İstanbul Ansiklopedisi Dizisi Oyuncuları Konusu

07.12.2023
1.262

Netflix platformunda 2024 yılında yayınlanacak İstanbul ansiklopedisi dizisi hakkında bilgiler burada. Canan Ergüder‘in başrolünde oynayacağı Helin Kandemir‘in yardımcı rolde olduğu İstanbul ansiklopedisi dizisi Tims B prodüksiyon tarafından hazırlanacak. Oyuncu seçmeleri devam eden dizinin 8 bölüm olacağı ve Netflix’te ekrana geleceği belirtildi.

İstanbul Ansiklopedisi dizisi oyuncuları

Henüz oyuncu kadrosu şekillenmeyen ancak ilk kadın başrolü belli olan İstanbul ansiklopedisi dizisinin başrol oyuncusu Canan Ergüder oldu. Dizide akademisyen Nesrin karakterine hayat verecek olan Canan Ergüder diğer oyuncu arkadaşları belli oldukça sayfamıza eklemeye devam edeceğiz. Dizinin yeni sezon başında çekimlere başlanması ve 2024 yılının ilk aylarında ekrana gelmesi bekleniyor.

Canan Ergüder – Nesrin

İstanbul Ansiklopedisi Dizisi Oyuncuları Canan ErgüderCanan Ergüder 1976 tarihinde İstanbul’da doğmuş dizi oyuncusudur. Birçok dizi ve film projesinde yer alan Canan Ergüder son olarak aile dizisinde Leyla Soykan karakterini hayat veriyordu. Geçtiğimiz sezon oğlum ve menajerimi ara gibi dizilerde yer alan Canan Ergüder İstanbul ansiklopedisi dizisinde Nesrin karakterine hayat verecek. Nesrin rolünün oyuncu arkadaşları belli oldukça sizlere sayfamızdan yazarak bilgileri aktaracağız.

Helin Kandemir

Helin Kandemir İstanbul Ansiklopedisi Dizisi Oyuncu kadrosundaHelin Kandemir İstanbul ansiklopedisi dizisinde Nesrin karakterine eşlik edecek. Başarılı ve genç oyuncu dizide oldukça popüler bir fenomene hayat verecek. İstanbul ansiklopedisinde yardımcı kadın oyuncu olarak izleyici karşısına çıkacak olan Helin Kandemir daha önce Bihter filminde rol almıştı. Kağıt Ev dizisindeki başarılı oyunculuğu ile gündem olan Helin Kandemir bakalım İstanbul ansiklopedisi dizisi ile başarısını devam ettirecek mi?

Kaan Miraç Sezen

Kaan Miraç Sezen İstanbul ansiklopedisi dizisi oyuncu kadrosunda. Genç yetenek daha önce farklı projelerde yer alsa da ilk kez ciddi bir dizi ile ön planla yer bulacak. İstanbul ansiklopedisinde Kaan Miraç Sezen hangi karaktere hayat verecek belli olunca sizlere yazacağız.Kaan Miraç Sezen İstanbul ansiklopedisi dizisi

İstanbul ansiklopedisi dizisi hakkında bilgiler

Daha yeni duyurulan ve netflix atformunda izleyiciye sunulacak olan İstanbul ansiklopedisi dizisi İstanbul’da çekilecek ve şehrin en güzide ve turistik mekanları dizi için kullanılacak. Yerebatan Sarnıcı’ndan Ayasofya Camisi’ne kadar birçok mekanın dizide yer bulacağı ve görsel bir sunum olacağı belirtildi. 8 bölüm olacak olan İstanbul ansiklopedisi dizisi 2024 Ocak ayında çekimlere başlayacak ve muhtemelen nisan mayıs gibi Netflix’te ekrana gelecek.

İstanbul ansiklopedisi dizisinin oyuncuları kimler yeni oyuncular geldikçe sayfamıza eklemeye devam edeceğiz. Ayrıca İstanbul ansiklopedisi dizisine yeni katılan oyuncuları dizinin kıyafetlerini, çekim yerlerini ve tekrarlarını müziklerinı ve dizide kullanılan telefon ve arabaları sizler için sayfanıza eklemeye devam edeceğiz. Sizce bu dizi tutar mı izlenir mi yorumlarınızı görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.