Kral Kaybederse Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu Kanalı

09.06.2021
19

Son dönemde çıkarmış olduğu kitapların diziye dönüşmesi ile oldukça ünlenen Gülseren Budayıcıoğlu’nun bir kitabı daha dizi oluyor. Kral kaybederse isimli kitabının OGM Pictures tarafından hazırlanacağı ve yeni sezonda ekranda dizi olarak yayınlanacağı duyuruldu. Masumlar apartmanı, kırmızı oda ve camdaki kız gibi dizilere ilham kaynağı olan Gülseren Budayıcıoğlu şimdi de Kral Kaybederse isimli kitabıyla dizi dünyasındaki yerini alacak görünüyor. Bizde bu konumuzda Kral Kaybederse dizisinin oyuncu kadrosu bilgileri yapımcısı yönetmeni ve dizinin ne zaman hangi kanalda başlayacağı hakkında detaylı bilgileri sizlere sunacağız.

Kral kaybederse dizisi oyuncu kadrosu

Kral kaybederse dizisinin Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlanacağını öncelikle belirtelim. OGM Pictures tarafından hazırlanacak olan ve 2021-2022 yıllarında ekrana gelmesi beklenen kral kaybederse dizisinin oyuncu kadrosu hakkında şu anda kesinleşen bir isim bulunmuyor. Ancak yazarın kitapları oldukça yüksek reyting oranlarına ulaştığı ve oldukça ünlü isimlerin bu dizilerde yer aldığını düşünürsek kral kaybederse dizisinin oyuncu kadrosunda da oldukça önemli isimler yer alacak gibi görünüyor. Sosyal medyada Kenan İmirzalıoğlu ve Engin Akyürek gibi isimlerin adı Kral Kaybederse dizisi ile anılsa da şimdilik kesinleşmiş bir sözleşme bulunmuyor. Pınar Deniz‘in de kadın başrol olarak adı geçiyor.Kral Kaybederse Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Kral kaybederse dizisi ne zaman hangi kanalda

Kral kaybederse dizisinin hangi kanalda ve ne zaman başlayacağına dair bilgiler net olarak yer almasa da tahminimiz e göre OGM Pictures 2021 yaz ayları boyunca oyuncu kadrosunu belirleyeceği Kral Kaybederse dizisini Ağustos ayında çekmeye başlayacak. Eylül 2021 de yeni sezonla birlikte yayınlanması beklenen Kral Kaybederse dizisinin Show TV’de olacağına dair sosyal medyada bilgiler yer alsa da kesinleşmediği için net ifadeler kullanamıyoruz. Kral kaybederse dizisinin başrolünde Engin Akyürek mi yoksa Kenan İmirzalıoğlu mu yer alacak bu konu hakkında bilgi kesinleştiğinde kral kaybederse dizisinin kanal bilgileri netleşirse size bilgiler vereceğiz.

Kral kaybederse dizisinin konusu nedir?

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kral kaybederse isimli kitabından diziye uyarlanacak olan kral kaybederse dizisinin konusu şöyle; Kral Kaybederse Avına av olan bir avcı sloganıyla ön plana çıkacak olan hikayede Kenan Baran isimli genç, zengin ve kadın düşkünü bir erkeğin hikayesi anlatılıyor. Hikaye’nin gerçek kahramanının adı Kenan olduğu için Kenan İmirzalıoğlu’na çok yüksek bir teklif ile OGM Pictures in cazip bir teklifte bulunduğu ve büyük ihtimalle kral kaybederse dizisinin başrolünde Kenan İmirzalıoğlu’nun yer alacağı bilgisi geliyor. Ancak son dönemde oldukça iyi bir çıkış yapan Engin Akyürek de sefirin kızı dizisinden sonra herhangi bir dizi ile anlaşma yapmadığı için onun da adı sıkça yazılıp çiziliyor. Kral Kaybederse dizisi neyi anlatıyor? Doruklardan aşağı inmeyeceğini sanan bir avcının avına av olup yuvarlanışını, kendini sevilmeyeceğine inandırmış mutsuz bir kadının da trajik hayatı içinde avken nasıl avcı olduğunu anlatıyor.

Kral kaybederse isimle dizinin oyuncu kadrosu ve diziye ait net bilgiler geldikçe sizlere yazmaya devam edeceğiz. Sizler de Kral Kaybederse dizisinin oyuncuları kanalı ve konusu hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir beklentilerinizi ve hangi oyuncunun başrolü olmasını istediğinizi yorum kısmına belirtebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Bence Kenan imirzalıoğlu bence Show tv de yayınlansın

 2. Kral ozi dedi ki:

  Ozan dolunay afra saraçoglu çetin tekindör bariş falay nazan kesal

 3. Anonim dedi ki:

  saçmalamayin ozan dolunay dan başkasi olamaz hem cool hem yeşil gözlü

 4. Yeliz gültekin dedi ki:

  Kesinlikle burak özçivit olmalı ama yeşil lens takmalı kenan bey yeşil gözlü ve esmer

 5. Duygu dedi ki:

  Kesinlikle KIVANÇ TATLITUĞ

 6. Anonim dedi ki:

  Engin AKYUREK TABIKIDE