Pandora Reklam Müziği Sözleri Videosu 2024

11.01.2024
1.201

Mücevher markası olan Pandora 2024 yılı Sevgililer Günü özel reklamını çıkardı. Reklamında özel bir şarkıda kullandı. Reklam şarkısını dinleyenler çok beğendi. Bu yüzden bizde Pandora reklam şarkısı müziğini konumuza eklemek istedik.  pandora reklam müziği şarkısı

Pandora Reklam Müziği 2024

1982 yılında Danimarka’da kurulan şirket uzun yıllardır Türkiye’de faaliyet gösteriyor. Artık herkesin severek kullandığı mücevherleri üreten Pandora’nın reklam müziği de çok beğeniliyor. Danimarkalı bir mücevher üreticisi ve perakendecisidir. Pandora Kopenhag’da aile tarafından işletilen bir kuyumcu dükkanı olarak başladı. Pandora’nın en sevilen ürünlerinden birisi kişiselleştirilebilir bileziği yani bilekliğidir. Özel tasarımcı yüzükleri, küpeleri, kolyeleri ve saatleriyle tanınır.

Pandora 2024 sevgililer günü için özel bir reklam hazırladı. Sevgililer gününe herkes çiftler gözüyle değerlendirirken reklamda bir anne oğul vardı. Sevgililer günü sadece eşler, sevgili olanlar için değil aslında birbirini seven herkes için bir gün olduğunu anlatıyor. Hediye konusu da birbirini seven herkes için düşünülebilir.

Pandora reklamında yabancı şarkılar çalıyor. Romantik ve duygusal şarkılarla reklam filmi seyircisini etkiliyor. Pandora reklamında da sevgililer günü özel olarak hazırlanan reklamında anne-oğul, sevgili eş sevgisi hepsini kapsayarak sevgililer günü hediyesi satmayı planlıyor elbette.  pandora reklam

Pandora reklam müziği ve şarkısı konumuzda video olarak paylaşıldı. Sizlerde Pandora ürünleri hakkında yorumlarınızı ve şarkıları hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..