Bana Karanlığını Anlat Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu Vizyon Tarihi

12.07.2021
1.365

Yönetmenliğini ve senaristliğini Gizem Kızıl’ın üstlendiği Bana Karanlığını Anlat sinema filminin yapımcılığını ise Ayşe Barım, Emre Oksay ve Bulut Reyhanoğlu üstlenmiştir. Kısa sürede büyük ilgi gören Bana Karanlığını Anlat sinema filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimler, filmin konusu ve ne zaman vizyona gireceği de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Bana Karanlığını Anlat sinema filminin konusunu, ne zaman vizyona gireceğini ve oyuncu kadrosunda yer alan isimleri sizlerle paylaşacağız.

Bana Karanlığını Anlat Filmi Oyuncu Kadrosu

Bana Karanlığını Anlat filmi oyuncu kadrosuCast çalışmaları devam eden Bana Karanlığını Anlat sinema filminin oyuncu kadrosu henüz tamamlanmamıştır. Kısa sürede büyük ilgi gören sinema filminin sadece başrol oyuncuları belli olmuştur. Gizem Kızıl’ın hem senaryosunu kaleme aldığı hem de yönetmen koltuğunda oturduğu Bana Karanlığını Anlat sinema filminin başrolünde Aslıhan Gürbüz, Mehmet Yılmaz Ak ve Giray Altınok yer almaktadır. Bizler, filmin diğer oyuncuları da belli olduğu zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Aslıhan Gürbüz

Aslıhan Gürbüz, Bana Karanlığını Anlat sinema filminin başrolünde yer alıyor. 16 Şubat 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncumuz Konya Selçuk Üniversitesi konservatuar tiyatro bölümünü birincilikle bitirmiştir. Kamera karşısında ilk defa 2004 yılında Büyük Buluşma dizisi ile geçen oyuncumuz dizide 4 sezon boyunca Seda karakterine hayat vermiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı 2009 yılında Asiye karakterini hayat verdiği Bir Bulut Olsam dizisi sayesinde yakalayan Aslıhan Gürbüz, kariyerindeki bu çıkışı Yahşi Cazibe dizisiyle devam ettirmiştir ve bu dizideki performansıyla 2011 yılının en iyi kadın komedi oyuncusu seçilmiştir. Daha önce Bodrum Masalı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Zeytin Tepesi, İşler Güçler, Labirent, Kor, Ufak Tefek Cinayetler gibi başarılı projelerde yer alan Aslıhan Gürbüz kamera karşısına en son 2021 yılında Kırmızı Oda dizisiyle geçmiştir.Aslıhan Gürbüz Bana Karanlığını Anlat filminde başrol oyuncusu

Mehmet Yılmaz Ak

Mehmet Yılmaz Ak Bana Karanlığını Anlat sinema filminin başrolünde yer alıyor. 35 yaşındaki oyuncumuz 8 Şubat 1986 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olan Mehmet Yılmaz Ak, birçok özel tiyatro da görev almıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Mehmet Yılmaz Ak, 2008 yılında Beşinci Basamak isimli tiyatro oyununu yazmış ve Mitos Boyut Yayınları’ndan misyon ödülünü almıştır. Kamera karşısında ilk defa 2013 yılında Ben De Özledim isimli diziyle geçen oyuncumuz daha önce Kırık Kalpler Bankası, İçerde, Anons, Dudullu Postası, Halka, Çukur, Peri, Kurşun, Hakan Muhafız, Ramo, Ya İstiklal Ya Ölüm, Fatma gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Mehmet Yılmaz artık şimdilerde ise Aşk Mantık İntikam dizisiyle izleyici karşısına çıkmaktadır.Bana Karanlığını Anlat filmi oyuncu kadrosu Mehmet Yılmaz Ak

Giray Altınok

Bana Karanlığını Anlat sinema filminin başrolünde yer alan Giray Altınok, 37 yaşının içindedir ve oyuncumuz 11 Aralık 1983 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Pamukkale Üniversitesi osyoloji bölümünden mezun olan oyuncumuz 2004 yılında İstanbul’a gelerek Akademi 35 buçukta oyunculuk eğitimi almıştır. Kamera karşısında ilk defa Kaybedenler Kulübü isimli sinema filmiyle geçen oyuncumuz 2013 yılında Cansu Diktaş’la birlikte Şaft Tiyatro’yu kurmuştur. Oyuncumuz Şaft Tiyatro’yu birlikte kurduğu meslektaşı Cansu Diktaş ile 7 yıllık ilişkinin sonunda nikah masasına oturmuştur. Çeşitli tiyatro oyunlarına senaryo yazan Giray Altınok, daha önce Tut Sözünü, Buyur Buradan Bak, Düğün Dernek 2 Sünnet, Hababam Sınıfı Yeniden, Kurşun, Aykut Enişte, Baba Parası gibi başarılı projelerde de yer almıştır.Giray Altınok Bana Karanlığını Anlat filmi oyuncu kadrosunda

Bana Karanlığını Anlat Filminin Konusu

Aslıhan Gürbüz, Mehmet Yılmaz Ak ve Giray Altınok’un festivaller için çekeceği Bana Karanlığını Anlat sinema filminin konusu ne olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi filmin oyuncu kadrosunda henüz tamamlanmamıştır. Yani Bana Karanlığını Anlat sinema filmi hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Filmin yapımcılarından Bana Karanlığını Anlat Filminin konusu hakkında herhangi bir açıklama yapıldığı zaman biz de bunu sizlerle paylaşacağız.

Bana Karanlığını Anlat Filmi Vizyon Tarihi

Filmin oyuncu kadrosu ve konusunun yanı sıra ne zaman vizyona gireceği de izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Ancak film hakkında fazla bir bilgi bulunmamaktadır. Bana Karanlığını Anlat sinema filminin cast çalışmaları tamamlandığı zaman çekimleri başlayacaktır. Bundan dolayı filmin ne zaman vizyona gireceği hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

Bu konumuzda sizler için Bana Karanlığını Anlat filminin oyuncu kadrosunda yer alan isimleri, filmin konusu ve ne zaman vizyona gireceğini sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.