Bandırma Füze Kulübü Film Oyuncuları Konusu Vizyon Tarihi

13.10.2021
9

Bandırma Füze Klübü filminin konusunu, vizyon tarihini, oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız. Dijital Sanatlar’ın patronu Mustafa Uslu’nun çekeceği Bandırma Füze Klübü filminin çekimleri önümüzde ki günlerde Mudanya’da başlayacaktır. Yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak’ın oturduğu Bandırma Füze Klübü filmi gerçek bir hayat hikayesini anlatacaktır. Büyük ilgi görmesi beklenilen Bandırma Füze Klübü filminin konusu, vizyon tarihini ve oyuncu kadrosunda yer alan isimlerde izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Bandırma Füze Klübü filminin konusunu, vizyon tarihini, oyuncu kadrosu ve karakterlerini yakından tanıtacağız.Bandırma Füze Kulübü Filmi Oyuncu kadrosu

Bandırma Füze Klübü Filmi Oyuncu Kadrosu Ve Karakterleri

Alina Boz (Leyla)
Deniz Can Aktaş (Umut)
Alican Yücesoy
Selin Öztürk
Aslı Bekiroğlu (Zehra)
Erkan Kolçak Köstendil (Çingen Necati)
Büşra Develi (Öğretmen Nurgül)
Bahtiyar Engin (Mahmut Hoca)
Altan Erkekli (Belediye Başkanı)
Görkem Sevindik (Kemal Hoca)
Gökhan Yıkılkan (Deli Yusuf)
Ahmet Saracoğlu
Altay Yıldız
Nizam NamidarBandırma Füze Kulübü Film Oyuncuları karakterleri

Alina Boz (Leyla)

Bandırma Füze Klübü filminin başrolünde yer alan oyuncumuz Alina Boz, 14 Haziran 1998 yılında Rusya’da dünyaya gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazanan Alina Boz kamera karışısına ilk defa 2013 yılında yayınlanan Cesur Hemşire dizisiyle geçmiştir. 2. dizisi olan Paramparça da başrol olarak yer alan oyuncumuz daha önce Vatanım Sensin, Elimi Bırakma, Sevdanın Bahçesi, Bölük, Kaçma Bilader, Maraşlı gibi başarılı projelerde yer almıştır ve Alina Boz kamera karşısına en son 2021 yılında Aşk 101 dizisiyle geçmiştir.Alina Boz Bandırma Füze Kulübü Filmi kadın başrolü

Deniz Can Aktaş (Umut)

Bandırma Füze Klübü filminin başrolünde yer alan Deniz Can Aktaş 28 Temmuz 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen Kastamonulu olan oyuncumuz Piri Reis Üniversitesi Gemi Makineleri ve İşletme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. 2015 yılında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisiyle oyunculuğa atım atan Deniz Can Aktaş, dizide hayat verdiği Seçkin karakteriyle büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde yer almıştır. Yakışıklı oyuncumuz Deniz Can Aktaş, kariyerindeki asıl çıkışı, kamera karşısına en son geçtiği Menajerimi Ara dizi sayesinde yakalamıştır.Deniz Can Aktaş Bandırma Füze Kulübü Filmi Oyuncu kadrosunda

Alican Yücesoy

22 Ekim 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Alican Yücesoy, Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümüne girmiştir ve okula girdiğinin ertesi günü yapılan bir seçmeye katılmasıyla Bakırköy Belediye Tiyatroları’nda çalışmaya başlamıştır. Kamera karşısına ilk defa 2003 yılında yayınlanan Pilli Bebek dizisiyle geçen oyuncumuz daha önce Adanalı, Eyvah Eyvah, Sende Gitme, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Suskunlar, Serçe Sarayı, Jet Sosyete, 9 Kere Leyla, Bir Başkadır, Hükümsüz gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Selin Öztürk

Bandırma Füze Klübü filminin oyuncu kadrosunda yer alan Selin Öztürk, 1990 yılında Izmir de dünyaya gelmiştir. 2007 yılında yayınlanan Kara Yılan dizisiyle oyunculuğa adım atan Selin Öztürk daha önce Bir Varmış Bir Yokmuş, Serçe Sarayı, Payitaht Abdülhamid, Azize gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısına en son 2020 yılında yayınlanan Çocukluk isimli dizide geçen oyuncumuz Selin Öztürk Bandırma Füze Klübü filminde Umut’un annesi olarak karşımıza çıkacaktır.

