Adsız Aşıklar Dizisi Oyuncu Kadrosu Konusu (Netflix)

22.10.2023
48

Netflix’te yayınlanacak yeni dizilerden birisi daha belli oldu. Yeni yılda ekrana gelmesi planlanan Adsız Aşıklar dizisi çok yakında oyuncu seçmeleri ve çekimlerine başlayacak. Biz de bu konumuzda Adsız Aşıklar dizisinin oyuncu kadrosunu konusunu ve çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız. Adsız aşıklar dizisinin kadın başrolü Funda Eryiğit, erkek başrol oyuncusu Halit Ergenç oldu. Son olarak Rıza Kocaoğlu’nun katıldığı dizinin diğer oyuncuları konumuzda.

Adsız Aşıklar dizisi oyuncu kadrosu

Adsız aşıklar dizisinin belli olan ilk oyuncusu Halit Ergenç oldu. Cumartesi film yapım şirketi tarafından Netflix için hazırlanacak olan Adsız aşıklar dizisinin yönetmen koltuğunda Umur Turagay yer alacak. Dizinin senaryosunu ise Başar Başaran kaleme alacak. Aşk üzerinden anlatılan hem dram hem komedi içerikli Adsız aşıklar dizisi aralık ayında çekimlerine başlayacak ve muhtemelen 2024 yılının Ocak ayında Netflix’te ekrana gelecek. İşte Adsız Aşıklar dizisinin oyuncu kadrosu.

Halit Ergenç

Netflix Adsız Aşıklar dizisi erkek kadın başrol oyuncuları30 Nisan 1970 tarihinde İstanbul’da doğan Halit Ergenç İstanbul Teknik üniversitesi ve daha sonra Mimar Sinan üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi devlet konservatuarı opera ve müzikal tiyatro oyunculuğu bölümünden mezun oldu. Birçok dizi ve filmde izlediğimiz Halit Ergenç Tatlı Kaçıklar, Gülşen abi gibi televizyon programlarında rol aldıktan sonra Zerda, Aliye, Binbir gece, muhteşem yüzyıl gibi diziler ile ön plana çıktı. Son olarak Netflix’te adsız aşıklar dizisinde rol alacak olan Halit Ergenç birçok ödül almış başarılı bir dizi oyuncusudur. Halit Ergenç’in başrolünde oynadığı Adsız Aşıklar dizisinin detayları belli oldukça konumuza ekleyeceğiz.

Funda Eryiğit

Funda Eryiğit Adsız Aşıklar dizisi kadrosundaAdsız Aşıklar dizisinin kadın başol oyuncusu Funda Eryiğit oldu. İlk kez Halit Ergenç ile başrolde oynayacak olan Funda Eryiğit 2024 yılında izleyicisi ile buluşacak. Funda Eryiğit’in başrolünde oynayacağı Adsız Aşıklar dizisiyle ilgili bilgiler ve oyuncu haberleri geldikçe sayfamıza ekleyeceğiz. 8 Ocak’ta sete çıkacak olan dizide Halit Ergenç ile başarılı oyuncu Funda Eryiğit birlikte rol alacaklar. Bakalım uyumlu bir ikili olacaklar mı..

Ceren Benderlioğlu – Gözde

1 Ekim 1983 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ceren Benderlioğlu, Trakya Üniversitesi Radyo Televizyon Bölümünden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2002 yılında Aslı İle Kerem dizisiyle geçen oyuncumuz dizdeki performansıyla büyük beni toplamıştır. Ceren Benderlioğlu özellikle Kertenkele ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizilerinde ki performansıyla tanınmıştır.

Rıza Kocaoğlu – Arda

Rıza Kocaoğlu Adsız Aşıklar dizisinde Arda karakteriRıza Kocaoğlu Adsız Aşıklar dizisinin oyuncu kadrosuna Arda rolüyle dahil oldu. Başrollerini Halit Ergenç ve Funda Eryiğit’in paylaştığı, 8 Ocak’ta sete çıkması planlanan Adsız Aşıklar kadrosuna son katılan Rıza Kocaoğlu Çukur dizisinde gösterdiği performans ile zihinlerde yer edinmişti. Başarılı oyuncu Rıza Kocaoğlu dizide “Arda” karakterini canlandıracak.

Adsız Aşıklar dizisi nerede çekiliyor?

Adsız Aşıklar dizisi oyuncu kadrosuAdsız aşıklar dizisi İstanbul Beykoz’da bulunan eski kundura fabrikasının alanında şimdiki dizi film platosunda çekiliyor. Şile tarafında sahil çekimleri de yapılacak olan Adsız Aşıklar dizisi Netflix’te 2024 yeni yılda ekrana gelecek. Adsız aşıklar dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandığında konumuza ekleyeceğiz. Adsız aşıklar dizisinde siz de rol almak figüran olarak dizide oynamak isterseniz yapımcı firma olan Cumartesi Film ile irtibata geçebilirsiniz.

Netflix’te ekrana gelecek olan Adsız Aşıklar dizisinin kıyafetlerini konusunu çekim yerlerini, dizinin oyuncu kadrosunu ve yeni gelen isimleri haber akışına göre sayfamıza eklemeye devam edeceğiz. Sizler de Adsız Aşıklar dizisini nasıl buldunuz yorum ve görüşlerinizi aşağıya ekleyebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..