Çağla Boz Kimdir? Korkma Ben Yanındayım Gizem Rolü

30.03.2024
218

Çağla Boz kimdir? Korkma Ben Yanındayım dizisi Gizem rolünü yakından tanıtacağız. Başarılı oyuncumuz Çağla Boz Now’un sevilen dizisi Korkma Ben Yanınadayım’a dahil olmuştur. Senaryosunu Erkan Birgören‘in kaleme aldığı Korkma Ben Yanındayım dizisi Medyapım imzalıdır. Bizler bu içeriğimizde oyuncumuz Çağla Boz’u ve Korkma Ben Yanındayım’da ki rolü Gizem’i yakından tanıtacağız.

Korkma Ben Yanındayım Gizem Rolü Kimdir?

Korkma Ben Yanındayım Gizem kimdir Çağla BozBaşrolünde Şevket Çoruh, Berfin Nilsu Aktaş, Didem Balçın, Günay Karacaoğlu, Murat Aygen ve Eren Ören’in yer aldığı Korkma Ben Yanındayım dizisi Gizem rolü, kadroya yeni katılmıştır. Diziye renk verecek bir karakter olan Gizem, Durukan Çelikkaya’nın hayat verdiği Cihan rolünün sevgilisidir.

Korkma Ben Yanındayım Gizem Rolünü Kim Canlandırıyor?

Cihan’ın sevgilisi Gizem rolünü popüler oyuncumuz Çağla Boz canlandıracaktır. Bizlerde okuyucularımız için Korkma Ben Yanındayım dizisinin önemli rollerinden olan Gizem’e hayat veren güzel oyuncumuz Çağla Boz’u yakından tanıtacağız. Çağla Boz’un bütün bilgilerini sayfamıza ekleyeceğiz.Çağla Boz Korkma Ben Yanındayım dizisinde Gizem

Çağla Boz Kimdir?

1999 yılında dünyaya gelen Çağla Boz, 5 Eylül 2019 tarihinde New York Fashion Week’te defilede podyuma çıkmıştır. Bu şekilde dikkatleri toplayan Çağla Boz aynı zamanda da sosyal medya fenomenliği yapmaktadır. 2021 yılında Sınır dizisiyle oyunculuğa adım atmıştır. Profesyonel olarak modellik yapan oyuncumuz, Kendi Düşen Ağlamaz dizisi ndeki performansıyla yapımcıların dikkatini çekmiştir. Genç oyuncumuz en son Kurtuluş Lisesi filminde yer almıştır.

Çağla Boz’un Dizileri ve Sinema Filmleri

Korkma Ben Yanındayım (Gizem, TV Dizisi 2024)
Kurtuluş Lisesi (Melis, TV Dizisi 2024)
Kendi Düşen Ağlamaz (Tuğçe, TV Dizisi 2023-2024)
Limit (Nehir, TV Dizisi 2023)
Aynasız Haluk (Sinema Filmi 2022)
Sınır (TV Dizisi 2021)

Çağla Boz Instagram Kullanıcı Adı

Oyuncu kimliğinin yanınında sosyal medya fenomeni olarak da tanınan Çağla Boz, bu nedenle Instagram’da oldukça aktiftir. 81 gönderisi ve 280.000 takipçisi bulunan oyuncumuz Çağla Boz’un Instagram kullanıcı adı: @caglabozy

Çağla Boz Evli Mi? Kiminle Sevgili, Sevgilisi Ünlü Mü?

Son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden olan Çağla Boz hakkında en çok merak edilen konulardan biri de özel yaşamıdır. 25 yaşında ki oyuncumuz Çağla Boz evli değildir. Oyuncumuz özel yaşamanı gözlerden uzak yaşamaktadır. Dolayısıyla Çağla Boz’un bilinen sevgilisi yoktur.

Çağla Boz Kıyafetleri, Elbiseleri ve Kombin Markaları

Sektörde kısa sürede yükselen Çağla Boz, yukarıda da belirttiğimiz gibi mankenlik ve modellikte yapmaktadır. Güzelliğiyle de dikkatleri çeken oyuncumuz Çağla Boz’un tercih ettiği kıyafetler merak konusudur. Okuyucularımız için güzel oyuncumuz Çağla Boz’un kıyafetlerinin, elbiselerinin ve kombinlerinin markalarını sayfamızı ekleyeceğiz.

Çağla Boz kimdir? Korkma Ben Yanındayım dizisi Gizem rolünü yakından tanıttık. Sizlerde konumuz hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..