Arka Sokaklar Ebru Kimdir, Amacı Ne? (Asena Tuğal)

30.03.2024
219

Arka Sokaklar Ebru kimdir? Yakından tanıtacağız ve amacını sizlerle paylaşacağız. D Media imzalı Arka Sokaklar dizisinin başrolünü Zafer Ergin, Özgür Ozan, Özlem Çınar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu paylaşmaktadır. Çekimleri İstanbul’da devam eden Arka Sokaklar dizisi Ebru rolünü Asena Tuğal canlandıracaktır. Bizlerde Arka Sokaklar Ebru rolünü, amacını ve Ebru rolünü canlandıran oyuncumuz Asena Tuğal’ı yakından tanıtacağız.

Arka Sokaklar Ebru Rolü Kimdir?

Asena Tugal Arka Sokaklar dizisinde EbruSenaristliğini Ozan Yurdakul, Ahmet Yurdakul, Sinan Yurdakul, Barkın Şenüren ve Metin Arslan’ın üstlendiği Arka Sokaklar dizisi Ebru rolü, kadroya yeni katılmıştır. Fakat Ebru rolünün amacı henüz bilinmemektedir. Bizler, Ebru karakteri hakkında detaylı bilgilere ulaşınca ve amacını öğrenince sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar Ebru Kimdir?

Kadroya yeni dahil olan Ebru rolünü oyuncumuz Asena Tuğal canlandıracaktır. Bizlerde 18 yıldır kesintisiz olarak yayınlanan Arka Sokaklar’ın kadrosuna yeni katılan oyuncumuz Asena Tuğal’ı yakından tanıtacağız. Daha önce hangi dizi ve filmlerde yer almıştır? Kamera karşısında en son ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Evli mi, kiminle sevgili? Sizlerle paylaşacağız.Arka Sokaklar Ebru Kimdir, Amacı Nedir

Asena Tuğal

28 Ağustos 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Asena Tuğal, 2006 Miss Turkey’de 4. Olmuştur. Daha önce Miss International yarışmasında “Miss Smile” ödülünü kazanan Asena Tuğal, 2008’de Akasya Durağı dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Boğaziçi Üniversitesi’nde‘double major’ olarak eğitim alan oyuncumuz aynı zamanda muhabirlik yapmıştır. Özellikle Kertenkele dizisiyle tanınan oyuncumuz en son Dünya Malı-1 sinema filminde rol almıştır.

Asena Tuğal Dizileri ve Sinema Filmleri

2024 Arka Sokaklar – Ebru TV dizisi
2023 Dünya Malı -1 – Sinema filmi
2022 Erkek Severse – Işıl İnternet dizisi
2021 Masumiyet – Banu Kaya TV dizisi
2019-2020 Afili Aşk – Hülya Yiğiter TV dizisi
2017 Ein Fisch Namens Liebe – Sinema filmi
2017 Lise Devriyesi – Seda Sancak TV dizisi
2016 Kertenkele: Yeniden Doğuş – Zeynep Şanlı / Zehra Şanlı / Maskeli Kız TV dizisi
2015-2016 Filinta – Tabibe Leyla TV dizisi
2013 Mahmut ile Meryem – Sinema filmi
2013 Aldırma Gönül – Nefise TV dizisi
2010 Öğretmen Kemal – Nehir TV dizisi
2009 Ömre Bedel – Hande TV dizisi
2008 Akasya Durağı – Ezgi TV dizisi

Asena Tuğal İnstagram Kullanıcı Adı

Sosyal medyayı aktif kullanan Asena Tuğal, Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Dolayısıyla oyuncumuzun Instagram‘ı da merak edilmiştir. Instagram’da 898 gönderisi ve 239.000 takipçisi bulunan oyuncumuz Asena Tuğal’ın Instagram kullanıcı adı: @asenatugal’dır.

Asena Tuğal Evli Mi? Sevgilisi Kim, Ünlü Mü?

Arka Sokaklar dizisiyle anlaşma sağlayan Asena Tuğal’un özel yaşamı da merak konusudur. Başarılı oyuncumuz Asena Tuğal, 2018 yılında kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Şahin Irmak ile dünya evine girmiştir. Yani, Asena Tuğal’ın eşi de kendi gibi ünlü oyuncudur.

Asena Tuğal Kıyafetleri, Elbiseleri ve Takıları

Güzel oyuncumuz 2006 yılında katıldığı Miss Turkey’de iyi bir derece elde etmiştir. Güzelliğini herkese kanıtlayan oyuncumuz kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Daha önce Miss Smile ödülünü alan oyuncumuz tarzıyla beğeni toplamaktadır. Bizlerde bu sebeple Asena Tuğal’ın tüm kıyafetlerini, elbise ve takılarını sayfamızdan paylaşacağız.

Arka Sokaklar Ebru kimdir? Amacını ve Ebru rolünü canlandıran oyuncumuz Asena Tuğal’ı yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkında ki düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..