Aslı Bekiroğlu (Zehra)

16 Kasım 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aslı Bekiroğlu, bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Arp Bölümünde arp ve solfej eğitimi alan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2013 yılında yayınlanan Beni Böyle Sev dizisiyle geçmiştir. Daha önce Adı Mutluluk, İkimizin Yerine, Yol Arkadaşım, Jet Sosyete, Benim Tatlı Yalanım, Gülümse Yeter gibi başarılı projelerde yer alan oyuncumuz, kamera karşısına en son 2021 yılında yayınlanan Yetiş Zeynep dizisi ile geçmiştir.

Erkan Kolçak Köstendil (Çingen Necati)

16 Ocak 1983 yılında Bursa’da dünyaya gelen oyuncumuz bir dönem futbol oynadıktan sonra tiyatroya yönelmiştir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Erkan Kolçak Köstendil, kamera karşısına ilk defa 2002 yılında yayınlanan Yılan Hikayesi dizisiyle geçmiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı 2014- 2015 yılları arasında Karlos karakterine hayat verdiği Ulan İstanbul, dizisi sayesinde yakalayan oyuncumuz kamere karşısına en son 2021 yılında Çukur dizisiyle geçmiştir.

Büşra Develi (Öğretmen Nurgül)

25 Ağustos 1993 yılında Izmit’te dünyaya gelen oyuncumuz Büşra Develi, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde tiyatro eğitimi almıştır. Enbe Orkestrası & İlyas Yalçıntaş’ın İncir şarkısın klibine yer alarak sektöre adım atan Büşra Develi’nin profosyonel olarak yer aldığı ilk dizisi 2015 yılında yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisidir. Daha önce Tatlı İntikam, Ayla, Mehmet Bir Cihan Fatihi, Hadi Be Oğlum, Fi Gibi başarılı projelerde yer alan, Büşra Develi, kamera karşısına en son 2021 yılında Akıncı dizisiyle geçmiştir.

Bahtiyar Engin (Mahmut Hoca)

13 Ağustos 1965 yılında Ordu’da dünyaya gelen oyuncumuz Bahtiyar Engin, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Eğitim Fakültesinden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 1988 yılında yayınlanan Hanım isimli dizisiyle geçen Bahtiyar Engin aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. İstanbul Halk Tiyatrosu’nun kuruluş çalışmalarında bulunan oyuncumuz aynı zamanda seslendirme sanatçısıdır ve kamera karşısına en son 2021 yılında Menajerimi Ara dizisiyle geçmiştir.

Altan Erkekli (Belediye Başkanı)

18 Ocak 1955 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Altan Erkekli, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan oyuncumuz Altan Erkekli, kamera karşısına ilk defa 1982 yılında yayınlanan Dolap Beygiri isimli diziyle geçmiştir. 2007 yılından beri, Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde diksiyon, spikerlik ve sunuculuk, seslendirme ve oyunculuk eğitimleri veren Altan Erkekli, kamera karşısına en son 2021 yılında yayımlanan Baht Oyunu dizisiyle geçmiştir.

