Üç Kız Kardeş Öğretim Görevlisi Özgür Kimdir? Yiğit Dikmen

26.08.2022
15

Üç Kız Kardeş dizisi Özgür karakterini yakından tanıtacağız. Başrolünde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Berker Güven’in yer aldığı Üç Kız Kardeş dizisi Özgür karakteri merak edildi. Bizlerde, Üç Kız Kardeş dizisine yeni sezon gelen Özgür’ü karakterini yakından tanıtacağız ve Üç Kız Kardeş dizisi Özgür’ü karakteri kimdir? Üç Kız Kardeş dizisi Özgür’ü karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş Dizisi Özgür Karakteri Kimdir?

Özgür karakteri, Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Üç Kız Kardeş dizisine 2. sezonda katılmıştır. 17. bölümde karşımıza çıkacak olan Özgür, öğretim görevlisidir. Derya ile aralarında yakınlaşma olacak olan Özgür karakterini Yiğit Dikmen canlandıracaktır.Yiğit Dikmen Üç Kız Kardeş Dizisinde Özgür rolünde

Üç Kız Kardeş Dizisi Özgür Kimdir?

Üç Kız Kardeş dizisine 17. bölümde katılan Özgür karakterine oyuncumuz Yiğit Dikmen hayat verecektir. Aldığı reytinglerle zirveye yerleşen Üç Kız Kardeş dizisine yeni katılan Özgür karakteri kadar bu karakter hayat verecek olan oyuncumuz Yiğit Dikmen’de merak edildi. Bizde sizler için araştırdık ve Kanal D’nin reyting rekortmeni Üç Kız Kardeş dizisine yeni katılan Yiğit Dikmen’i yakından tanıtacağız.

Yiğit Dikmen

17 Temmuz 1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Yiğit Dikmen, 2014 yılında Survivor’a katılmış ve dördüncü olmuştur. Bu şekilde adını duyuran Yiğit Dikmen, ertesi yıl Şehrin Melekleri dizisinde yer alarak oyunculuğa adım atmıştır. Survivor 2017 ve 2018’de de yer alan Yiğit Dikmen, Türkiye’nin ilk Crossfit’cilerindendir. Uzun yıllar amatör kümede futbol oynayan Yiğit Dikmen kamera karşısına en son 2022 yılında Selçuk karakterini canlandırdığı Seversin dizisiyle geçmiştir.Üç Kız Kardeş Dizisi Özgür Kimdir

Yiğit Dikmen Yer Aldığı Diziler

Üç Kız Kardeş (Özgür, 2022)
Seversin (Selçuk, 2022)
Sen Çal Kapımı (Emre Kafesçioğlu, 2020-2021)
Umuda Kelepçe Vurulmaz (Burak, 2016-2017)
Hayat Mucizelere Gebe (Engin Akarcalı, 2015-2016)
Şehrin Melekleri (Fırat Ünver, 2015)

Yiğit Dikmen Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan ve Üç Kız Kardeş dizisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanan oyuncumuz sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 396 gönderisi ve yaklaşık olarak 100 bin takipçisi bulunan başarılı oyuncumuz Yiğit Dikmen’in resmi İnstagram hesabı: @ygtdikmen

Yiğit Dikmen Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Son dönemin yıldızı parlayan isimleri arasında yer alan Yiğit Dikmen’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Yiğit Dikmen evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Yiğit Dikmen’in hayatında bilinen biri yoktur.

Üç Kız Kardeş Dizisi Özgür – Yiğit Dikmen Kıyafetleri

Tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Yiğit Dikmen’in giydiği kıyafetler de merak edilmektedir. Bizlerde, Üç Kız Kardeş dizisi başladığı zaman yakışıklı oyuncumuz Yiğit Dikmen’in Üç Kız Kardeş dizisinde giydiği pantolon, tişört, kazak, hırka, ceket, mont, kaban, gömlek, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız.

Üç Kız Kardeş dizisi Özgür karakterini ve Özgür karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Yiğit Dikmen’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..