Zamanın Kapıları Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu

23.01.2024
272

Zamanın Kapıları dizisi bilgilerini paylaşmak üzere konumuzu açtık. Zamanın Kapıları Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu karakter bilgileri bu içerikte sizlerle paylaşılacak. Dizide yer alan oyuncu bilgileri, dizinin konusu tüm bilgileri bu konuda sizlerle olacaktır. Başrollerinde Esra Bilgiç ve Birkan Sokullu’nun oynayacağı açıklanan diziye Alper Saldıran, Elçin Zehra İrem ve Cem Bender de katıldı.

Zamanın Kapıları Dizisi Oyuncu Kadrosu

Medyapim imzalı olarak yayınlanacak dijital dizi projesi zamanın kapıları dizisi bir Roman uyarlaması olacaktır. Ayşe Övür’ün çok satan zamanın kapıları romanın dizi film olarak dijital platformda yayınlanacak. Zamanın Kapıları Dizisi Oyuncu kadrosu da kesinleşti.Zamanın Kapıları Dizisi Oyuncu Kadrosu

MedYapım beIN CONNECT’in dijital platformu Tod için hazırladığı Zamanin Kapıları dizisi başrol erkek ve kadin oyuncusu, diğer oyunlari için de arayış devam ediyor. Dizinin senaryosunu Büşra Cebe yazıyor. Zamanın Kapıları dizisi erkek başrol oyuncusu olarak Birkan Sokullu ile anlaşıldı. Kadın başrol ise Esra Bilgiç oldu.

Birkan Sokullu – Sinan

Birkan Sokullu Zamanın Kapıları Dizisi başrolünde1985 İstanbul doğumlu olan oyuncu Birkan Sokullu Zamanın Kapıları dizisinde Sinan rolünde olacaktır. Sinan gizemli bir kitap yazarı olmanin yani sira bir yazilim sektörünün ünlü isimlerindendir. Nevra ile tanisinda hayati değişecektir. Birkan Sokullu 1985 İstanbul doğumludur. Maltepe Üniversitesi Radyo Televizyon bölümünde eğitim almıştır. Küçük Kadınlar dizisi ile meşhur olmuştur.  Melekler Korusun, Küçük Sırlar, Kurt Seyir ve Şura, Hayat Şarkısı, Yüz Yüze. Masumlar Apartmanı, Yüzyıllık Mucize dizilerinde oynadı. Yaşamayanlar, Aşk Sanatı, Ottoman, Kronoloji internet sizi filmlerinde oynadı.

Esra Bilgiç

Alper Saldıran

Elçin Zehra İrem

Cem Bender

Zamanın Kapıları Dizisi Konusu

Başarılı yazar Ayşe Övür’ün Zamanın Kapıları: İstanbul’un Öteki Yüzü adlı eserinden uyarlanan dizinin kitap özelinde faydalanarak konusunu paylaşalım.

Yazılım dünyasının ünlü ismi Sinan’ın ünlü bir politikacının kızı olan Nevra’yla tanışmasıyla değişen hikâyesi anlatılıyor. Sinan aynı zamanda gizemli bir kitabın yazarıdır.

Zamanın Kapıları dizisi konusu gereği Maslak’taki iş dünyasının merkezinden Yedikule ve yer altı efsanelerini bile konu alıyor.

Zamanın Kapıları dizisi oyuncu bilgileri ve konusunu sizlerle paylaştık. Dizi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..