Turkcell Reklamı Sabret Sonunda Zafer Bizim Olacak Sözleri Kim Söylüyor?

26.03.2020
763

Bu konumuzda Turkcell Reklamı Sabret Sonunda Zafer Bizim Olacak Sözleri Kim Söylüyor? hakkında yazacağız. Son günlerde koronavirüs nedeniyle ülkemiz zor günler yaşıyor. Bu zorlu süreçte Türkcell bir reklam filmiyle gönlümüze dokundu. Turkcell Reklamında çalan şarkı da çok merak edildi. Sabret Sonunda Zafer Bizim Olacak diye devam eden şarkının sözleri ve kim söylüyor bu konumuzda kısaca bahsedeceğiz.

Turkcell Reklamındaki Sabret Sonunda Zafer Bizim Olacak şarkı Sözleri

Turkcell Reklamı Sabret Sonunda Zafer Bizim Olacak Sözleri şöyle:
Vız gelir dağlar denizler yaban eller
Sevmeye engel değil mesafeler
Geçici bu ayrılık bir rüya farzet
Sonunda zafer bizim olacak sabret

Turkcell Reklamı Sabret Sonunda Zafer Bizim Olacak şarkısını Kim Söylüyor?

Turkcell reklamları her zaman özel ve güzel olmuştur. Turkcell 2020 de çıkardığı Yeni Reklam Müziğinde Sabret Türkiye dedi ve bu şarkıyı kimin söylediği çok merak edildi. Turkcell reklamında Sabret Türkiye diye vurgu yapılan ve Covid19 salgını için ülkece sabretmemizi tavsiye eden Turkcell reklam müziğini Hazal Burkankulu söylüyor. O Ses Türkiye programı ile tanınan Hazal Burkankulu hakkında kısaca bilgiler verelim.

Turkcell Reklamı Sabret Sonunda Zafer Bizim OlacakTurkcell yeni filmde Sabret Sonunda Zafer Bizim Olacak Müziğini Söyleyen Hazal Burkankulu

Hazal Burkankulu Kimdir? Turkcell reklam filminde Sevmeye engel değil mesafeler Geçici bu ayrılık bir rüya farzet Sonunda zafer bizim olacak sabret diye güzel bir şarkıyla içimizi ısıtan Hazal Burkankulu bilgileri. 27 Eylül 1996 tarihinde İzmir Konak doğumlu olan Hazal Burkankulu halen üniversitede eğitim görüyor. Boğaziçi Caz Korosunda (2012-2013) yılları arasında yer alan Hazal Burkankulu Fransa dahil, muhtelif ülke ve şehirlerde konser ve yarışmalarda yer almıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümünde halen okumakta olan Hazal Burkankulu Turkcell reklam filmiyle herkesin merak ettiği bir isim oldu.

Turkcell Reklamı Sabret Sonunda Zafer Bizim Olacak söyleyen kızTurkcell Reklam müziği Sabret Sonunda Zafer Bizim Olacak

Evde hayat var tagıyla yayınlanan Turkcell Reklam filmindeki şarkı çok sevildi. Sabret Sonunda Zafer Bizim Olacak diye devam eden bu müziği sizlerle paylaşıyoruz bu sayfada. Koronavirüs sebebiyle vatandaşların evden çıkmaması için çağrı yapmak için Turkcell tarafından yayınlanan Sabret şarkısını Hazal Burkankulu seslendiriyor. İşte o şarkı: Baraj Dizisi Müziği Şarkısı

Turkcell Sabret Türkiye Şarkısının Sözleri kısaca şöyle: Vız gelir dağlar denizler yaban eller Sevmeye engel değil mesafeler Geçici bu ayrılık bir rüya farzet Sonunda zafer bizim olacak sabret. Evet bu güzel sözleri olan şarkıyla Turkcell bu reklamla Covid – 19 virüsüne karşı herkese evde kalma çağrısı yaptı.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.