Ada Masalı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular Ayrılan İsimler

Ay Yapım imzalı Ada Masalı dizisi 15 Haziran Salı akşamı yayın hayatına başlamıştır. Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve çekimleri İzmir’de devam Ada Masalı dizisinin başrollerini Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz paylaşmaktadır. Yönetmen koltuğunda Özgür Sevimli’nin oturduğu Ada Masalı dizisinin senaryosunu ise Yelda Eroğlu, Yeşim Çıtak, Emine Yıldırım ve Dilek İyigün kaleme almaktadır. Kısa sürede büyük ilgi gören Ada Masalı dizisine yeni katılan oyuncular ve diziden ayrılan oyuncularda izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Ada Masalı dizisine yeni katılan oyuncuları ve Ada Masalı dizisinden ayrılan oyuncuları yakından tanıtacağız.

Ada Masalı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Ada Masalı Dizisine Yeni Gelen Oyuncular ve karakterleri şöyle:
İlkay Akdağlı – Latif Sağlam
Efe Adabaş – Ateş
Erdem Kaynarca- Batu

İlkay Akdağlı – Latif Sağlam

Ada Masalı Dizisine Yeni Gelen Oyunculardan İlkay AkdağlıAda Masalı dizisine Belediye başkanı olarak katılan Latif Sağlam karakteri diziye 4. bölümde dahil olmuştur. Latif Sağlam karakterine hayat veren oyuncumuz İlkay Akdağlı ise, 21 Ağustos 1973 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olan oyuncumuz kamera karşısında ilk defa 1992 yılında Yağmur Beklerken dizisi ile geçmiştir. Eskişehir Tiyatro Kumpanyası adlı tiyatro topluluğunun kurucuları arasında yer alan İlkay Akdağlı, aynı zamanda tiyatro oyuncusudur. Oyunculuğun yanı sıra müzisyenlik ve senaristlik yapan oyuncumuz daha önce Çukur, Tek Yürek, Şahsiyet, İsimsizler, Pis Yedili, Selena, Yaprak Dökümü, Avrupa Yakası, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi başarılı projelerde de yer almıştır.
İlkay Akdağlı resmi instagram hesabı: @ilkayinadresi

Efe Adabaş – Ateş

Efe Adabaş Ada Masalı Dizisine Yeni Gelen OyunculardanAteş karekteri, Ada Masalı dizisine Biricik’in kardeşi olarak 4. bölümde dahil olmuştur. Ateş karakteri, Nehir ve Ada’da ki tüm kızların dikkatini bir anda çekecektir. Ilerleyen bölümlerde Nehir’le partner olacak olan Ateş karakterine genç oyuncumuz Efe Adabaş hayat vermektedir. Efe Adabaş, Yeditepe Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Sektörün yeni üzerinden olan genç oyuncumuz bir dönem Almanya’da yaşamıştır. Daha önce kısa filmlerde ve reklam filmlerde boy gösteren Efe Adabaş, profesyonel oyunculukla 2021 yılında Kırmızı Oda dizisi ile tanışmıştır. Kırmızı Oda dizisinde Mitra’nın kardeşi Ali karakteri ile izleyici karşısına çıkan oyuncumuz İzmir Güzeli Menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Henüz 20’li yaşlarında olan Efe Adaba, İşbir Yatak’ın reklam filminde oynayarak ilk defa kamera karşısına geçmiştir.
Efe Adabaş resmi instagram hesabı: @efeadabas

Erdem Kaynarca- Batu

Ada Masalı dizisi oyuncu kadrosuna Erdem Kaynarca katıldı. Erdem Kaynarca 1992 doğumludur. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Emanet, Kalp Atışı, Bir Deli Rüzgar ve Yasak Elma dizi filmlerinde rol aldı. Erdem Kaynarca instagram hesabı https://www.instagram.com/erdemkaynarca/ erdem kaynarca ada masali dizisi

Ada Masalı Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Henüz 5. bölümü yayınlanan Ada Masalı dizisinden hiç bir oyuncu ayrılmamıştır. Ancak her dizide olabileceği gibi Ada Masalı dizisinden de ayrılan oyuncular olacaktır. Dizi yeni başladığı için hiç bir oyuncu ayrılmamıştır. Fakat ilerleyen bölümlerde Ada Masalı dizisinden herhangi bir oyuncu ayrıldığı zaman bizde bunu sizlerle paylaşacağız.

Bu konumuzda sizler için Ada Masalı dizisine yeni katılan ve diziden ayrılan oyuncuları yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ada Masalı dizisi oyuncu kadrosu burada.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 15 Temmuz 2021

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: