Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe? Seti Nerede Nasıl Gidilir?

Yorum Yap 158 kez izlendi

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe? Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor hangi ilimize kurulacak tüm bilgilerini bu konumuzu sizlerle paylaşacağız. Kuzey Yıldızı dizisi adından da anlaşılacağı gibi ülkemizin kuzeyinde çekilecek. Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizde çekilecek. Yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı dizisi set mekanı resimleri tüm bilgilerini sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Yıldızı dizisinin çekimleri 28 Temmuz itibariyle Ordu ilimizde başladı. Ordu halkının ve yakınlarında yaşayanların dikkatle takip ettiği dizi çekimleri çok fazla hayranı da ağırlıyor. Çekimleri takip etmek Ordu halkı oyunculara da oldukça ilgi gösteriyor. Kuzey Yıldızı dizisi çekimleri Ordu’nun hangi ilçesinde hangi köyünde yapılıyor? Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe?

Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizin merkezinde ve Ünye ilçesi ile bazı yaylalarda çekimlerine devam ediyor. Kuzey Yıldızı dizisi Süreç Film imzası taşırken yönetmen koltuğunda Ersoy Güler oturuyor. Başrollerinde İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in yer aldığı dizide bir çok genç ve tecrübeli oyuncular birarada çalışacaklar. Kuzey Yıldızı dizisinde rol alan bazı oyuncularımızda Toygan Avanoğlu Zeynep Kankonde Uğur Demirpehlivan Aslıhan Kapanşahin Özgün Karaman ve Gizem Güneş.

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kuzey Yıldızı dizisi seti Ordu’ya kuruldu. Dizinin konusu da Karadeniz’in eşsiz doğasıyla birebir uyuşuyor. Çekimler Ordu ilimizin merkezi ile Ünye ilçesinde devam ediyor. Zaman zaman yaylaların da kullanılacağı ve müthiş manzaralı deniz ve orman temasının bolca kullanılacağı çekimler izleyenleri kendisine hayran bırakacak. Karadenizli insanların kişiliğinin de dizide yansıtılacağı Kuzey Yıldızı dizisinde inatçılık baş insan özelliği olacak. Kuzey ve Yıldız’ın aileleri yıllarca birbirine küs kalır ve Yıldız’ın aşkı öfkeye döndüğü için de Kuzey’i ve çocuklarını kesinlikle köyde istemez. İki tarafta inat eder ve en çok inatçı olan dizi de galip gelen ve istediğini yaptıran taraf olacaktır.

Kuzey Yıldızı seti sadece Ordu ili değil, çevre ilçeler zaman zaman da İstanbul olacak. Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncuların çoğu İstanbul’da yaşıyor. Bu yüzden de oyuncuların çekimler esnasında kalacağı otel ayarlandı. Kuzey Yıldızı dizinin ekibi hangi otelde kalıyor? Henüz otelin adı bilgisi yer almasa da yakında bu bilgiyi de sizlerle paylaşacağız.

Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizin hangi köyünde çekilecek? Bununla ilgili net bilgi paylaşılmıyor. Kuzey Yıldızı dizisi çekimleri sadece Ordu’da gerçekleşmeyecek. Hikaye gereği Kuzey İstanbul’a üniversite okumaya gitmiş ve burada bir kızı sevip onunla evlenip 3 kız çocuğu sahibi olmuştu. Bu yüzden çekimlerin bir kısmı da İstanbul’da geçecek. Kuzey Yıldızı dizisi çekimleri İstanbul Ordu’da geçecek ancak mekanlar hakkında net bilgiler yer almıyor.

Muhtemelen hayranların çok fazla akın etmemesi için gizli tutuluyordu. Ancak Kuzey Yıldızı dizisi ülkemizin turizmine katkı sağlayacaktır muhakkak. Kuzey Yıldızı dizisinin Ordu’da geçecek sahnelerinde Ordu’nun en güzel mekanları kullanılacaktır.

Ordu’nun güzel mekanları doğal güzellikleri nereler; Ordu’nun dereleri, Yaylaları ve en başta Perşembe Yaylası, Yasonburnu Yarımadası, Boztepe, Bolaman Kalesi, Taşbaşı Kilisesi, Hoynat Adası, Ulugöl, Asarkaya Kent Ormanı… Ordu’nun en güzel yerlerini televizyonda izleme imkanı sunan Kuzey Yıldızı dizisinin set mekanlarının resimlerini de sizlerle paylaşma devam edeceğiz.

Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği mekanlarKuzey Yıldızı Dizisi Çekim Yerleri Neresi Nasıl Gidilir?

Show tv de ekrana gelecek olan Kuzey Yıldızı Dizisinin çekimleri Ordu ilimizde başladı. Ancak Ordunun neresi, Kuzey Yıldızı Nerede Çekiliyor tam olarak Hangi İl ve İlçede hatta köyde diye bir çok soru geliyor. Kuzey Yıldızı dizisinin Seti Nerede Nasıl Gidilir diye merak edenlere yapımcıdan izin alınarak haftanın belli günlerinde oyuncular ile görüşmeye gidebilirsiniz ve resim çektirebilirsiniz. Kuzey Yıldızı Ordu ilimizde ve Ünye ilçesi ile bazı yaylalarda çekimlerine devam ediyor.

Kuzey Yıldızı Dizisinin çekildiği mekanlar yerler:

Kuzey Yıldızı çekim yerleri nereler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Dizi Yazar