Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe? Seti Nerede Nasıl Gidilir?

6 Yorum 962 kez izlendi

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe? Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor hangi ilimize kurulacak tüm bilgilerini bu konumuzu sizlerle paylaşacağız. Kuzey Yıldızı dizisi adından da anlaşılacağı gibi ülkemizin kuzeyinde çekilecek. Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizde çekilecek. Yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Kuzey Yıldızı dizisi set mekanı resimleri tüm bilgilerini sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz. Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizde ve yaylalarında çekiliyor:

Kuzey Yıldızı dizisi 7. Bölüm 26 ekim nerede çekiliyor hangi mekanlar neresi?

Kuzey Yıldızı 6. Bölüm 19 ekim çekim yerleri neresiKuzey Yıldızı 6. Bölüm 19 ekim çekim yerleri neresi hangi yaylada çekim yapılıyor nasıl gidilir? Yayla: Çambaşı yaylası

12 Ekim Kuzey Yıldızı İlk Aşk 5. Bölüm nerede çekiliyor12 Ekim Kuzey Yıldızı İlk Aşk 5. Bölüm nerede çekiliyor:

Sevilen dizi Kuzey Yıldızı her bölümüyle yeni yerleri diziye taşımaya devam ediyor. 12 Ekim günü yayınlanan 5. bölümde Kuzey ve Yıldızın tekneyle açıldıkları deniz sahili neresi, Çetin Kuzeyden intikam almak için geldiği yayla nerede gibi merak edilecek alanlar var. 12 Ekim Kuzey Yıldızı İlk Aşk 5. Bölüm nerede çekiliyor işte sahil Ordu sahili, Yayla ise Çambaşı yaylasıdır. Kuşluhan köyünün olduğu yer..

Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizde Çambaşı Yaylası Taşbaşı Obası Altınordu Boztepe mekanlarında çekilecek
Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizde Çambaşı Yaylası Taşbaşı Obası Altınordu Boztepe mekanlarında çekilecek

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Nerede çekim yapıyor? Ordu ilimizde Çambaşı Yaylası, Taşbaşı Obası , Altınordu Boztepe, Teleferik, Perşembe, Gölköy Ulugöl gibi mekanlarda Kuzey Yıldızı İlk aşk dizi çekimleri devam ederken kısa süreli de olsa dizinin bazı bölümleri İstanbul’da da çekilecek. Ancak asıl mekanlar Ordu ilimizde Çambaşı Yaylası, Taşbaşı Obası, Altınordu Boztepe, Teleferik, Perşembe, Gölköy Ulugöl gibi yerlerde dizi seti kurulacak ve çekimler yapılacak. İşte Kuzey’in sahil kıyısındaki sahnesinin çekildiği alanlar:

Kuzey Yıldızı dizisi Kuzeyin sahil kıyısındaki sahnesi nerede çekildiKuzey Yıldızı Kuşluhan Köyü Nerede?

Kuzey Yıldızı dizisinde ilk çekim yerleri Giresun ilimizin Bulancak ilçesindeki Kuşluhan köyü olacak. Kuşluhan köyü çekimlerinden sonra Ordu’da bir çok farklı mekanlarda çekimler yapılacak. Kuşluhan köyü ile başlayan Kuzey Yıldızı daha sonra Ordu ilimizde Çambaşı Yaylası, Taşbaşı Obası, Altınordu Boztepe, Teleferik, Perşembe, Gölköy Ulugöl gibi yayla ve mesire yerlerinde devam edecek çekimlere.

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçeKuzey Yıldızı ilk aşk olarak duyurulan dizinin ilk bölümü 14 Eylül 2019 cumartesi günü Show tv de ekrana gelecek. İlk bölümü beğenilecek mi izleyici toplayacak mı bizde merak ediyoruz ama dizinin çekildiği mekanlar çok merak edilecek. Çünkü Karadeniz’in eşsiz güzellikleri ekrana gelecek Kuzey Yıldızında. Kuzey Yıldızı dizisi nerede çekiliyor sorusuna verilecek ilk ve kesin cevap Ordu ilimiz olacak. Sadece Ordu merkezde değil bir çok yaylada da Kuzey Yıldızı dizisinin çekimler devam ediyor.

Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizde yaylalarda çekiliyorKuzey Yıldızı çekim yeri set nerede kuruldu nasıl gidilir?

Yıldızı dizisinin çekimleri 28 Temmuz itibariyle Ordu ilimizde başladı. Ordu halkının ve yakınlarında yaşayanların dikkatle takip ettiği dizi çekimleri çok fazla hayranı da ağırlıyor. Çekimleri takip etmek Ordu halkı oyunculara da oldukça ilgi gösteriyor. Kuzey Yıldızı dizisi çekimleri Ordu’nun hangi ilçesinde hangi köyünde yapılıyor? Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe?

Kuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizin merkezinde ve Ünye ilçesi ile bazı yaylalarda çekimlerine devam ediyor. Kuzey Yıldızı dizisi Süreç Film imzası taşırken yönetmen koltuğunda Ersoy Güler oturuyor. Başrollerinde İsmail Demirci ve Aslıhan Güner’in yer aldığı dizide bir çok genç ve tecrübeli oyuncular birarada çalışacaklar. Kuzey Yıldızı dizisinde rol alan bazı oyuncularımızda Toygan Avanoğlu Zeynep Kankonde Uğur Demirpehlivan Aslıhan Kapanşahin Özgün Karaman ve Gizem Güneş.

Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği orman yayla neredeKuzey Yıldızı dizisinin çekildiği orman yayla nerede?

Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği orman ve yayla nerede diye merak edenlere hemen Ordu ilimizi ve güzel yaylalarını söylemek isteriz. Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği mekanların yaylaların başında Aybastı yaylası geliyor. Ordu ilimizin Fatsa ilçesine yakın yerde bulunan Aybastı yaylası dizinin en çok çekildiği mekanların başında yer alıyor. Kuzey Yıldızındaki orman yayla nerede sorusuna da Aybastı yaylası cevabını veriyoruz.

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Kuzey Yıldızı dizisi seti Ordu’ya kuruldu. Dizinin konusu da Karadeniz’in eşsiz doğasıyla birebir uyuşuyor. Çekimler Ordu ilimizin merkezi ile Ünye ilçesinde devam ediyor. Zaman zaman yaylaların da kullanılacağı ve müthiş manzaralı deniz ve orman temasının bolca kullanılacağı çekimler izleyenleri kendisine hayran bırakacak. Kuzey Yıldızı çekim yeri set nerede kuruldu nasıl gidilir sorusuna öncelikle Ordu ilimizde ve Fatsa ilçelerinde setin kurulduğunu belirtelim. İşte dizideki o güzel yayla görünümlerinden birisi:

Kuzey Yıldızı çekim yeri set nerede kuruldu nasıl gidilirKaradenizli insanların kişiliğinin de dizide yansıtılacağı Kuzey Yıldızı dizisinde inatçılık baş insan özelliği olacak. Kuzey ve Yıldız’ın aileleri yıllarca birbirine küs kalır ve Yıldız’ın aşkı öfkeye döndüğü için de Kuzey’i ve çocuklarını kesinlikle köyde istemez. İki tarafta inat eder ve en çok inatçı olan dizi de galip gelen ve istediğini yaptıran taraf olacaktır.

