Ben Ölmeden Önce Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu

09.05.2022
48

TRT’nin Netflix’e rakip olarak hazırladığı yeni uluslararası dijital platformun  ilk dizisi belli oldu. Ben Ölmeden Önce dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Ben Ölmeden Önce Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu kanalı başlama tarihi nerede çekiliyor gibi merak edilen soruları da bu sayfada yanıtlayacağız. Not: 2023-2024 Yeni dizileri burada.

Ben Ölmeden Önce Dizisi Oyuncuları Kadrosu

2022 yılında başlayacak olan TRT digital için projeler hazırlanmaya başladı. İlk proje de bir dizi oldu. Ben Ölmeden Önce Dizisi bu amaçla hazırlanan ilk dizi olacak. 1 Ekim’de açılması planlanan platformdaki dizilerden ilki olan Ben Ölmeden Önce Dizisi Gold Film’in (Faruk Turgut) imzasını taşıyacak. Ben Ölmeden Önce Dizisinin oyuncu kadrosu henüz kesinleşmedi. Ancak diziyle ilgili hazırlık süreci devam ediyor. Ben Ölmeden Önce Dizisi oyuncuları belli oldukça sizlerle paylaşacağız.Ben Ölmeden Önce Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Ben Ölmeden Önce Dizisi Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Dizinin yapımcısı Gold film oldu. Ahmet Sönmez’in yazıp yöneteceği Ben Ölmeden Önce adlı dizinin konusu da oldukça farklı. Ben Ölmeden Önce Dizisi konusu: Öleceğini önceden bilen 8 farklı karakterin etkileyici öykülerini konu alıyor. 45’er dakikalık 8 bölümden oluşacak dizinin cast çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Ben Ölmeden Önce dizisi hem konusu hem de oyuncuları ile sıradışı bir proje olacak görünüyor. Sizler de Ben Ölmeden Önce Dizisi hakkında yorum görüş ve önerilerinizi aşağı yazabilirsiniz. Ben Ölmeden Önce Dizisinde oyuncu olmak isterseniz yapımcı ve yönetmen ile irtibata geçebilir, düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..