Alı-Kara Dizisi Oyuncuları Kimler? Kanalı Konusu Kadrosu

07.12.2023
2.333

2024 yılı yeni dizilere kapı açıyor. Alı Kara isimli yeni polisiye aşk dizisi de yeni yılda ekrana gelecek. Alı Kara dizisinin başrol oyuncusu Alperen Duymaz oldu. Karga seven pictures ile anlaşma imzalayan Alperen Duymaz yeni sezonda yayınlanacak olan Alı Kara dizisinde erkek başrol olacak.

Alı kara dizisi oyuncuları kimler?

Alı Kara dizisinin ilk başrol oyuncusu olan Alperen Duymaz son olarak EGO, Hekimoğlu dizisi ile Pera Palasta gece yarısı gibi yapımlarda rol almıştı. Karga Seven Pictures’ın yeni dizisi Alı-Kara’nın hazırlıkları sürüyor. Alı-Kara adlı polisiye aşk hikâyesinde kadın başrol Hazal Kaya oldu. Alı-Kara dizisi yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer oturacak. Alı- Kara dizisinin senaryosunu Eylem Canpolat kaleme alıyor.
Alı- Kara Dizisi Oyuncu Kadrosu:
Alperen Duymaz
Hazal Kaya

Alı-Kara Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Alperen Duymaz

1992 yılında doğan Alperen Duymaz Hacettepe üniversitesi Ankara devlet konservatuarını bitirdi. Birçok dizi ve filmde rol alan Alperen Duymaz son olarak EGO ve Son yaz gibi dizilerde oynamıştı. Alı Kara isimli dizide rol alacak olan Alperen Duymaz bakalım hangi kadın oyuncuyla başrolde yer alacak.

Hazal Kaya

Alı-Kara dizisi kadın başrol oyuncusu Hazal Kaya oldu. Hazal Kaya 1990 Konya doğumludur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Performans bölümü mezunudur. Lise eğitimi devam ederken de katalog çekimlerine ve ajanslara katıldı. Aşkı Memnu, Behzat Ç dizilerinde rol aldı. Adını Feriha Koydum dizisi ile meşhur oldu. Maral, Bizim Hikaye, Misafir dizilerinde rol aldı. hazal kaya alıkara dizisi

Alı Kara dizisi hakkında bilgiler

Alı Kara dizisini Deniz Yorulmazer yönetecek. Dizinin senaryosunu ise Eylem Canpolat yazacak. Kanal görüşmeleri devam eden Alı-Kara isimli polisiye aşk hikayesinin yer bulacağı dizide karga seven pictures yapımcı olarak diziye imza atacak. Alperen Duymaz’a hangi kadın oyuncumuz başrolde eşlik edecek belli olunca sizlere yazacağız.

Alı-Kara dizisi nerede çekiliyor oyuncu kadrosunda kimler var dizi ile ilgili merak ettiğiniz ya da dizide oyuncu olmak istiyorsanız aşağıdaki yorum kısmına yazarak kendinizi tanıtabilirsiniz. Siz Alperen Duymaz’ı beğeniyor musunuz, bu dizinin tutacağına inanıyor musunuz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

YORUMLAR

  1. Nigar dedi ki:

    Lütfenn dizinin kadın başrolü hafsanur sancaktutan olsun

  2. Bartu Güven dedi ki:

    Platform Hayır Diyoruz Televizyon Da Görmek İstiyoruz Farah Zeynep Abdullah Alperen Duymaz Beraber Oynasınlar Daha Güzel Olur Reyting Kazanırsınız