Kuzey Yıldızı seti sadece Ordu ili değil, çevre ilçeler zaman zaman da İstanbul olacak. Kuzey Yıldızı dizisinin oyuncuların çoğu İstanbul’da yaşıyor. Bu yüzden de oyuncuların çekimler esnasında kalacağı otel ayarlandı. Kuzey Yıldızı dizinin ekibi hangi otelde kalıyor? Henüz otelin adı bilgisi yer almasa da yakında bu bilgiyi de sizlerle paylaşacağız. Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği yerler mekanlardan birisi:

Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği yerler mekanlarKuzey Yıldızı dizisi Ordu ilimizin hangi köyünde çekilecek? Bununla ilgili net bilgi paylaşılmıyor. Kuzey Yıldızı dizisi çekimleri sadece Ordu’da gerçekleşmeyecek. Hikaye gereği Kuzey İstanbul’a üniversite okumaya gitmiş ve burada bir kızı sevip onunla evlenip 3 kız çocuğu sahibi olmuştu. Bu yüzden çekimlerin bir kısmı da İstanbul’da geçecek. Kuzey Yıldızı dizisi çekimleri İstanbul ve Ordu’da geçecek ancak mekanlar hakkında net bilgiler yer almıyor. Ancak Ordu ilimizde hem deniz manzaralı yerler hem de orman manzaralı yaylalar dizinin ana çekim yerlerinin başında yer alıyor:

Muhtemelen hayranların çok fazla akın etmemesi için gizli tutuluyordu. Ancak Kuzey Yıldızı dizisi ülkemizin turizmine katkı sağlayacaktır muhakkak. Kuzey Yıldızı dizisinin Ordu’da geçecek sahnelerinde Ordu’nun en güzel mekanları kullanılacaktır. Kuzey Yıldızı dizisi hangi il ilçe köyde çekiliyor sorularının aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi Fatsa yakınlarındaki Aybastı yaylasına hazırlanan özel bir sette devam ettiğini görüyoruz:Kuzey Yıldızı dizisi hangi il ilçe köyde çekiliyor

Ordu’nun güzel mekanları doğal güzellikleri nereler; Ordu’nun dereleri, Yaylaları ve en başta Perşembe Yaylası, Yasonburnu Yarımadası, Boztepe, Bolaman Kalesi, Taşbaşı Kilisesi, Hoynat Adası, Ulugöl, Asarkaya Kent Ormanı… Ordu’nun en güzel yerlerini televizyonda izleme imkanı sunan Kuzey Yıldızı dizisinin set mekanlarının resimlerini de sizlerle paylaşma devam edeceğiz.

Kuzey Yıldızı Feride Kimdir? TIKLAYIN

Kuzey Yıldızı dizisinin çekildiği mekanlarKuzey Yıldızı Dizisi Çekim Yerleri Neresi Nasıl Gidilir?

Show tv de ekrana gelecek olan Kuzey Yıldızı Dizisinin çekimleri Ordu ilimizde başladı. Ancak Ordunun neresi, Kuzey Yıldızı Nerede Çekiliyor tam olarak Hangi İl ve İlçede hatta köyde diye bir çok soru geliyor. Kuzey Yıldızı dizisinin Seti Nerede Nasıl Gidilir diye merak edenlere yapımcıdan izin alınarak haftanın belli günlerinde oyuncular ile görüşmeye gidebilirsiniz ve resim çektirebilirsiniz. Kuzey Yıldızı Ordu ilimizde ve Ünye ilçesi ile bazı yaylalarda çekimlerine devam ediyor.Kuzey Yıldızı nerede çekiliyor il ilçe kasaba köy neresi

Kuzey Yıldızı Dizisinin çekildiği mekanlar yerler: Kuzey Yıldızı nerede çekiliyor il ilçe kasaba köy neresi: Ordu İlimizin Fatsa ilçesi ve Aybastı yaylasında çekimler devam ediyor. Oyuncularımız Ordu iline çok alıştı. Merak edenler için işte dizimizin oyuncuları Tıklayın >>Kuzey Yıldızı dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

Kuzey Yıldızı çekim yerleri nereler

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi İl İlçe Kasaba Yayla mahalle:

Oedu ilimizde çekimleri devam eden Kuzey Yıldızı dizisinin Aybastı yaylasındaki harika görünümleri ve manzaraları izleyenleri adeta gözlerini kamaştırdı. Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor Hangi diye merak edenlere Ordu ilimiz diyoruz. Ordu da bir çok mekanda çekimler yapıldı. Lütfen sizde bildiklerinizi aşağı yazın.. İşte o mekanlardan bazıları:

