Yasak Elma Dizisinde Çalan Şarkılar Sözleri Kim Söylüyor

22.11.2022
3.205

Yasak Elma Dizisinde Çalan Şarkılar Sözleri Kim Söylüyor sorusuna yanıt sayfamızda. Yeni sezonda ekrana gelmeye devam eden ve 6. seoznunu yayınlayan dizilerden biri de Yasak Elma Dizisi. Yasak Elma dizisinin Müziği Yasak Elma Jenerik Fon müzikleri ve Yasak Elma Şarkıları Dizioyuncu.Com da sizlerle olacak.Yasak Elma Dizisinde Çalan Şarkılar Sözleri

Yasak Elma Dizisinde Çalan Şarkıları Kim Söylüyor

21 Kasım 2022 Yasak Elma Dizisinde 155. bölümde Çalan şarkı, Doğan ve Yıldız’ın sahnesinde çalan şarkıyı Nilüfer söylüyor. Yasak elma son bölümde çalan şarkı Böyle ayrılık olmaz, bu güzel şarkıyı Nilüfer isimli sanatçımız seslendiriyor.

28 Kasım 2022 Yasak Elma Dizisi 156. bölümde Çalan şarkıyı kim söylüyor sözleri videosu:

6. sezonuyla Fox Tv de devam eden Yasak Elma dizisi büyük ilgi görmeye ve konusuyla insanları güldürmeye devam ediyor. Yıldız adeta diziyi tek başın asırtlıyor. Yasak Elmada çalan şarkılar da meak ediliyor. Bizde Dizioyuncu.Com olarak Yasak Elma dizisine ait şarkıları şiirleri fon müziklerini biraraya getirelim istedik. Bu sayfadan Yasak Elma müziklerini fragmanda çalan şarkı ve türküleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizden isteyebilirsiniz.

Yasak Elmada çalan şarkı türkü şiir fon müzikleri ve jenerikleri istekleriniz doğrultusunda bu sayfaya eklenecektir. Hepinize iyi izlemeler dileriz. Yasak Elma Dizisinde Çalan Şarkılar Sözleri Kim Söylüyor soruslarına yanıt Dizioyuncu.Com da.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..