Adsız Aşıklar Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Netflix)

22.10.2023
67

Netflix’te yayınlanacak yeni dizilerden birisi daha belli oldu. Yeni yılda ekrana gelmesi planlanan Adsız Aşıklar dizisi çok yakında oyuncu seçmeleri ve çekimlerine başlayacak. Biz de bu konumuzda Adsız Aşıklar dizisinin oyuncu kadrosunu konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Adsız aşıklar dizisinin erkek başrol oyuncusu Halit Ergenç oldu. İşte dizinin diğer oyuncuları.

Adsız Aşıklar dizisi oyuncu kadrosu

Adsız aşıklar dizisinin belli olan ilk oyuncusu Halit Ergenç oldu. Cumartesi film yapım şirketi tarafından Netflix için hazırlanacak olan Adsız aşıklar dizisinin yönetmen koltuğunda Umur Turagay yer alacak. Dizinin senaryosunu ise Başar Başaran kaleme alacak. Aşk üzerinden anlatılan hem dram hem komedi içerikli Adsız aşıklar dizisi aralık ayında çekimlerine başlayacak ve muhtemelen 2024 yılının Ocak ayında Netflix’te ekrana gelecek. İşte Adsız Aşıklar dizisinin oyuncu kadrosu.

Halit Ergenç

Netflix Adsız Aşıklar dizisi erkek kadın başrol oyuncuları30 Nisan 1970 tarihinde İstanbul’da doğan Halit Ergenç İstanbul Teknik üniversitesi ve daha sonra Mimar Sinan üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi devlet konservatuarı opera ve müzikal tiyatro oyunculuğu bölümünden mezun oldu. Birçok dizi ve filmde izlediğimiz Halit Ergenç Tatlı Kaçıklar, Gülşen abi gibi televizyon programlarında rol aldıktan sonra Zerda, Aliye, Binbir gece, muhteşem yüzyıl gibi diziler ile ön plana çıktı. Son olarak Netflix’te adsız aşıklar dizisinde rol alacak olan Halit Ergenç birçok ödül almış başarılı bir dizi oyuncusudur. Halit Ergenç’in başrolünde oynadığı Adsız Aşıklar dizisinin detayları belli oldukça konumuza ekleyeceğiz.

Adsız Aşıklar dizisi nerede çekiliyor?

Adsız Aşıklar dizisi oyuncu kadrosuAdsız aşıklar dizisi İstanbul Beykoz’da bulunan eski kundura fabrikasının alanında şimdiki dizi film platosunda çekiliyor. Şile tarafında sahil çekimleri de yapılacak olan Adsız Aşıklar dizisi Netflix’te 2024 yeni yılda ekrana gelecek. Adsız aşıklar dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandığında konumuza ekleyeceğiz. Adsız aşıklar dizisinde siz de rol almak figüran olarak dizide oynamak isterseniz yapımcı firma olan Cumartesi Film ile irtibata geçebilirsiniz.

Netflix’te ekrana gelecek olan Adsız Aşıklar dizisinin kıyafetlerini konusunu çekim yerlerini, dizinin oyuncu kadrosunu ve yeni gelen isimleri haber akışına göre sayfamıza eklemeye devam edeceğiz. Sizler de Adsız Aşıklar dizisini nasıl buldunuz yorum ve görüşlerinizi aşağıya ekleyebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?