Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncuları Kadrosu Konusu (Ne Zaman Başlayacak)

2020-2021 yeni sezonunda yeni diziler de bir bir ortaya çıkmaya başladı. Üç Kız Kardeş Dizisi de bu dizilerden birisi olarak Kanal D ekranlarında yayınlanacağı günü beklemeye başladı. Bizde bu konumuzda İclal Aydın’ın büyük beğeni toplayan romanlarından birisi olan ve satış rekorları kıran ‘Üç Kız Kardeş’ isimli romanından uyarlanarak dizi olacak olan Üç Kız Kardeş Dizisi hakkında oyuncu bilgileri ve karakterlerini detaylıca yazmaya çalışacağız.

Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncuları

Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncularının kimler olduğunu burada sırasıyla yazmaya ve detaylı bilgileri sizlere sunmaya çalışacağız. Yapımcılığını Ahmet Kayimtu ve Fırat Parlak’ın (Barakuda Film) üstleneceği yeni dizi Üç Kız Kardeşin senaryosunu ise ünlü senarist Mahinur Ergun yazacak.  Üç Kız Kardeş Dizisinin oyuncu ve karakterleriyle ilgili hazırlıkların son hız devam ettiği bilgisi de dizioyuncu.com sitemize ulaştı. Şimdilik senaryo yazım aşamasında olan Üç Kız Kardeş isimli projeyi 2020 yılının Ocak ayında Kanal D’de izleyeceğiz.Üç Kız Kardeş Dizisi Oyuncu kadrosu

Türkan

Üç Kız Kardeş Dizisindeki önemli karakterlerden birisi  Türkan rolüdür. Türkan dizideki 3 kız kardeşten en büyükleridir. Ülkenin en güzel denizine bakan bir evde yaşayan üç kız kardeşten birisi olan ve kardeşlerine de bakan Türkan Ayvalık ilçesinin çam kokulu sokaklarında masal gibi bir çocukluk yılları yaşamış ve dizinin de insanlara umut saçan bir yönünü canlandıracak olan Türkan Üç Kız Kardeş Dizisindeki en önemli oıyunculardan birisidir.

Dönüş

Üç Kız Kardeş Dizisinde Dönüş isimli karakteri canlandıran oyuncu dizide ortanca kız kardeştir. Ablası ve kardeşiyle yaşayan ve her dilekleri adeta yerine geldikçe ve uyum içinde oldukça hem kalplerdeki güzelliklerin hem de doğayla iç içe zeytin ve incir ağaçları ile kaplı güzel mekanlardaki yaşantıların en güzel örneklerinden birini sergileyen Üç Kız Kardeş Dizisinde Dönüş karakteri oldukça güzel oyuncularımızdan birisidir.

Derya

Üç Kız Kardeş Dizisinde Dönüş karakteri ailenin en küçük kızıdır ve ablalarıyla uyum içinde yaşamaktadır. Ayvalık gibi güzel bir mekanda büyüyen Derya ablaları ile birlikte mutlu mesut yaşamakta ve Ayvalık ilçesinde ikamet ederek denize sıfır o güzelim evde neşeli günler geçirmektedir. Üç Kız Kardeş Dizisinde Derya evin küçük kızı ablaların sevimli kardeşidir.

İclal Aydın

İclal Aydın Türkân, Dönüş ve Deryanın kaleme alındığı Üç Kız Kardeş isimli kitabın yazarıdır. Oldukça güzel satan ve ilk baskısı 50 bin adet olan kitap daha sonraki aylarda gördüğü yüksek talepten dolayı defalarca yeniden basılmış ve Üç Kız Kardeş Dizisine de ilham kaynağı olmuştur. İclal Aydın Üç Kız Kardeş romanıyla güzel bir iz bırakırken öykünün güzelliği de dizi çekilecek kadar ahenkli ve umarız bu dizinin reytingleri de kitap kadar yüksek olur.

Üç Kız Kardeş Dizisi roman yazarı İclal AydınÜç Kız Kardeş Roman Özeti (İclal Aydın)

Bir zamanlar çok güzel ve gizemli bir ülkenin sevimli denizlerinden birine bakan şirin bir evde üç kız kardeş yaşarmış. Bu 3 kız kardeşin isimleri Türkân, Dönüş ve Derya’dır. Babaları Sadık Bey ve anneleri Nesrin Hanım’la birlikte geceleri kucak kucağa oturur, gelecekte onları bekleyen şahane yılların hayallerini kurarlardı. Türkân, Dönüş ve Derya’nın, Ayvalık’ın çam kokulu sokaklarında geçen masal gibi çocukluğu, onları yetişkin dünyasının acımasızlığına hazırlamamıştı belki. Hiçbir hayatın, hiçbir seçimin göründüğü kadar kolay olmadığını, bazen en büyük, en akla gelmeyecek sırların en güvendiklerimizin kalbinde saklandığını, en korkulacak hastalıkların gün gelip geçmişi derleyip toplayabileceğini anlamak zaman istiyordu. Ve zamanın ilaç olmadığı bir yara var mıydı dünyada? Ayvalık’ın denize uzanan taş sokaklarından, nice yaşamlar görüp geçirmiş zeytin ağaçlarından, hayatın kaynağından akan suyundan, eski evlerinden doğmuş bir aile hikâyesi Üç Kız Kardeş. Bir mutsuzluk hikâyesi değil; neşeli günleri yâd ede ede iyiliğe dönüşün hikâyesi. İyileşmenin yolculuğu

Üç Kız Kardeş dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Son bilgilere göre, yapımcı şirketinin 2020-2021 sezonu için Kanal D ile anlaşmaya vardığı ve önümüzdeki günlerde oyuncu seçimlerinin tamamlanıp Ayvalık ilçesinde dizinin sete çıkacağı yönünde bilgiler geldi. 3 Kız Kardeş yeni sezon için birbirinden iddialı dizilerin yarıştığı reyting sisteminde Kanal D de kendisini gösterecek.  Üç Kız Kardeş dizisi Oyuncuları ile ilgili cast çalışmalarının devam ettiği dizinin diğer oyuncuları belli oldukça buraya ekleyeceğiz. İclal Aydın’ın kitabından uyarlama olan Üç Kız Kardeş bakalım dizi olarak insanların hoşuna gidecek mi?

“Üç Kız Kardeş” 2020-2021 yeni sezonda Kanal D de ekrana gelecek. Sizler de Üç Kız Kardeş dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın lütfen.

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Aynn oyuncu kadrosunu merak ediyoruz çok güzel kitap düzgün yetenekli oyuncular olsun yetenekli mezunlardan seçin

  2. Avatar Fehime Saatcioglu

    Kitabı çok severek okudum. Hatta devamı kalbimin can mayası kitabını da. Ama yeter artık açıklayın oyuncu kadrosunu çatlayacağım meraktan

  3. Avatar Hatice Umutlu

    Dün basladim uc kız kardeş kitabina bugün bitirmek üzereyim nasil icten nasil bizden yer yer hickira hickira agladim okurken yer yer güldüm hemen baslasin dizisi heycanla bekliyorum

Etiketler