Zeytin Ağacı Dizisi Nerede Çekiliyor, Set Hangi Mahallede?

29.06.2022
511

Zeytin Ağacı dizisi nerede çekildiğini ve setin hangi mahalleye kurulduğunu sizlerle paylaşacağız. Dijital platform olan Netflix’te izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Zeytin Ağacı dizisinin yönetmen koltuğuna Burcu Alptekin oturmaktadır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Zeytin Ağacı dizisinin nerede çekildiği de merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Zeytin Ağacı dizisi nerede çekildiğini ve setin hangi mahalleye kurulduğunu sizlerle paylaşacağız.

Zeytin Ağacı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Zeytin Ağacı Dizisi Nerede ÇekiliyorBaşrollerini Tuba Büyüküstün, Boncuk Yılmaz, Seda Bakan, Fırat Tanış ve Murat Boz’un paylaştığı Zeytin Ağacı dizisinin çekimleri Balıkesir’in en batısında yer alan ve Türkiye’nin önemli turizm mekanlarından biri olan Ayvalık’ta başlamıştır. Dizinin çekimleri bir kısmının Ayvalık’ta geçecektir ancak çekimlerin nerde devam edeceği henüz belli değildir. Bizler Zeytin Ağacı dizisinin adından dolayı Ege bölgesinde çekileceğini tahmin ediyoruz.

Zeytin Ağacı Dizisi Hangi İl Ve İlçede Çekiliyor?

Yapımcılığını OGM Pictuıres’ın üstlendiği Zeytin Ağacı dizisi 28 Temmuz tarihinde Netflix’te yayınlanacaktır. Zeytin Ağacı dizisinin çekimleri Balıkesir ilimizde yer alan ve önemli turizim mekanlarından biri olan Ayvalık’ta başlamıştır. Ancak Zeytin Ağacı dizisinin çekimleri Ayvalık’ta tamamlanmayacaktır. Dizinin çekimlerinde bir yere bağlı kalınmayacaktır. Bizler, Zeytin Ağacı dizisinin çekimlerinin Ege Bölgesi’de devam edeceğini düşünüyoruz.Zeytin Ağacı Dizisi hangi il ilçe köy mahallede çekildi

Zeytin Ağacı Dizisi Set Hangi Mahallede?

Zeytin Ağacı dizisinin çekimleri Balıkesir’in 2017’den beri UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesi’nde yer alan Ayvalık ilçesinde başlamıştır. Ancak Zeytin Ağacı dizisinin çekimleri Ayvalık’ta tamamlanmayacaktır. Dizinin bir kısmı burda çekildikten sonra set Ege Bölgesi’ne kurulacaktır. Zeytin Ağacı dizisinin çekimlerinde bir yere bağlı kalınmayacak ve set Ege Bölgesi’nin farklı şehirlilerine kurulacaktır.

Zeytin Ağacı Dizisi Çekim Mekanları

Zeytin Ağacı Dizisi çekimleri Nerede yapılıyorYönetmen koltuğunda Burcu Alptekin’in oturduğu Zeytin Ağacı dizisi Netflix de izleyici karşısına çıkacaktır. Etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu sayesinde dikkatleri üzerine çeken Zeytin Ağacı dizisi Balıkesir’de çekilmeye başlamıştır. Daha önce birçok dizinin çekildiği Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde çekilmeye başlanan Zeytin Ağacı dizisinin çekimleri Ege Bölgemizde devam edecek ve tamamlanmayacaktır.

Zeytin Ağacı dizisi nerede çekildiğini ve setin hangi mahalleye kurulduğunu sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..