Elimi Bırakma Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri (Kanal7)

01.07.2021
1.073

İlerleyen haftalarda Kanal D’de yayın hayatına başlaması beklenen Elimi Bırakma dizisi oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çekmiştir. Güçlü konusu ve birbirinden başarılı isimler ile oldukça beğenilmesi beklenen Elimi Bırakma dizisinin oyuncu kadrosundan detaylı bir şekilde sizlere bahsedip, oyuncularımızı tanıtacağız. Cumartesi akşamları saat 21.30’da yayınlanacak olan Elimi Bırakma dizisinin oyuncu kadrosunun tamamı haberimizdedir.Elimi Bırakma Dizisi Oyuncu Kadrosu

Elimi Bırakma Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri

-Alina Boz
-Alp Navruz
-Seray Gözler
-Dolunay Soysert
-Cemre Gümeli
-Burak Tamdoğan
-Gökçe Yanardağ
-Ertuğrul Postoğlu
-Ebru Aykaç
-Batuhan Ekşi

Alina Boz (Azra Güneş Çelen)

Elimi Bırakma Alina BozElimi Bırakma dizisinin başrol kadın karakteri olan Alina Boz, 14 Haziran 1998 yılında Rusya’da dünyaya gelmiştir. 1,73 boyunda olan güzel oyuncumuz 2014 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenmektedir. Son birkaç yılın popüler kadın oyuncularından bir tanesi olan Alina Boz, daha önceleri Maraşlı, Aşk 101, Vatanım Sensin, Paramparça gibi dizilerde boy göstermiştir. Elimi bırakma dizisinde Azra Güneş Çelen karakterine hayat verecektir.

Alp Navruz (Cenk Çelen)

Elimi Bırakma Alp NavruzElimi Bırakma dizisinin erkek başrol karakteri olan Alp Navruz ise 15 Ocak 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi fen-edebiyat fakültesinde tamamlamıştır. 2016 yılından bu yana aktif olarak oyunculukla ilgilenen yakışıklı oyuncumuz Alp Navruz, daha önce pek çok dizi ve filmde boy göstererek izleyicilerin beğenisini toplamayı kazanmıştır. Elimi Bırakma dizisinde Cenk Çelen karakterine hayat verecektir.

Seray Gözler

Elimi Bırakma Seray Gözler27 Eylül 1961 Adana doğumlu olan Seray Gözler‘de Elimi Bırakma dizisini de boy gösterecek olan oyuncularımızdan bir diğeridir. 1984 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk ile ilgilenen Seray Gözler, pek çok tiyatro oyunu dizi ve filmde boy göstererek oyunculuğu ile beğeni toplamıştır. Ülkemizde oyunculukla ilgilenen usta kadın oyuncularımızdan bir tanesidir.

Dolunay Soysert

Elimi Bırakma Dolunay SoysertDolunay Soysert, 25 mart 1973 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. 1988 yılından bu yana oyunculukla ilgilenmekte dizi, film ve tiyatro oyunlarında yer almaya devam etmektedir. Daha önceleri Bücür, Muhteşem Yüzyıl, Urfalıyam Ezelden, Kayıp, Adanalı, Veda, Kaygısızlar, Zor adam, Bir İstanbul Masalı gibi yapımlarda boy göstermiştir.

Cemre Gümeli

Elimi Bırakma Cemre GümeliElimi Bırakma dizisinde yer alacak olan güzel kadın oyuncularımızdan bir diğeri olan Cemre Gümeli ise 24 Eylül 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür yönetimi bölümünde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında yer almış olduğu Tatlı İntikam dizisi ile yaşamış ardından da farklı projelerde yer almaya devam etmiştir.

Burak Tamdoğan

Elimi Bırakma Burak TamdoğanBurak Tamdoğan, 3 Mart 1971 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini ilk olarak ODTÜ Psikoloji bölümünde tamamlamış, ardından da Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümünü bitirmiştir. Oyunculuğun yanı sıra bir dönem yönetmen olarak da pek çok projede yer almıştır. Hercai Çatı Katı Aşk,  Kara Para Aşk, Göç Zamanı, Kaçın Kurası gibi dizilerde boy göstermiş en son ise karşımıza Kazara Aşk dizisindeki Dursun karakteri ile çıkmıştır.

Gökçe Yanardağ

Elimi Bırakma Gökçe YanardağGökçe Yanardağ, 18 Eylül 1975 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1991 yılında mankenlik yapmaya başlayan Gökçe Yanardağ, 1996 yılında da güzellik yarışmasına katılmış ve 4. olmuştur. Mankenliğin ardından oyunculuk yapmak isteyen Gökçe Yanardağ, 1993 yılında ise oyunculuğa adım atmıştır. Pek çok sinema ve dizide yer almasının yanı sıra sunuculuk ile de yakından ilgilenmektedir. Daha önce Kırgın Çiçekler, Tatlı Küçük Yalancılar, Güneşi Beklerken ve Kurtlar Vadisi gibi dizilerde boy göstermiştir.

Ertuğrul Postoğlu

Elimi Bırakma Ertuğrul PostoğluErtuğrul Postoğlu, 1 Ocak 1967 yılında Malatya’da doğmuştur. 21 yıla yakın Kanal D’nin reklamlarında kurumsal ses olarak görev yapmıştır. Aktif olarak oyunculuk ile de ilgilenen Ertuğrul Postoğlu en son karşımıza Masumiyet dizisindeki İsmail karakteri ile çıkmıştır. Uzun yıllar seslendirme sanatçılığı yapmış, 2014 yılında da ilk kez dizilerde yer almaya başlamıştır. Pek çok tiyatro oyunu ve dizide boy göstermiştir.

Ebru Aykaç

Elimi Bırakma Ebru AykaçEbru Aykaç ise 7 Şubat 1975 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. Üniversite eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda tamamlamıştır. Üniversite eğitimini tamamlamasının ardından oyuncu olmak istediği için çeşitli yerlerde oyunculuk eğitimi almıştır. Pek çok sinema filmi ve dizide boy gösteren Ebru Aykaç; Nefes, Beyaz Yalan, Rüzgarın Kalbi, Çatı Katı Aşk, Hayatımın Rolü, Binbir Gece gibi yapımlarda boy göstermiştir.

Batuhan Ekşi

Elimi Bırakma Batuhan EkşiBatuhan Ekşi’de elimi bırakma dizisinde boy gösterecek olan isimlerden bir diğeridir. 13 Ekim 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş olan Batuhan Ekşi, ilk oyunculuk deneyimini 2013 yılında yer almış olduğu Medcezir dizisi ile yaşamış, ardından da Kalbimdeki Deniz ve Kardeş Çocukları gibi dizilerde boy göstermiştir.

Bu konumuzda da sizlere Elimi Bırakma dizisinde yer alan oyuncularımızdan bahsetmek istedik. Sizlerin de dizi ve dizide yer alacak oyuncular hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Şimdiden dizi severlere iyi seyirler dileriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.