Görkem Sevindik (Kemal Hoca)

34 yaşındaki oyuncumuz, Görkem Sevindik, 17 Ekim 1986 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitim alan Görkem Sevindik, kamera karşısına ilk defa 2010 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle geçmiştir. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde 190 bölüm boyunca Pusat karakterine hayat veren Görkem Sevindik, kariyerindeki asıl çıkışı da bu dizi sayesinde yakalamıştır. Oyuncumuz daha önce Söz, Ramo, Mavera, Kırmızı Kamyon gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Gökhan Yıkılkan (Deli Yusuf)

11 Nisan 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelen Gökhan Yıkılkan, kamera karşısına ilk defa 2009 yılında vizyona giren Kanal-i Zasyon isimli sinema filmi ile geçmiştir. Daha önce Medya Kralı, Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi, Bir Başkadır, Otel Divane, 2 Yaka Bir İsmail, Oflu Hoca Trakya’da, Güvercin Hırsızları, Damat Koğuşu, Güvercin Uçuverdi gibibaşarılı projelerde de yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son Kırmızı Oda dizisiyle geçmiştir.

Ahmet Saracoğlu

24 Eylül 1975 yılında Ankara’da dünyaya gelen Ahmet Saracoğlu, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Bir dönem Sadri Alışık Kültür Merkezinde çalışmalar yapan Ahmet Saracoğlu, kamera karşısına ilk defa 1995 yılında yayınlanan Çiçek Taksi dizisiyle geçmiştir. İstanbul Kraliyet Tiyatrosu’nun kurucuları arasında yer alan oyuncumuz daha önce, Vatanım Sensin, Yaprak Dökümü, Hayat Öpücüğü, Benim Tatlı Yalanım, Galip Derviş, Avrupa Yakası, Hırsız Polis, Hayat Şarkısı gibi başarılı projelerde de yer almıştır.

Atay Yıldız

Bandırma Füze Klübü isimli sinema filminin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncumuz Atay Yıldız daha önce Kesişme- İyi Ki Varsın Eren filminde yer almıştır. Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla öne çıkan Atay Yıldız, Kesişme- İyi Ki Varsın Eren sinema filmi sayesinde oyunculuğa adım atmıştır. Sektörde yeni olduğu için hakkında fazla bir bilgi bulunmayan oyuncumuz Atay Yıldız önümüzde ki günlerde Bandırma Füze Klübü filmiyle izleyici karşısına çıkacaktır.

Nizam Namidar

Bandırma Füze Klübü filmiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Nizam Namidar, 11 Ağustos 1961 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Nizam Namidar, Berlin Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. Hem Almanya’da hem de Türkiye’de oyunculuk eğitimi alman Nizam Namidar, oyunculuğa 1987 yılında Fuge isimli kısa filmde yer alarak adım atmıştır. Daha önce, Jiyan, İsimsizler, 8. Gün, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi başarılı projelere yer alan oyuncumuz kamera karşısına en son 2020 yılında Benim Adım Melek dizisiyle geçmiştir.

Bandırma Füze Klübü Filminin Konusu

Başrollerini Alina Boz ve Deniz Can Aktaş’ın paylaştığı Bandırma Füze Klübü isimli sinema filminde gerçek bir hayat hikayesi anlatılacaktır. Ancak filmin konusu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Bandırma Füze Klübü filminin konusunun ne olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Bandırma Füze Klübü Filmi Vizyon Tarihi

Çekimleri 28 Ekim de Mudanya’da başlayacak olan Bandırma Füze Klübü filminin vizyon tarihi de merak edilmiştir. Ancak, 28 Ekim de sete çıkacak olan Bandırma Füze Klübü filminin ne zaman vizyona gireceği kesinleşmemiştir. Bizler, Bandırma Füze Klübü filminin 2022 yılının Ocak yada Şubat ayında vizyona gireceğini tahmin etmekteyiz. Bandırma Füze Klübü filminin vizyon tarihi kesinleştiği zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Sizler için Bandırma Füze Klübü filminin konusunu, vizyon tarihini ve oyuncu kadrosunda yer alan isimleri açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Bandırma Füze Kulübü Film Oyuncuları karakterleri hakkında bilgiler verdik. Yeni dizi ve filmler burada.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..