmesi güzel olurdu..

 11. Semüre dedi ki:

  Kuzeyin babasının evi ve köyün kahfesi de kuşluğan köyünde

 12. Melisa güneş dedi ki:

  Bizde orduluyuz diziyi çok beğendik ailecek izliyoruz çatalpnarada gidin başarılar diliyorum tüm ekibe

 13. Verullah Özdemir dedi ki:

  Çok başarılı bir aile dizisi severek izliyoruz ve takipteyiz.. teşekkürler

 14. Davut güç dedi ki:

  Slm çok teşekkür ederiz oyuncu ekibine konuşma şiveleri aybastinin sivesidir Ordu Fatsa Ünye şiveleri degişikdir

  1. Emirhan kilic dedi ki:

   Danimarkadan izliyorum cok harika yaylada kar var simdi. Bu dizi cok tutar karadenizllier daha cok bakar selam olsun ekibinize saglik selamet icinde guzel filim olur tebrik ederim Emirhan saygilarimla

  2. mavim dedi ki:

   Beliki aybartılısın, sende nerden biliyon ordu şivelerini ben orduluyum ilk bölümde tam ordulu dedım