Ne Gemiler Yaktım Dizi Şarkıları Müziği Sözleri

16.10.2023
48

Bu haberimiz Ne Gemiler Yaktım Dizi Şarkıları Müziği ve kim söylüyor hakkında olacaktır. Başrollerinde Deniz Baysal, Devrim Özkan, Erkan Kolçak Köstendil, Macit Koper ve Berk Hakman’ın yer aldığı Ne Gemiler Yaktım dizisinde çalan şarkıları ve müzikleri ile sözleriniz sizlere sunacağız bu sayfada.

Ne Gemiler Yaktım Dizi Şarkıları Müziği Sözleri

Yeni sezonda ekrana gelen dizilerden biri de Ne Gemiler Yaktım Dizisi. Ne Gemiler Yaktım dizisi Show Tv de Ekim ayı sonunda çekimlerine başlayacak. Biz de bu sayfada Ne Gemiler Yaktım Jenerik Fon müzikleri ve Ne Gemiler Yaktım Şarkılarını sizler için hazırlayıp Dizioyuncu.Com da sizlere sunacağız. Diziyle ilgili merak ettiğiniz müzikleri de bizlere yazabilirsiniz. Her türlü istek ve söz talebinizi aşağıdaki yorum alanına ekleyebilirsiniz.Ne Gemiler Yaktım Dizi Şarkıları Müziği Sözleri

Oyuncu kadrosu ile merak uyandıran Ne Gemiler Yaktım dizisi büyük ilgi göreceğe ve konusuyla herkesi etkileyeceğe benziyor. Bizde Dizioyuncu.Com olarak Ne Gemiler Yaktım dizisine ait şarkıları şiirleri fon müziklerini biraraya getirelim istedik. Ayrıca tüm yeni dizilerin ve filmlerin müziklerini sitemizdeki dizi müzikleri sayfasından takip edebilirsiniz. Bu sayfada Ne Gemiler Yaktım müziklerini fragmanda çalan şarkı ve türküleri aşağıdaki yorum kısmına yazarak bizden isteyebilirsiniz.

Ne Gemiler Yaktım Dizisinde çalan müziği kim söylüyor?

Show tv de ekrana gelecek olan Ne Gemiler Yaktım Dizisinde çalan şarkıları ve müzikleri kim söylüyor sözleri nedir gibi merak edilen tüm soruları aşağıdaki yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ne Gemiler Yaktım şarkı türkü şiir fon müzikleri ve jenerikleri istekleriniz doğrultusunda bu sayfaya eklenecektir. Aynı zamanda Ne Gemiler Yaktım dizisinde çalan yerli yabancı fon müziklerini, radyo veya televizyonda çalan müzikleri ve Ne Gemiler Yaktım müziklerin sözlerini sizlere yazarak videosu ile sizlerle paylaşacağız. Hepinize iyi izlemeler dileriz. Dizioyuncu.Com

Ne Gemiler Yaktım Dizi müziği şarkısı videosu

Yaktım gemileri, dönemem asla Sevemem, sevemem seni aslaBir daha, beni ağlatma Sevemem, senden sonraÇok uğraştım Anlamadın sevgimi Değer verdim Hep ezdin sen yüreğimi Bir gün çikarsan, karşıma affet diye Affedemem, dönemem sana geri Bir gün bitersen, çıkarsan karşıma Bitirdin senden önce beni (beni) Yaktım gemileri, dönemem asla Sevemem, sevemem seni asla..

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..