Üç Kız Kardeş Dizisi Nesrin Bilgileri (İclal Aydın)

07.11.2021
20

Sizler için Üç Kız Kardeş dizisinde yer alan Nesrin karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği Üç Kız Kardeş dizisi Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Senaryosunu Ayşe Işıkmen’in kaleme aldığı Üç Kız Kardeş dizisi İclal Aydın’ın yazdığı Üç Kız Kardeş kitabından uyarlanacaktır. Çekimlerinin Ayvalık’ta başlaması planlanan Üç Kız Kardeş Siz içinde yer alan Nesrin karakteride izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için Üç Kız Kardeş dizisinde yer alan Nesrin karakteri yakından tanıtacağız ve Üç Kız Kardeş dizisi Nesrin karakteri kimdir? Üç Kız Kardeş dizisi Nesrin karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Dizisi Nesrin Karakteri Kimdir?

Üç Kız Kardeş Dizisi Nesrin kimdir (İclal Aydın)Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Üç Kız Kardeş dizisinde yer alan Nesrin karakterini nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler Üç Kız Kardeş dizisinde yer alan Nesrin karakteri hakkında herhangi bir bilgi ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Dizisi Nesrin Kimdir?

Süreç Film imzalı Üç Kız Kardeş dizisinde yer alan Nesrin karakterine, dizinin uyarlandığı kitabı yazan İclal Aydın hayat verecektir. Izleyiciler tarafından oyunculuğun yanı sıra yazarlık yapan İclal Aydın’da merak edilmiştir. Bizde sizler için oyuncumuz İclal Aydın’ı yakından tanıtacağız ve İclal Aydın kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi ınstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

İclal Aydın Kimdir?

50 yaşındaki oyuncumuz İclal Aydın, 14 Eylül 1971 yılında Nevşehir’de dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünü kazanan İclal Aydın 2. sınıftayken okul bırakarak Berlin’e yerleşmiştir. Almanya’da profesyonel olarak tiyatro ile ilgilenen İclal Aydın, 1996 yılında Türkiye’ye dönmüştür ve oyuncumuzun kamera karşısına ilk defa 1997 yılında Ayna grubunun Ölünce Sevemezsem Seni isimli şarkısının video klibiyle geçmiştir. Oyunculuğun yanı sıra sunuculuk yapan İclal Aydın aynı zamanda yazardır ve oyuncumuz Üç Kız Kardeş kitabının da yazarıdır.

İclal Aydın Yer Aldığı Diziler

2021 Üç Kız Kardeş -Nesrin
2018 Ege’nin Hamsisi -Melahat Çınar
2014-2017 O Hayat Benim -Hasret Erkıran
2013 Galip Derviş -Macit Tümer
2012 Gına
2012 Aşkın Halleri
2009 Aşkın Kanunu
2006 İki Aile -Eda
2002 Zor Hedef -Bahar
2001 Dedem Gofret Ve Ben -Ayfer
1998 Sıcak Saatler
1997 Mirasyediler -Ayla

İclal Aydın Resmi Instagram Hesabı

Üç Kız Kardeş dizisinde Nesrin karakterine hayat veren oyuncumuz İclal Aydın sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi ınstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun ınstagram da 913 gönderisi ve 1,1 milyon takipçisi vardır. İclal Aydın’ın resmi ınstagram hesabı: @iclalaydin

İclal Aydın Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz İclal Aydın’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. 50 yaşındaki oyuncumuz İclal Aydın, daha önce 4 evlilik yapmıştır. İclal Aydın 2002 yılında dünya evine girdiği Kemal Başbuğ ile 2005 yılında yollarını ayırmıştır ve çiftin Zeynep Lal isminde bir kızı vardır. En son evliliği Tuna Kiremitçi ile yapan İclal Aydın’ın şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Üç Kız Kardeş Dizisi Nesrin – İclal Aydın Kıyafetleri

Bu sezon Üç Kız Kardeş dizisiyle ekranlarda göreceğimiz oyuncumuz İclal Aydın tarzıyla da dikkatleri üzerine çekmektedir. Oldukça şık parçalar seçen oyuncumuzun sevenleri de onun giydiği kıyafetleri merak etmektedir. Bizde sizler için oyuncumuz İclal Aydın’ın özel hayatında ve Üç Kız Kardeş dizisinde giydiği etek, elbise, pantolon, tişört, kazak, hırka, gömlek, mont, kaban, ceket, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Sizler için Üç Kız Kardeş dizisinde yer alan Nesrin karakterini ve Nesrin karakterine hayat veren oyuncumuz İclal Aydın’ı yakından tanıttık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Üç Kız Kardeş Dizisi Nesrin kimdir (İclal Aydın) hakkında bilgiler verdik. Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncu Kadrosu burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..