Yaban Çiçekleri Dizi Müziği, Çalan Şarkıların Sözleri, Kim Söylüyor?

19.02.2024
633

Yaban Çiçekleri dizi müziği, çalan şarkıların sözlerini ve kimin söylediğini sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Yaban Çiçekleri dizisi 25 Mart pazartesi akşamdan itibaren her pazartesi saat 20:00’da Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Seyirciler tarafından Yaban Çiçekleri’nde çalan şarkılar da merak edilmiştir. Bizlerde merak eden okuyucularımız için Yaban Çiçekleri dizisinde çalan tüm şarkıları, sözlerini ve kimin söylediğini açıklayacağız.

Yaban Çiçekleri Dizisinde Çalan Şarkıların Sözleri

Yaban Çiçekleri Dizi Müziği, Çalan ŞarkılarYönetmen koltuğunda Zeynep Günay’ın oturduğu Yaban Çiçekleri dizisinin ilk bölümünde çalan şarkının adı Paramparça’dır. Bu şarkıyı ise Müslüm Gürses seslendirmektedir. Bizlerde, Yaban Çiçekleri dizisinin ilk bölümünde çalan Paramparça şarkısının sözlerini sizlerle paylaşacağız ve dizide yeni şarkılar çalmaya devam ettikçe sözleriyle birlikte konumuza ekleyeceğiz. Yaban Çiçekleri Dizisi Nerede Çekiyor, Çekim Mekanları:

Müslüm Gürses – Paramparça

Saatim yok
Tam olarak bilemem
Biraz biraz
Biraz şarap önceydi
Nasıl oluyor vakit bir türlü geçmezken
Günler hayatlar geçiyor

Kayıp bir bavul gibiyim havaalanında
Ya da boş bir yüzme havuzu sonbaharda
Çok mu ayıp hala mutluluk istemek
Neyse zaten hiç halim yok

Bugün benim doğum günüm
Hem sarhoşum hem yastayım
Bir bar taburesi üstünde
Babamın öldüğü yaştayım

Bugün benim doğum günüm
Kelimeler büyüyor ağzımdan
Bildiğim tüm hayatlar
Paramparça paramparça

Takatim yok yine de telefon sarıldım
Son bir özür için
Tüm sevdiğim kadınlardan
Aradım mesajlar çıktı kapattım
Tele sekretere konuşamayanlardanım

Yaban Çiçekleri Dizi Müziği

Başrollerini Akın Akınözü ve Aslıhan Malbora’nın paylaştığı Yaban Çiçekleri dizisinin müziği de merak edilmiştir. Ancak Yaban Çiçekleri’nin dizi müziği henüz belli olmamıştır. Bizler ATV’nin heyecanla beklenen dizisi Yaban Çiçekleri’nin dizi müziği belli olduğu zaman, dizinin müziğini kimin söylediğini sözleriyle birlikte sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Yaban Çiçekleri dizi müziğini, çalan şarkıların sözlerini ve kimin söylediğini sizlerle paylaştık. Sizlerde Yaban Çiçekleri’nde merak ettiğiniz şarkıları aşağıda bulunan yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..