Kuzey Yıldızı Dizisi Ordu Ünye Sahil çekimleri Kuzey Yıldızı Dizisi deniz Sahili neresi

Kuzey Yıldızı Dizisinin Ordu Yayla Çekimleri – Aybastı yaylası:Kuzey Yıldızı Ordu ilimizde ve yaylalarında çekiliyor

Kuzey Yıldızı Dizisi çekimleri tarihi yayla evleri nerede?Kuzey Yıldızı Dizisi Karadenizin neresinde çekiliyor

Sizlerde Kuzey Yıldızı Dizisinin çekildiği yerler hakkında bilgilerinizi veya dizide gördüğünüz yerleri aşağı yorum kısmına yazabilirsiniz. Teşekkürler..

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Nerede çekimleri Ordu ilimizde Çambaşı Yaylası, Taşbaşı Obası , Altınordu Boztepe, Teleferik, Perşembe, Gölköy Ulugöl gibi mekanlarda çekilmeye devam ediyor.

Kuzey Yıldızı Dizisi 2. 3. Bölüm Çekim yerleri 21-28 Eylül BölümleriKuzey Yıldızı Dizisi 2. Bölüm arabayla kaçırılma sahnesi nerede çekildi

Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Bölüm arabayla kaçırılma sahnesi nerede çekildi, yada Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Bölüm arabayla kaçırılma sahnesi nerede çekildi, Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Bölüm Yıldızın sahildeki çekimleri neresi nerede yapıldı yada Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Bölümde kızların gittiği okul neresi, Kuzey Yıldızı 2. Bölümde Kuzeyin düştüğü dere köprü nerede gibi merak edilen soruların resimlerini buraya ekliyoruz sizlerde bildiğiniz yerleri yazın lütfen.

Kuzey Yıldızı 2. Bölümde Kuzeyin düştüğü dere köprü nerede:Kuzey Yıldızı 2. Bölümde Kuzeyin düştüğü dere köprü nerede

Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Bölüm Yıldızın sahildeki çekimleri neresi:Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Bölüm Yıldızın sahildeki çekimleri neresi

Kuzey Yıldızı Dizisi 2. Bölümde kızların gittiği okul neresi nerede:21 Eylül Kuzey Yıldızı 2. Bölümde kızların gittiği okul neresi nerede

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor:  Kuzey Yıldızı dizisi Yıldızı gittiği deniz feneri sahil nerede sorusuna Ordu Merkezdeki sahil cevabını verebiliriz.Kuzey Yıldızı dizisi Yıldızı gittiği deniz feneri sahil nerede
Kuzey Yıldızı dizisi sahil neresi: Ordu merkezdeki sahil:Kuzey Yıldızı dizisi sahil neresi

Kuzey Yıldızı 4. bölüm çekim yerleri neresiKuzey Yıldızı 4. bölüm çekim yerleri neresi

Yorum yaz

6 Yorum

  1. Dizinin çekildiği kuşluhan köyü Giresunun Bulancak ilçesindedir dizide Giresundan ve Bulancaktan bahsedilmemesi kuşluhan köyünün Ordunun bir köyü olarak gösterilmesi hiç güzel bir davranış olmamış

    • Haklısın Hakan, ben içerik olarak yazdım ama dizide hep Ordu geçiyor, Giresun yada Bulancak hiç geçmiyor, bence sahnelerde yer verilmesi güzel olurdu..

  2. Avatar Melisa güneş

    Bizde orduluyuz diziyi çok beğendik ailecek izliyoruz çatalpnarada gidin başarılar diliyorum tüm ekibe

  3. Avatar Verullah Özdemir

    Çok başarılı bir aile dizisi severek izliyoruz ve takipteyiz.. teşekkürler

  4. Slm çok teşekkür ederiz oyuncu ekibine konuşma şiveleri aybastinin sivesidir Ordu Fatsa Ünye şiveleri degişikdir